Gerdab.IR | گرداب

تجلی "ما بیشماریم" واشنگتن را لرزاند + عکس

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۸۹

این حضور بی‌رونق درحالی بود که در هفته گذشته تبلیغات بسیاری بر روی این تجمع صورت گرفته بود و بسیاری از سایت‌های اینترنتی وابسته به ضدانقلاب، این تجمع را پاسخ مثبت خود به آقایان موسوی و کروبی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نامیده بودند.

به گزارش گرداب به نقل از شبکه ایران، تلاش گسترده و تبلیغات بی‌سابقه ضدانقلاب در ایالات متحده آمریکا برای تجمع در مقابل دفتر حفاظت منافع ایران در این کشور که در راستای حمایت از بیانیه اخیر سران جریان آشوب داخلی صورت گرفته بود، نهایتا به یک تجمع ۳۰ نفره و سرد منتهی شد.

این تجمع که قرار بود به عنوان پشتیبانی اپوزیسیون از "مهدی کروبی" و "میرحسین موسوی" برگزار شود و اصلاح‌طلبانی همچون "علی افشاری" هم در آن حضور داشتند، رسما به محل فحاشی کمتر از ۳۰ نفر از اعضای سازمان گروهک تروریستی منافقین و سایر گروه‌های ضدانقلاب و سلطنت‌طلب به جمهوری اسلامی ایران تبدیل شد.

این حضور بی‌رونق درحالی بود که در هفته گذشته تبلیغات بسیاری بر روی این تجمع صورت گرفته بود و بسیاری از سایت‌های اینترنتی وابسته به ضدانقلاب، این تجمع را پاسخ مثبت خود به آقایان موسوی و کروبی برای براندازی جمهوری اسلامی ایران نامیده بودند.خلوتی این تجمع تا حدی بود که حتی تلویزیون دولتی انگلیس هم که تلاش مضاعفی برای پخش تصویر از اینگونه تجمعات دارد، تنها به انتشار یک گزارش تصویری از این موضوع در سایت اینترنتی خود بسنده کرد؛ مسئله‌ای که البته با جملات اغراق آمیز همیشگی بی‌بی‌سی همراه شده و تعداد تجمع کنندگان بیش از صد‌ها نفر عنوان شده است!

بنا بر این گزارش، پلیس ایالتی واشنگتن هم که در ابتدا در مقابل دفتر حفاظت از منافع ایران حاضر شده بود، پس از مشاهده انبوه جمعیت! ترجیح داد تا نیروهای خود را مرخص کند و از آن‌ها بخواهد تا به پایگاه خود بازگردند.همچنین حضور پررنگ سلطنت‌طلب‌ها با نشان رژیم شاهنشاهی و هم صدائی اصلاح‌طلبان حاضر در این جمع با آنان از جمله مسائل جالبی بود که فعالان سیاسی را متوجه عمق وابستگی سران فتنه داخلی با اپوزیسیون خارج از کشور کرده است.