Gerdab.IR | گرداب

دور جدید فعالیت مجاهدینی‌های منحله علیه دولت و نظام

تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۸۹

جریان فتنه پس از اینکه با طرح مباحثی همچون دین سبز و جای داشتن سکولار‌ها و همجنسگرا‌ها دراین دین!، اوج التقاطی بودن خود را به نمایش گذاشتند اینک تلاش دارند با درست کردن پشتوانه آئینی خود را بازسازی نمایند.

شاخه استانی سازمان منحله مجاهدین انقلاب جلسات مختلفی را در استان‌های متبوعه خود تشکیل داده و به سیاه نمایی علیه نظام و دولت می‌پردازند.

به گزارش گرداب به نقل از جوان، اخیرا در برخی استان‌ها مسئولان استانی سازمان منحله مجاهدین انقلاب با برگزاری جلسات مختلف ضمن روحیه دهی به اعضای خود به بررسی وضعیت سطوح مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور پرداخته و تصریح کرده‌اند وضع اقتصادی مردم چندان خوب نیست و حقوق‌ها متناسب با آزادسازی قیمت‌ها نبوده و ما باید با فراهم کردن فضای مقایسه، مردم را در این زمینه روشن کرده و بگوئیم دولت در این زمینه دارد سر آن‌ها کلاه می‌گذارد.

گفتنی است همچنین در یکی از این جلسات که در یک استان جنوبی کشور برگزار شده اعضای موثر استانی این سازمان منحله ضمن تاکید بر ادعای تقلب و کودتا در انتخابات سال  ۸۸ (!) بر حمایت برخی مراجع از فرقه سبز!، تاکید کرده و گفته‌اند این حمایت‌ها دلیلی بر حقانیت مسیری است که این فرقه داشته و اعتراض این افراد (صانعی و بیات زنجانی) بیانگر انحراف نظام است!

گفتنی است این سیاه نمایی‌ها در حالی صورت می‌پذیرد که مدیریت دولت در طرح هدفمندی یارانه‌ها و همکاری مردم در اجرای این طرح ناخرسندی عمیق فتنه گران را برانگیخته و آنان در تلاش‌اند با سیاه نمایی و شایعه سازی ضمن بالابردن مطالبات به ناامنی روانی در این زمینه بپردازند.

همچنین جریان فتنه پس از اینکه با طرح مباحثی همچون دین سبز و جای داشتن سکولار‌ها و همجنسگرا‌ها دراین دین!، اوج التقاطی بودن خود را به نمایش گذاشتند اینک تلاش دارند با درست کردن پشتوانه آئینی خود را بازسازی کنند، آن هم از سوی کسانی که صلاحیت مرجعیت برای آنان احراز نشده است.