Gerdab.IR | گرداب

ارسال پیام فارسی در توییتر از سوی وزارت امور خارجه آمریکا

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۸۹

وزارت امور خارجه آمریکا که در شکل‌گیری اغتشاشات پس از انتخابات در ایران نقش بسیاری داشته است در تحرک شیطانی جدید خود ارسال پیام‌های توییتری به زبان فارسی به ایران را آغاز کرد.

گرداب- وزارت امور خارجه آمریکا در تحرک شیطانی تازه‌ای ارسال پیام‌های توییتری به ایران با زبان فارسی را آغاز کرد.
 
این وزارتخانه که در شکل‌گیری اغتشاشات پس از انتخابات در ایران نقش بسیاری داشته است اعلام امیدواری کرده با استفاده از شبکه اجتماعی توییتر بتواند پیام خود را به ایرانیان برساند.
در صفحه فارسی توییتر وزارت امورخارجه آمریکا - USA darFarsi - این وزارتخانه به ایرانیان می گوید: ما می خواهیم در گفتگوهای شما شرکت کنیم.

وزارت امورخارجه آمریکا همچنین در پیام های توییتری دیگری در بخش فارسی خود، دولت ایران را متهم کرده است که با ندادن مجوز راه پیمایی به مخالفان خود، نشان داده است فعالیت هایی را که برای مصریان ستایش می کرد، برای مردم خود غیر قانونی می داند.

البته این وزارتخانه در خصوص تفاوت بنیادی اغتشاش در ایران و انقلاب در مصر و نوع مواجهه دو جمعیت اغتشاشگر ایران و انقلابی مصر با مفاهیم اسلام، استکبار، رژیم صهیونیستی، حجاب و... توضیحی نداده و همچنان با تفسیر شیطانی خود سعی در قلب واقعیت دارد.

وزارت امورخارجه آمریکا همچنین از تهران خواسته است به ایرانیان اجازه دهد از حق جهانی یکسان تجمع و اعتراضی که مردم مصر دارند، استفاده کنند.

هفته گذشته، وزارت امورخارجه آمریکا، ارسال پیام های توییتری به زبان عربی را آغاز کرد. چند ساعت بعد از راه اندازی این صفحه در توییتر، تنها ۱۳۵ نفر به آن پیوستند.