با استخدام ویراستار صورت می‌گیرد؛
مهم‌ترين خطر متوجه كودكاني است كه ويكي‌پديا را به عنوان يك مرجع اطلاعاتي شناخته و با آن خو گرفته‌اند. اين كودكان اكنون نيازمند مراقبت در برابر تبليغات گسترده صهيونيست‌ها هستند كه شامل دروغ‌گويي‌ها و جهت‌دهي‌هاي نادرست است.
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر: ۳۷۵۱
يك پايگاه اينترنتي آمريكايي فاش ساخت كه رژيم صهيونيستي با جهت‌دهي خاص به مطالب انتشار يافته در اينترنت به طرق مختلف، در حال پياده‌سازي رويكرد جديدي است كه از آن بايد تحت عنوان تروريسم فكري نام برد.

به گزارش گرداب به نقل از فارس، پايگاه اطلاع‌رساني "وترانز تودي‌" كه به نظاميان آمريكايي كه از ادامه حضور در ارتش آمريكا انصراف داده‌اند اختصاص دارد، در گزارشي به تشريح نفوذ صهيونيست‌ها در رسانه‌ها و پايگاه‌هاي اينترني پرداخت و نوشت: اسرائيل در يك برنامه اطلاعاتي كاملا حساب شده در حال تلاش براي هك‌كردن، ارسال ايميل‌هاي اسپم، بارگذاري بيش از حد بر روي سرورها و اعمال فشار بر تمامي روزنامه‌نگاران و فعالان اينترنتي است كه عليه اين رژيم فعاليت مي‌كنند تا بتواند از اين طريق انتشار جنايات خود در رسانه‌هاي جهان را متوقف کند.

يكي از نمونه‌هاي واضح چنين رويكردي را بايد در پايگاه ويكي‌پديا جستجو كرد. ويكي‌پديا بزرگترين دايرةالمعارف مجازي محسوب مي‌شود كه مورد استفاده تمامي تحصيل‌كردگان، روزنامه‌نگاران و محققين حرفه‌اي و عامه مردم از هر طيفي است. اين پايگاه اينترنتي اكنون تحت سيطره صهيونيست‌ها درآمده و صدها ويراستار آن به استخدام رژيم صهيونيستي درآمده‌اند. اين ويراستارها نحوه ارائه چهره‌اي پاك و بي‌گناه از صهيونيسم را آموزش مي‌بينند. اين آموزش‌ها تنها محدود به اخبار، نشده و حتي در زندگي‌نامه‌ها نيز به كار مي‌آيند!

مهم‌ترين خطر متوجه كودكاني است كه ويكي‌پديا را به عنوان يك مرجع اطلاعاتي شناخته و با آن خو گرفته‌اند. اين كودكان اكنون نيازمند مراقبت در برابر تبليغات گسترده صهيونيست‌ها هستند كه شامل دروغ‌گويي‌ها و جهت‌دهي‌هاي نادرست است.

این پایگاه اطلاع رسانی تهاجم گسترده اسرائيل به آزادي بيان و منابع اطلاعاتي اينترنتي را شاخه‌اي از تروريسم به نام "تروريسم فكري‌" معرفي كرده و مي‌افزاید: تمامي مديران وب‌سايت‌ها بايد مواظب چنين رويكردهايي بوده و كاركنان و خوانندگان خود را نسبت به اين معضل آگاه سازند. همچنين اين سايت‌ها بايد مواظب نظراتي باشند كه در طرفداري از اسرائيل در آنها منتشر مي‌شوند.

نظرات جعلي و IPهاي مشكوك
كارشناسان و محققان حوزه سايبر با بررسي شناسه‌هاي اينترنتي كاربران ثبت‌كننده نظرات حاوي حمايت از رژيم صهيونيستي به جعلي بودن بسياري از آنها پي برده‌اند. در اين پروژه پروكسي ‌سرورهايي از اتريش، زلاندنو و ديگر نقاط جهان براي ايجاد چنين شناسه‌هاي جعلي ترتيب داده‌اند.

پايگاه وترانز تودي به عنوان يكي از مراكز اصلي اطلاع رساني كهنه‏‌سربازان آمريكايي مخالف سياست‎هاي جنگي آمريكا عليرغم ميل خود مجبور به حذف مطالب مربوط به ويرايش ويكي‌پديا از پايگاه خود شده است.نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
سید مهدی رشید صالحی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۰/۲۱
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم. با توجه به اینکه ویکیپدیا همیشه جزو نتایج اولیه در جستجوی اطلاعات توسط موتورهای جستجوست، مطلب روشنگرانه ی فوق بسیار حائز اهمیت است. یا علی
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد