بیانیه سپاه در گرامیداشت 14 خرداد؛
به رغم سناریوهای زنجیره ای و توطئه و دشمنی علیه ملت ایران، امام خمینی همچنان زنده و در راستای فتح سنگرهای کلیدی جهان پیشتاز و پرچمدار جبهه اسلام و مستضعفین عالم است.
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۸
کد خبر: ۵۸۳۴
به گزارش گرداب، در بیانیه ای که سپاه پاسداران در گرامیداشت روز 14 خرداد صادر کرد، آمده است: سالروز  رحلت حضرت امامرحمت الله علیه علاوه بر گرامیداشت و تجدید یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی است تا فرایندها و میزان تحقق آرمانهای بلند آن عزیز که در طول سه دهه اخیر آرزوی شیفتگان مکتب روح الله و علاقمندان به انقلاب اسلامی بوده است، تبیین و به گونه ای واقع بینانه، صادقانه و منصفانه بررسی و در معرض قضاوت جهانیان قرار گیرد.

این بیانیه می افزاید: با سپری شدن بیش از دو دهه از رحلت ابرمرد تاریخ معاصر و شخصیتی که موجب احیای مجدد اسلام ناب محمدیصلوات الله علیه و قرار گرفتن آن در کانون دل های مشتاق عزت و سعادت گردیده، با قاطعیت می توان گفت جهان راه خود را به سمت آرمانهای بلند امام خمینی تنظیم کرده است و بیداری جهانی و انقلاب های مردمی و اسلامی که هم اینک از شمال آفریقا و خاورمیانه به قلب اروپا و حتی فراتر از آن رسیده است، نشانه های محکم و آشکار از این حقیقت است.

این بیانیه در ادامه شکست راهبردها و سیاست های آمریکا و نظام سلطه در منطقه و رویارویی جوامع فرامنطقه ای برابر نسخه های غربی را از نشانه های زوال امپراتوری سلطه معرفی و تصریح کرده است: با گذشت 22 سال از ارتحال امام راحل تداوم شکوهمند، باعظمت و پرقدرت انقلاب اسلامی و راه مؤسس نظام جمهوری اسلامی توسط خلف صالح ایشان، ولی فقیه زمان مقام معظم رهبریمد ظله العالی انزوای تدریجی آمریکا و شکوفایی قطب قدرت جهان اسلام در صحنه معادلات جهانی را سبب شده است و به رغم سناریوهای زنجیره ای و توطئه و دشمنی علیه ملت ایران، امام خمینی همچنان زنده و در راستای فتح سنگرهای کلیدی جهان پیشتاز و پرچمدار جبهه اسلام و مستضعفین عالم است.

این بیانیه با تاکید بر اینکه نگاه عمیق به تحولات و دهه آغازین هزاره سوم نشان می دهد سکه رایج امروز جوامع آزاده و حق طلب، قرآن و انقلاب اسلامی شده است و سکه نیرنگ و فریب آمریکا و غرب مدت هاست کارآیی و اعتبار خود را از دست داده است تصریح می کند: این همان نقطه حیرت و وحشت استکبار جهانی است که اتاق های فکر خود را وادار کرده است با طراحی سناریوهای شیطانی و کمین های متعدد، ملت ایران را ـ به عنوان عامل اصلی برهم خوردن معادلات و محاسبات کانونهای سلطه و رقم خوردن تحولات و تغییرات بنیادین جهانی ـ گرفتار و خنجر های انتقام و کینه خود را در قلب انقلاب و میراث امام خمینیرحمت الله علیه فرو کرده تا سایه خود را از مرگ و نیستی نجات بخشند.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت ایران با تمسک به وصایای جاودان حضرت امام خمینی به عنوان نقشه راه و سند راهبردی انقلاب اسلامی، همواره خود را در مدار ولایت فقیه تعریف کرده است و با اطاعت محض و پیروی همه جانبه از فرامین و رهنمودهای ایشان، برای لحظه ای وصیت امام راحل در پشتیبانی از ولایت فقیه را فراموش نکرده است.

این بیانیه در پایان با پاسداشت بیست و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینیرحمت الله علیه و نیز گرامیداشت یوم الله 15 خرداد ماه ـ به عنوان نقطه آغاز انقلاب اسلامی ایران ـ و دعوت از اقشار آحاد مختلف ملت برای حضور پرشور و یکپارچه در آئین های ویژه این دو رخداد بزرگ تاریخی تاکید کرده است: به برکت هوشیاری، هوشمندی، بصیرت و ولایت مداری ملت ایران، راه امام خمینی و پی گیری آرمانها و اهداف بلند آن عزیز همچنان سرلوحه حرکت انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود و سکان دار امروز کشتی انقلاب، بی تردید کشتی نجات و رستگاری جامعه بشری را از توفانهای سخت و سنگینی که توسط نظام سلطه و شیطان بزرگ در مسیر آن گسترانده است به سلامت عبور خواهد داد و دیر نخواهد بود روزی که با محو و نابودی حکام جور و دیکتاتورهای خرد و کلان، جامعه جهانی ساحل عدالت را فراروی خود ببیند و به قدرت اسلام عزیز و ارزشهای قرآن شریف اقتدا کند.

منبع: سپاه نیوز


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ali
|
UNITED STATES
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۲
جهان ؟ کدوم جهان؟ اینارو برای کی مینویسین ؟حوزه علمیه قم ؟ نکنه منظورتون جهان آخوندا هاست؟ جهان ازشما متنفره ...از لونه بیاین بیرون یه سر به دنیا امروز بزنین ببینین دنیا کجاست شما کجائید... دنیا از ایران و ایرانی متنفر هست به خاطر جنایات شما ..
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد