Gerdab.IR | گرداب

قدرت بازدارندگی سایبری ایران بیشتر می شود

قدرت بازدارندگی سایبری ایران بیشتر می شود
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۴۰۰

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) گفت: یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات امروز جهان تهدید سایبری است و باید توان بازدارندگی خود در این حوزه را افزایش دهیم.

به گزارش گرداب، سردار حسن حسن‌زاده در سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که صبح امروز در پادگان ولیعصر (عج) برگزار شد، اظهار کرد: خوشحالیم که امروز در خدمت سربازان جنگ نرم در بزرگ‌ترین رویداد تولید محتوای دیجیتال هستیم. جلسه امروز همانند جلسه هماهنگی قبل از آغاز عملیات در دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: در این رویداد بیش از ۶۲ گروه و بالغ بر ۲۰۰ نفر شرکت کرده‌اند. دانش‌آموزان و جوانان ایران اسلامی باید بدانند دو جبهه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مبارزه با استکبار در پیش‌روی آن‌ها دارند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) بیان کرد: هرگز فراموش نمی‌کنیم آمریکا که روزی به عنوان ابرقدرت شناخته می‌شد با همت بلند امام خمینی (ره) و ملت انقلابی ایران به زیر کشیده و بت قدرت این دولت استکباری شکسته شد.

قدرت بازدارندگی سایبری ایران بیشتر می شود
حسن‌زاده عنوان کرد: امروز در حالی این برنامه را برگزار می‌کنیم که شاهد تهدیدات ترکیبی دشمن هستیم و یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها تهدید سایبری است. این تهدید تنها متوجه ایران نیست و تمام جهان با آن درگیر است. باید توجه ویژه به تهدیدات سایبری شود.

وی خاطرنشان کرد: ایران همواره مورد تهدیدات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و سایبری بوده است و یکی از افتخارات جوانان ما این است که در مقابل هر تهدید توانایی خود را افزایش دادیم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید قدرت بازدارندگی خود را بالا ببریم.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) ادامه داد: قوی شدن و شناسایی استعداد‌ها در حوزه سایبر هدف برگزاری این رویداد است و این برنامه به طور همزمان در تهران و ۳۱ استان کشور با همکاری سپاه‌های استانی برگزار می‌شود. سوژه‌های مسابقه از قبل به شرکت‌کنندگان اعلام نشده است تا جذابیت رقابت در بخش‌های مختلف افزایش یابد.

حسن‌زاده تصریح کرد: در دوران شیوع بیماری کرونا وقتی از تفکر را به‌کارگیری کردیم بسیاری از مشکلات رفع شد و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اتفاقات شگفت‌انگیزی در کشور رقم خورد. باتوجه به استقبال مناسب فعالان حوزه تولید محتوای دیجیتال از این رویداد سطح جوایز افزایش یافته است.