Gerdab.IR | گرداب

آمريكا: ما مبارك هاي ايرانی خود را تنها نمي گذاريم

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۸۹

درپي خوش خدمتي فتنه گراني چون موسوي و كروبي به آمريكا در غائله آفريني 25 بهمن، سخنگوي شوراي امنيت ملي كاخ سفيد از اين عناصر حمايت و نسبت به محدوديت عناصر ضدانقلاب در داخل ابراز نگراني كرد.

به گزارش گرداب روزنامه کیهان نوشت: درپي خوش خدمتي فتنه گراني چون موسوي و كروبي به آمريكا در غائله آفريني 25 بهمن، سخنگوي شوراي امنيت ملي كاخ سفيد از اين عناصر حمايت و نسبت به محدوديت عناصر ضدانقلاب در داخل ابراز نگراني كرد.

اين جزء معدود دفعاتي است كه شوراي امنيت ملي كاخ سفيد وارد حمايت علني از عناصر ضد انقلاب مي شود. به نظر مي رسد فشار فزاينده قيام هاي اسلامي در خاورميانه، عرصه را بر آمريكا به شدت تنگ تر كرده و كاخ سفيد سركوب اين قيام ها و فشارها را در گرو حاشيه سازي و تحركات انحرافي در مناطقي غير از مناطق تحت استيلاي رژيم هاي مرتجع وابسته مي داند. همين امر، علت سفارش اغتشاش در 25 بهمن از سوي آمريكا و رژيم صهيونيستي و سپس حمايت از مهره هايي چون موسوي و كروبي بود.

تامي ويتور سخنگوي شوراي امنيت ملي كاخ سفيد ضمن قرائت بيانيه اين شورا گفته است: «ما فشار سيستماتيك حكومت ايران عليه مخالفان و رسانه هاي مستقل را محكوم مي كنيم. آنها حقوق آشكار بين المللي را زير پا مي گذارند و حقوق بشر را با رياكاري نقض مي كنند. ايران به جاي حمايت از مردم مصر بايد به مخالفان اجازه دهد تا تجمع و راهپيمايي كنند. ايالات متحده قوياً اقدامات سازماندهي شده در بازداشت چهره هاي سياسي، فعالان سياسي، وبلاگ نويسان، روزنامه نگاران و مدافعان حقوق بشر را محكوم مي كند.»

حمايت آمريكا از عناصر خائن و غربگراي اپوزيسيون پس از آن صورت مي گيرد كه كاخ سفيد و غرب مجبور شدند پشت نوكراني چون حسني مبارك و زين العابدين بن علي و معمرقذافي را خالي كنند و بحث هاي گسترده اي را در رژيم هاي مرتجع و وابسته برانگيزند مبني بر اينكه تنها ماندن و تحقير شدن، سرنوشت همه نوكران آمريكا و غرب است.

همزمان با موضع اين نهاد امنيتي آمريكا، يوسف صانعي هم كه از سوي راديو فردا ارگان رسمي سازمان سيا به عنوان "روحاني واقعي" معرفي شده، بيانيه اي صادر و ضمن آن از فتنه گران آلت دستي چون موسوي و كروبي حمايت كرد. اين بيانيه بلافاصله در رسانه هاي ضدانقلاب نظير بي‌بي‌‌سي، راديو فردا، بالاترين، گويانيوز، جرس و... منتشر شد. جالب اينكه صانعي در همين بيانيه دشمن پسند، از موسوي به عنوان "شخصيت خدوم و زبده الاخيار و ذوي العز و الاحترام" و از كروبي به عنوان "يار ديرين و متعهد امام" ياد كرده بي آن كه توضيح دهد حضرت امام خميني(ره) جز دشنام و بغض و حقد، چه بهره از هيئت حاكمه آمريكا و رسانه هاي ضدانقلاب داشت؟

صانعي در اين بيانيه منافقانه- كه از سوی بيت آلوده وي تدارك شده- همچنين توضيح نمي دهد كه اگر هنوز ذره اي باور به امام خميني و انقلاب دارد، چرا در برابر شعارهاي ضد انقلابي و ساختارشكنانه اوباش تحريك شده از سوي موسوي و كروبي و رسانه هاي بيگانه، سكوت كرده است؟

در اين ميان پرسشي كه پاسخ روشني نيز در خود نهفته دارد اين است كه "شوراي امنيت ملي كاخ سفيد"، "وزارت خارجه اسرائيل"، "فتنه گراني مانند موسوي و كروبي" و روحاني نماياني نظير صانعي و خاتمي و برخي اعضاي مجمع روحانيون بر سر كدام موضوع توافق و تفاهم پيدا كرده اند؟

آيا اين مسئله غم دين و درد انقلاب و غصه ملت ايران يا ملت هاي مسلمان و مظلوم منطقه است؟! اگر اين گونه بود كه اوباش تحريك شده از سوي فتنه گران و گروهك ها، روز 25 بهمن به نام حمايت از قيام مردم مصر و تونس، شعارهاي يك روز قبل ديكته شده وزارت خارجه اسرائيل را تكرار نمي كردند؟

يادآور مي شود در بحبوحه اغتشاشات سال گذشته و از جمله حرمت شكني عناصر روزه خوار در روز قدس سال گذشته (27 شهريور 88)، عناصر محارب شعار مي دادند "روحاني واقعي، منتظري - صانعي" و بعدها راديو فردا براساس همين شعارها، مدال صلاحيت مرجعيت و اجتهاد را به گردن صانعي آويخت.

متقابلاً طي سالهاي اخير، سران و بازيچه هاي فتنه انگيزي دشمن به دلايل كاملاً مشخص، درباره جنايات و نسل كشي و اشغالگري آمريكا و رژيم صهيونيستي در كشورهاي منطقه سكوت اختيار كرده اند تا ابعاد كامل بده بستان آنها با غرب پديدار شود. مقامات آمريكايي پس از فتنه 88 بارها، حماقت عناصري چون موسوي و كروبي را تحت عنوان "شجاعت" و "شهامت" مورد ستايش قرار داده اند.