با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در ۲۵ بهمن؛
ما نمایندگان مسئولیت مستقیم حادثه شهادت یک دانشجوی بسیجی را در روز ۲۵ بهمن ماه ۸۹ و سایر خسارات وارده و بهره‌برداری دشمنان را از این حرکت ضد‌مردمی و ‌ضد‌اسلامی و ضد‌انقلابی، متوجه آقایان موسوی و کروبی می‌دانیم.
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۱
کد خبر: ۴۳۳۳
۲۲۳ نفر از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در روز گذشته، مسئولیت خسارات و بهره‌برداری دشمنان از این حرکت و نیز شهادت یک دانشجوی بسیجی از سوی منافقین را متوجه موسوی و کروبی دانستند و خواستار اشد مجازات برای آن‌ها شدند.

به گزارش گرداب به نقل از فارس، "محمد دهقان" نماینده طرقبه و چناران و عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از پایان جلسه علنی امروز سه‌شنبه بیانیه ۲۲۳ نفر از نمایندگان مجلس را در ‌خصوص مسائل اخیر در صحن علنی مجلس قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ ایران، در حالی که پژواک فریاد ضد‌استعماری و ضد‌استبدادی امام خمینی(ره) و بازتاب قیام و انقلاب اسلامی ملت ایران پس از گذشت ۳۲ سال از تونس و مصر در فضای جهان اسلام پیچیده و بیداری اسلامی، ارکان سلطه آمریکا و اسرائیل را در منطقه به‌لرزه افکنده است، آقای کروبی و موسوی با دعوت به تظاهرات به بهانه حمایت از مردم مصر و در حقیقت برای خدمت به آمریکا و اسرائیل بار دیگر فتنه‌ای به‌راه انداختند و آب به آسیاب دشمنان اسلام و مسلمانان ریختند و برای رسانه‌های غربی آمریکایی خوراک تبلیغاتی تهیه کردند.

در‌ حالی‌که همگان قیام‌ها و انقلاب‌های امروز ملت‌های مسلمان منطقه را در برابر حکام خودفروخته مستبد، الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران می‌دانند و در حالی که آمریکا و اسرائیل و نوکران منطقه‌ای آن‌ها با صراحت و با نگرانی مکرر اعلام می‌کنند که می‌ترسند تونس و مصر و دیگر کشورهای اسلامی، حکومتی نظیر جمهوری اسلامی ایران به قدرت برسد، این آقایان که در ماه‌های قبل از انتخابات سال ۸۸ مدعی پیروی و اطاعت از امام راحل بودند، امروز کاری می‌کنند که باعث خوشحالی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها می‌شود و مورد تأیید و تشویق آن‌ها قرار می‌گیرد.

از آقایان کروبی و موسوی باید پرسید: «آیا حضور ده‌ها میلیون نفری مردم مسلمان ایران در راهپیمایی اقیانوس‌گونه ملت در ۲۲ بهمن امسال و حمایت این مردم انقلابی از مردم مصر و تونس کافی نبود که شما خواستید با دعوت به تظاهراتی دیگر در ۲۵ بهمن، میدان را برای توطئه منافقین، سلطنت‌طلب‌ها و دیگر مزدوران و ضد‌انقلاب‌ها آماده کنید و از این تجمع پراکنده حداکثر چند‌هزار نفری جز خدمت به دشمنان چه طرحی داشتید؟

آقایان کروبی و موسوی مگر شما در روز قدس سال ۸۸ دعوت به تظاهرات و راهپیمایی نکردید؟ مگر نوکران و فریب‌خوردگان آمریکا و اسرائیل در آن‌روز در حمایت از شما "نه غزه نه لبنان" سر ندادند؟ پس چه شده است که امروز به یاد مردم مصر افتاده‌اید ‌که بزرگ‌ترین منشأ اعتراض آن‌ها به حکومت نامبارک حسنی مبارک کامل کردن محاصره غزه و بستن گذرگاه رفح و حمایت همه‌جانبه از اسرائیل و اطاعت کامل از آمریکا بوده است.

آیا از این بازی مبتذل و ننگ‌آور خود شرم نمی‌کنید و تصور می‌کنید که هنوز نزد مردم مسلمان و انقلابی ایران آبرویی دارید؟ آیا راهپیمایی مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ کافی نبود تا شما بدانید که جز حبابی بر سر دریای طوفانی مردم نیستید؟»

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولیت مستقیم حادثه شهادت یک دانشجوی بسیجی را در روز ۲۵ بهمن ماه ۸۹ در تهران و نیز سایر خسارات وارده و بهره‌برداری دشمنان را از این حرکت ضد‌مردمی و ‌ضد‌اسلامی و ضد‌انقلابی، متوجه آقایان موسوی و کروبی می‌دانیم و معتقدیم کاسه صبر ملت از مدارا در برابر این آقایان لبریز شده و همگان خواستار اعمال اشد مجازات نسبت به اینان هستند.

پیام ما نمایندگان مجلس که‌‌ همان پیام ملت ایران است، به مردم آزاده مصر و سایر ملت‌های مسلمان و بیدار منطقه این است که این حرکت‌های مذبوحانه را از قبیل‌‌ همان توطئه‌های آمریکا و اسرائیل بدانند و اطمینان داشته باشند که ملت بزرگ، انقلابی و مسلمان شهیدپرور ایران که پرچمدار و پیش‌آهنگ مبارزه با آمریکا و اسرائیل است، پشت سر رهبر معظم انقلاب اسلامی که سخنان شجاعانه و صریح ایشان را در نماز جمعه ۱۵ بهمن ماه ۱۳۸۹ در تهران شنیده‌اند، گام برمی‌دارند و هرگز در حمایت از انقلاب‌های شما کوتاهی نخواهند کرد و به مزدوران آمریکا و اسرائیل اجازه نخواهند داد مسیر انقلاب‌های شما را با توطئه‌های خود منحرف سازند.

درود خدا بر مردم به‌پا خاسته تونس و مصر و درود خدا بر شهدای انقلاب این دو کشور و ننگ و نفرت بر آمریکا و اسرائیل و مزدورانی که با فتنه‌گری در خدمت آنان قرار دارند.

ما نمایندگان مجلس از همه کسانی که در عالم سیاست، خود را انقلابی و مسلمان و مردمی می‌دانند و تاکنون موضع صریح در برابر آقایان کروبی و موسوی نگرفته‌اند و رفتار بیگانه‌پسند آن‌ها را محکوم نکرده‌اند، می‌خواهیم با صراحت از این‌ها اعلام بیزاری کنند و بدانند اگر در این کار کوتاهی کنند، نزد مردم جایگاه و اعتباری نخواهند داشت.

ما نمایندگان مجلس از کمیته مشترک می‌خواهیم که هر چه سریع‌تر دست پیدا و پنهان منافقان، سلطنت‌طلبان و مزدوران آمریکا و اسرائیل را در توطئه ناکام اخیر بر‌ملا ساخته و به ملت ایران معرفی کنند.

همچنین فراکسیون زنان مجلس نیز طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر روز گذشته، از رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تشکر کردند.نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۶
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
ترا به خدا با اين شلوغ بازي ها فريب نخوريد. انگار دارند عمدا موسوي و كروبي را دم تيغ ميبرند تا خاتمي و ... را از زير ضربه مردم درببرند.
پاسخ ها
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
آسیاب به نوبت ، فعلا این دو نفر جلوی صف هستند .
مهدی عارفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
اینا خیلی گنده تر از دهنشون حرف میزنن
شب میخوابن ، صبح بلند میشن بیانیه میدن
اینا رو چه به سیاست
باید زود تر محاکمه بشن
Hamid
|
SWEDEN
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
Salam, digeh tahamol ba mosawi va khatami bas hast lotfan in mozdooran ro lotfan mohakmeh konid
siamak
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
سلام. خدا را شکر که بعداز 20 ماه از آغاز فتنه گذشته بلاخره نماینده های مجلس به خواسته ملت ایران پی بردند. اما آیا قوه قضائیه تقاص خون مظلومان این حوادث را از موسوی کروبی وخاتمی می گیرد؟ یا باز به مصلحت نظام! وحقوق بشر می اندیشد؟ خدا خون بهای شهیدان است. درنگ جایز نیست.
سرباز گوش به فرمان آقا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
ای خداااااااااااااا.با دیدن صحنه های دلخراش ضرب و شتم برادر بسیجی شهیدم،دلم به لرزه افتاد.از اعماق قلبم از حضرت باری تعالی برای سران فتنه درد بی درمان خواهانم.
یا علی جان مقتدای من تویی
از تو به یک اشاره،از من به سر دویدن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
بنام خدا

باز هم محمد خاتمی و ... به سبک نهضت آزادی دیگران را به میدان فرستادند و خود در خانه نشستند و مرگ بر سه مفسدین را به مرگ بر دو مفسدین تبدیل نمود.
ظاهرا همیشه نوبت بت های بزرگ که میرسد بت های کوچک قربانی می شوند و به این شکل خط نفوذ و استحاله قصر در می رود و در سایه به حیات بر اندازانه خود ادامه می دهد و صورت مسئله پاک می شود.
آش آنقدر شور شد که منافقین مجلس هم ناچار به اظهار ناراحتی شوند و خباز البته سران فتنه را نخبگان سیاسی خواند!! و .... که از نفاق او و همفکرانش حکایت دارد ....
از قربانی کردند مهره های سوخته ای مثل کروبی و موسوی و محدود کردن جانیان به منافقین خلق و انحراف افکار از بت های بزرگ نباید غافل شد چه بسا در این روز های که بت های بزرگ در آستانه شکستن بودند با حتی اعدام این دو خائن همانطور که برای نشان دادن قاطعیت بجای برخورد با فتنه گران با اوباش و قاچاقچیان برخورد شد حالا هم به این شکل عمل شود.
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
برای محاکمه این دو نفر خیلی خیلی باید مراقب باشند چراکه هر اشتباه جزیی بسیار بزرگ نشان داده خواهد شد.
داود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
خدا کند که با اعدام این اراذل دیگران هم ماستهاشونا کیسه کنند از نوع برزنتی چند لایه که نم پس ندهد
گردو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
نماینده مردم که باهاس بره بشینه واسه سربلندی کشورش کار کنه نشسته فکر اعدام بقیه اس.
سه روزه هیچ کاری نمی شه کرد باهاش. اونوقت میگن که ملت بشینین واسه مملکت و انقلاب ما کار کنین نگین انقلاب واسه ما چه کرده. تو گرداب هم که هیچ غلطی بلد نیستی این جور وقتا بکنی. جز اینکه به یه مشت قدرت طلب مفت خور بها بدی . تو هم بدتر از همه. ازت نا امید شدم..
بی طرف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
همه بی گناه نیستند ,تنها راه دانستن اینکه مردم چه می خواهند فقط یک انتخابات و رفراندوم ساده است ،ضرب و شتم انسان در قرآن حرام است و هر دو طرف باید رعایت کنند,آسیب به اموال مردم حرام است که هم پلیس و هم معترضین باید رعایت کنند
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۷
که چی بشه. آقایون مجلسی بهتره یه فکری برای مملکت و مردم بکنن . جای زنده باد و مرده باد گفتن برن بشینن بحثهای علمی تر بکنن که مشکلات معیشتی مردم حل بشه. البته مجلس باید در هر شرایطی باهوش باشه قبول. ولی درصد زیادی از همین جوون هایی که شما فتنه گر میدونید از سر بی کاری و فقر دارن داد میزنن. خودشون هم نمی دونن سر کی دارن داد میزنن و واسه چی شلوغش می کنن . ولی جناب نماینده مردم که باید بهتر بدونه این مشکلات همه اش سیاسی نیست. آقای گرداب خان. شما هم بهتره یه کمی بیطرف تر باشی . نه اونطرف تر...!!! کامنت همه رو بزار نازنین
saeidjafari
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
سلام

شما ها راست میگین اینها فتنه گرن چرا تو تلوزیون نمیارین اقای موسوی را؟؟؟

چون مبترسین اره؟

با راست میگین اقای کروبی راست گفت علنی محاکمه کنید کنید دیگه جرات داریددد

اصلا چرا رفراندوم نیمزارین شما که میگین 60ملیون شما را میخواهند رفراندوم بزارین حرف بدی زدیم؟؟
ایرانی وطن پرست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۲
اگه قوه قضائیه نمیخواد کاری بکنه
بدن دست مردم تا آمریکا و ... ببینن چه بلایی سرشون میارن
بایستی با اینا کاری بکنن که توی تاریخ جهان ثبت بشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۳
zende bad jomhori eslami
بيكار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۴
نمايندگان مجلس با گرفتن حقوق چند ميليوني و وام چند صد ميليوني بلا عوض و خونه و يكي ماشين سمند. چرا نبايد داد بزنند موسوي و كروبي اعدام بايد گردند؟؟؟

من با موسوي و كروبي موافق نيستم. ولي اين نمايندگان هم ديگه شورشو در اوردن

دلش خواست مياد مجلس دلش نخواست نمياد.
كار مردمو هم كه راه نميندازن.

فقط اسمشونو گذاشتن نماينده مجلس . اره جون خودشون


ميريم مغازه ميگيم آقا شارژ دو تومني چند؟؟‌ : دي
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد