Gerdab.IR | گرداب

سند تازه از مزدوري مهاجرانی و كديور براي موساد و ام‌آي‌6

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۸۹

جرس مدعي شده اخواني‌ها از ايران پول مي‌گيرند و هر عكسي كه از رهبري و رئيس جمهوري ايران در هر گوشه از دنيا بالا مي‌برند، براي پول گرفتن است!

اظهارات يك عضو ارشد اخوان المسلمين كه تبديل به تيتر اول روزنامه كيهان شد، محافل ضدانقلاب را دچار سرگيجه و عصبانيت كرد.

به گزارش گرداب به نقل از کیهان، اين محافل طي هفته اول قيام مصر تلاش كرده بودند حركت ملت مصر را اقتصادي و غيراسلامي توصيف كنند و همزمان اخوان المسلمين را جرياني كه مخالف تأسيس "حكومت اسلامي" و "جمهوري اسلامي ايران" است، جا بياندازند. اين در حالي است كه تأسيس حكومت اسلامي و مبارزه با كفار جزء مرامنامه "اخوان" است.

با اين حال، اظهارات غافلگيركننده "كمال الهلباوي" در برنامه زنده شبكه بي‌بي‌سي كه تمام رشته‌هاي شبكه رسانه‌اي ضدانقلاب را پنبه كرد، موجي از شوك را در اين محافل به وجود آورده است. بلافاصله پس از انتشار مصاحبه الهلباوي، مجدداً بي‌بي‌سي، راديو فردا، دويچه وله، راديو فرانسه و ده‌ها شبكه و رسانه مشابه تلاش كردند با تحريف مصاحبه، چهره‌اي سكولار و مخالف ايران از اخواني‌ها بتراشند.

در اين ميان و پس از آن كه متن مصاحبه الهلباوي در تيتر اول روزنامه كيهان در سه‌شنبه هفته گذشته نشست، موجي از خشم و فحاشي را در رسانه‌هاي ضدانقلاب برانگيخت.

كيهان اين تيتر را براي مصاحبه الهلباوي انتخاب كرده بود: با قدرداني از بيانات ولي امر مسلمين اعلام شد؛ اخوان المسلمين: آرزوي ما تشكيل حكومتي مانند ايران است.
اين عضو ارشد اخوان المسلمين، از حضرت آيت‌الله خامنه اي به عنوان "امام خامنه‌اي" ياد كرده بود.

به دنبال انتشار اين اظهارات روشنگرانه، رسانه‌هاي ضد انقلابي واكنش‌هايي از سر خشم و پرخاش نشان دادند، چنان كه "جرس"، ارگان حلقه لندن و وابسته به زوج مهاجراني - كديور ضمن اشاره به سخنان الهلباوي و تيتر اول كيهان نوشت: الهلباوي براي اين مداحي از حكومت ايران پول گرفته است چرا كه مي‌گويد من از امام خامنه‌اي به خاطر مواضعش راجع به مصر تشكر مي‌كنم. اين موضعي است كه همه مصري‌ها بايد از آن قدرداني كنند و من اميدوارم در مصر نيز دولت خوبي مثل دولت ايران و رئيس جمهور شجاعي نظير احمدي‌نژاد سركار بيايد. او اين جملات را گفت و بلافاصله تيتر يك كيهان شد.

مهاجراني و كديور ارتباطات گسترده‌اي با محافل صهيونيستي دارند و كديور 2 بار به تل آويو سفر كرده است.
 
اين رسانه بدنام كه به عنوان پياده نظام شبكه بي‌بي‌سي و سرويس جاسوسي انگلستان عمل کرده و رسماً از انگليسي‌ها پول و امكانات دريافت مي‌كند، در واكنشي توأم با سرگيجه، ابتدا سعي كرد انتساب الهلباوي به اخوان المسلمين را انكار كند و سپس اذعان كرد او دو سال سخنگوي اخوان بوده و روابط حسنه‌اي با اخوان دارد.

جرس آنگاه در توضيح بيشتري كه دروغ بودن تحليل‌ها و خبرهاي قبلي شبكه عنكبوت را آشكارتر مي‌سازد، اذعان كرد اعضاي اخوان المسلمين پيش از اين بارها در جشن‌هاي گراميداشت دهه فجر و ايام پيروزي انقلاب اسلامي در ايران شركت كرده‌اند.

جرس آنگاه به اعتبار "كافر همه را به كيش خود پندارد" و از آنجا كه كساني چون مهاجراني و كديور در آمريكا و انگليس هم از توبره و هم از آخور بهره‌مند مي‌شوند، مدعي شده اخواني‌ها از ايران پول مي‌گيرند و هر عكسي كه از رهبري و رئيس جمهوري ايران در هر گوشه از دنيا بالا مي‌برند، براي پول گرفتن است!

جرس در نهايت اين سرگيجه تحليلي مدعي شده الهلباوي عضو بخش محافظه كار اخوان المسلمين است!

افتضاح اخير شبكه عنكبوت در حالي است كه ارگان وزارت خارجه رژيم صهيونيستي ضمن حمله به اخوان المسلمين نوشت: اخوان المسلمين يك گروه بسيار متعصب ضديهودي [ضد صهيونيسم] است و در آرم و لوگوي آن نوشته شده الله غايت ماست، رسول(ص) رهبر ماست، قرآن شريعت ماست، جهاد راه ماست، شهادت در راه خدا بزرگترين اميد ماست. الله اكبر.

"حسن البنا" پايه‌گذار اخوان معتقد بود: «طبيعت اسلام آن است كه همواره مسلط باشد نه تحت تسلط ديگران. اسلام بايد قدرت خويش را در سراسر جهان بسط دهد.»

اين رسانه صهيونيستي افزود که "محمد بديع"، رهبر فعلي اخوان المسلمين مي‌گويد: «قصد ما آن است كه آمريكا فرو افتد و مؤمنين بايد صبور باشند و بدانند كه آمريكا در سراشيب نيستي قرار گرفته است. آمريكائيان كفاري هستند كه از اخلاق و ارزش‌هاي انساني بي‌بهره هستند و بنابراين حاشا كه هدايت بشريت به دست آنان سپرده شود.» آنها يك گروه تروريستي مانند فدائيان اسلام در ايران هستند كه در سال 1981 پرزيدنت انور سادات را به خاطر صلح با اسرائيل به قتل رساندند. حماس شعبه‌اي از اخوان المسلمين است و مي‌گويد اسرائيل بايد نابود شود و يك حكومت اسلامي جايگزين آن گردد.

ارگان وزارت خارجه اسرائيل يادآور شد: «اخوان المسلمين علناً از جنگ حزب الله لبنان عليه اسرائيل جانبداري مي‌كند و در تابستان سال 2006 هنگام جنگ دوم لبنان (جنگ 33 روزه اسرائيل عليه حزب الله)، "محمد مهدي عاكف" سركرده روحاني اخوان المسلمين مصر در آن هنگام اعلام داشت كه اين گروه آماده است براي جنگ با اسرائيل ده هزار سرباز به لبنان بفرستد. آنها مي‌گويند كه تنها از راه جهاد و ايثار است كه مسلمانان مي‌توانند به مقصود برسند. آنها در راه باطل كردن پيمان صلح مصر و اسرائيل مي‌كوشند و اسرائيل را كيان صهيونيستي كه سرزمين‌هاي عربي و اسلامي را به تصرف درآورده، معرفي مي‌كنند.»