Gerdab.IR | گرداب

قربانیان"کمپ اشرف" در دام طرح فریب رجوی

تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۰

سرکرده گروهک تروریستی منافقین برای نگه داشتن اندک اعضای فرار نکرده در اشرف دست به اجرای طرح فریب برای اعضای گمراه این فرقه کرده است.

به گزارش گرداب به نقل از ندای انقلاب، اوضاع منافقین در مقر اشرف بسیار متشنج است و بعد از حمله 19 فروردین ارتش عراق روحیه نفرات چه در سطح فرماندهان و چه در سطح عناصر جزء به شدت کاهش یافته به طوری که نسبت به حرف‌های گذشته رجوی که اظهار داشت ما در پیکار پیروز شدیم و این آخرین حمله ارتش عراق بوده، دچار تردید شده اند!

با توجه به کوچکتر شدن فضا بعد از حمله ارتش عراق، فرقه رجویه  اطراف کلیه مقرها را خاکریز زده و برای جلوگیری از حمله احتمالی ارتش عراق علاوه بر کندن خندق اقدام به نصب سیم خاردار و فنس در اطراف مقرها کرده که این کار فرار افراد را سخت تر کرده است.

پس از درگیری های اخیر در تشکیلات منافقین نشست عمومی برگزار نشده، لیکن رجوی گفته است که بعد از تشییع جنازه کشته شده ها نشست خواهد گذاشت!

گزارشها حاکی است رجوی همچنین با فریب کاری مدعی شده است: «هرکسی می خواهد برود به ما اطلاع بدهد ما آنها را به نیروهای عراقی تحویل می دهیم. هرکسی بگوید نمی خواهد دیگر مبارزه کند و پیش عراقی ها هم نمی خواهد برود ما وی را تا زمان مناسبی که خودمان بتوانیم بفرستیم مثل مهمان نگهداری می کنیم!»

بسیاری از افراد گزینه اول را انتخاب کرده اند، لیکن به شدت از سوی گروهک تحت فشار قرار گرفته و تا امضای سوگند نامه فرقه دست از سر آنان بر نداشته اند!

ذکر این نکته ضروری است  که فرقه رجویه در یک طرح فریب ادعا کرده است: «اگر دولت عراق شروط ما را قبول کند و ‌از مقر اشرف بیرون برود و عذر خواهی کند ما حاضریم در قالب گروههای 50 تا 100 نفره به کشورهای ثالث برویم!»