Gerdab.IR | گرداب

اغتشاشگران را شناسایی کنید - سری ششم

تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۱۴۰۱

از همه کاربران درخواست می‌شود در صورتی که هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، مشخصات فردی و ... از اغتشاشگران در اختیار دارند، برای ما ارسال کنند.

به گزارش گرداب، در روز‌هایی به سر می‌بریم که دشمن وحدتمان را نشانه رفته و شاهد تلاش حداکثری و مخرب منافقین و گروه‌های تروریستی و ضد انقلاب در فضای مجازی و رسانه‌ای کشور هستیم.

دشمن با رفتاری داعش گونه، هدفی جز بر هم زدن امنیت اجتماعی جامعه، ندارد و برای رسیدن به این هدف شوم خود از هر حربه‌ای حتی اقدامات تروریستی و ضربه زدن به مال، جان و ناموس مردم برای ایجاد اغتشاش و نارضایتی استفاده می‌کنند؛ لذا از همه کاربران درخواست می‌شود در صورتی که هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، مشخصات فردی و ... از اغتشاشگران در اختیار دارند، برای ما ارسال کنند.

در سری اول، دوم ، سوم ، چهارم و پنجم حجم انبوهی از پیام های شما را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کردیم و در حال بررسی آنها هستیم. در سری دوم که اکنون منتشر می شود، امید داریم همانند تصاویر سری اول با همراهی شما، متهمین را شناسایی کنیم.

برای این منظور می‌توانید از طریق این فرم یا از راه شبکه‌های اجتماعی ایتا و روبیکا محتوای خود را به آدرس @setadee۱۱۴ ارسال نمایید.

 
 
 
 
 
سری هفتم را اینجا ببینید