Gerdab.IR | گرداب

کمیته بین‌المللی حقوق هم‌جنس‌بازان:

بگذارید هم‌جنس‌بازان ایرانی آزادی عمل داشته باشند

تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۱۳۸۹

در مورد قوانین مجازات اسلامی که برای بازدارندگی از ترویج این گونه انحرافات وضع شده و دستگاه قضائی جمهوری اسلامی برخورد قاطعی با این جرائم صورت می‌دهد، در بیانیه این کمیته ادعا شده است: ایران دارای سیستم قضائی غیر قابل‌نفوذ و مبهمی است.

پس از اینکه در ایران، دو مرد برای تجاوز جنسی به یک پسر جوان و فیلم‌برداری از آن به اعدام محکوم شدند، کمیته بین‌المللی حقوق هم‌جنس‌بازان در برابر قاطعیت دستگاه قضائی ایران اقدام به صدور بیانیه کرد.

به گزارش گرداب به نقل از مشرق، این کمیته مدعی است که در ایران اشخاص همجنس‌باز بدون هیچ‌گونه اتهامی مورد مواخذه قانون قرار گرفته و اعدام می‌شوند. همچنین این کمیته از ایران خواسته است تا هر چه سریع‌تر هر گونه دستور اعدام در این خصوص را لغو کند، به سنگسار این گونه افراد خاتمه دهد و متهم کردن اشخاصی را که دست به اقدامات هم‌جنس‌گرایانه می‌زنند فسخ کند.

در مورد قوانین مجازات اسلامی که برای بازدارندگی از ترویج این گونه انحرافات وضع شده و دستگاه قضائی جمهوری اسلامی برخورد قاطعی با این جرائم صورت می‌دهد، در بیانیه این کمیته ادعا شده است: «ایران دارای سیستم قضائی غیر قابل‌نفوذ و مبهمی است که دانستن اینکه چه اتفاقی واقعاً در داخل آن روی می‌دهد را ناممکن می‌سازد. آنچه ما می‌دانیم این است که کشتن در تمامی اشکال آن نادرست است، حتی اگر دولت دست به چنین کاری بزند.»

امروزه یکی از ابتلائات غرب پس از بروز انقلاب‌های جنسی، رشد همجنس گرایی است و این انحراف جنسی که در نظام فرهنگی و رسانه‌ای غرب دامن زده شده، به خواست عده‌ای از مردمشان تبدیل شده است. از این رو برای این انحراف جنسی، قوانینی وضع کرده‌اند تا آزادانه فعالیت نامشروع جنسی داشته و کسی متعرضشان نشود.