یک روزنامه فرانسوی فاش کرد؛
آمریکا و صهیونیست‌ها با پیش کشیدن جنجال تبلیغاتی استاکس‌نت کوشیدند به بازسازی حیثیتی خود بپردازند و در عین حال سعی کنند ایران را در حوزه غنی سازی ضعیف وانمود کنند.
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸
کد خبر: ۳۹۲۴

گرداب- به گزارش رادیو اسرائیل، یک روزنامه فرانسوی در مورد برنامه‌های اتمی کشورمان نوشت: برای خنثی کردن برنامه‌های اتمی حکومت اسلامی ایران، بین اسرائیل، آمریکا و انگلیس همکاری های گسترده‌ای جریان دارد که از جمله این همکاری‌ها می‌توان به فرستادن بدافزار استاکس‌نت و همچنین خرابکاری در سایتهای اتمی حکومت ایران و قتل دانشمندان اتمی حکومت ایران اشاره کرد.

رادیو رژیم صهیونیستی در ادامه اضافه کرد: روزنامه فرانسوی "لوکانار آنشنه"، با استناد به آنچه که منابع اطلاعاتی بلند پایه فرانسوی نامید، نوشت: آمریکا و انگلیس از اسرائیل قول گرفتند که در ازای همکاری برای فلج ساختن تلاش اتمی ایران اسرائیل از بمباران تأسیسات هسته‌ای ایران خودداری ورزد.

رادیو اسرائیل افزود: لوکانار آنشنه مدعی شد که موساد سرویس امنیت خارجی اسرائیل، همراه با سرویسهای امنیت خارجی انگلیس، با این همکاری توانستند به ادامه برنامه‌های اتمی ایران آسیب برسانند که موجب تأخیر در اجرای برنامه‌ها شده است.

این در حالی است که آمریکا و صهیونیست‌ها که شکست‌های زنجیره‌ای را طی سالهای اخیر تجربه کرده‌اند، با پیش کشیدن جنجال تبلیغاتی استاکس نت کوشیدند به بازسازی حیثیتی خود بپردازند و در عین حال سعی کنند ایران را در حوزه غنی‌سازی ضعیف وانمود کنند. این جنجال طی چند ماه اخیر، یکی از محورهای تبلیغاتی رسانه‌های غربی بوده است.

شایان ذکر است طی یک سال اخیر با همه کارشکنی‌هایی که از سوی دولتهای غربی علیه برنامه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران صورت گرفت میزان اورانیوم 5/3 درصد غنی شده در ایران از 1500 کیلوگرم به بیش از 3 هزار کیلوگرم افزایش یافته، ضمن اینکه ایران غن‌ سازی 20 درصدی را نیز آغاز کرده است.
 
منبع: صراط نیوز
 
 
برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
سید مهدی رشید صالحی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۸۹/۱۰/۳۰
بسم الله الرحمن الرحیم
گویا غرب دلاوریهای ایرانیان را بخصوص در دوران دفاع مقدس فراموش کرده است. به حول و قوت الهی و با یاری آقا امام زمان(عج)، ایران هسته ای به زودی آقای جهان خواهد شد. ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده.
مهدی عارفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۰/۳۰
پاینده باد ایران
مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
مرگ بر اسرائیل
محمد مهدی صراف زادگان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۱
You are a professional programmer c + + we
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۱
نکته خیلی جالب اینه که دارند آماده سازی روانی برای حمله به تاسیسات اتمی ایران میکنند :
"آمریکا و انگلیس از اسرائیل قول گرفتند که در ازای همکاری برای فلج ساختن تلاش اتمی ایران اسرائیل از بمباران تأسیسات هسته‌ای ایران خودداری ورزد."
جمله معنای عدم حمله را دارد در عین حالی که حمله و شرایط آن را تشریح میکند. انشاالله خداوند مکرشان را به خودشان برمیگرداند
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد