Gerdab.IR | گرداب

عرضه اندروید ۱۲ برای گوشی‌های موبایل ال‌جی

عرضه اندروید ۱۲ برای گوشی‌های موبایل ال‌جی
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

باتوجه به تولید نشدن گوشی‌های موبایل ال‌جی، قرار است اندروید ۱۲ برای این گوشی‎‌ها در دسترس باشد.

به گزارش گرداب، شرکت ال‌جی الکترونیکس یک برند الکترونیکی کره‌ای است که به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.

ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار برمی‌گردد و در بخش صنایع الکترونیکی مانند: تلویزیون، تلفن همراه، یخچال، لپ تاپ و ... فعالیت خوبی دارد که البته در ماه‌های اخیر در زمینه عدم تولید گوشی موبایل این شرکت اخباری منتشر شد.

چندی پیش شرکت ال جی تصمیم سخت و جدیدی را برای کنار گذاشتن تجارت تلفن همراه خود گرفت. اما این اقدام شرکت ال‌جی باعث نشد تا کاربران تلفن همراه هوشمند خود را رها کند.

عرضه اندروید ۱۲ برای گوشی‌های موبایل ال‌جی
 امکان پذیر بودن ارتقا گوشی‌های ال‌جی به اندروید ۱۲


بهتر است بدانید که طبق تاییدیه که در سایت شرکت ال‌جی منتشر شده است، به روزرسانی‌های اندروید ۱۱ برای تلفن‌های همراه این شرکت همچنان ادامه دارد و به زودی کاربران می‌توانند اندروید خود را به ۱۲ هم ارتقا دهند تا دچار مشکل نشوند.

البته طبق اعلام شرکت ال‌جی، زمان در دسترس بودن اندروید ۱۲ برای تلفن‌های همراه بسته به کشور‌ها دارد و این موضوع به استقرار Google هم بستگی دارد. در همین راستا ممکن است به مرور در اختیار کاربران قرار گیرد.

گفتنی است؛ به روزرسانی‌های امنیتی همچنان برای تلفن‌های همراه این شرکت منتشر می‌شوند.
با این حال، مشخص نیست که زمان در دسترس گرفتن اندروید ۱۲ برای کاربران چه زمانی خواهد بود. البته انتظار می‌رود ال جی تا قبل از ۳۱ ژانویه این موضوع را اعلام کند.

 عرضه اندروید ۱۲ برای گوشی‌های موبایل ال‌جی

در مورد پشتیبانی سخت افزاری نیز، مراکز خدماتی برای تعمیر تلفن‌ها به فعالیتشان ادامه می‌دهند، LG حتی کوپن‌هایی را نیز برای تعمیرات رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد.