Gerdab.IR | گرداب

اعترافات یک افسر اطلاعاتی سیا در خصوص گروهک منافقین

تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۳۹۰

در یکی از تجمعات گروهک نفاق در مقابل دفتر وزیر خارجه آمریکا از بی خانمان‌های نیویورک برای تجمع استفاده شده است.

به گزارش گرداب به نقل از باشگاه خبری فارس "توانا"، یکی از افسران اطلاعاتی آمریکا اخیراً در گزارشی که در روزنامه‌های این کشور نیز منتشر شده است، اقرار کرد که منافقین با استفاده از پول‌های کلان به استخدام سخنران برای حمایت از خود می پردازند.

وی همچنین تأکید کرده است در یکی از تجمعات این گروهک در مقابل دفتر وزیر خارجه آمریکا از بی خانمانهای نیویورک برای تجمع استفاده شده است.

یکی از این بی‌خانمان‌ها در گفت‌وگو با این افسر اطلاعاتی تصریح کرده است که به خاطر یک وعده غذا در این تجمع شرکت کرده و شعار داده است.

این بی‌خانمان نیویورکی اعتراف کرده که اساساً اطلاعاتی درباره ایران و گروهک منافقین ندارد و تنها غذا برای او اهمیت داشته است.

افسر اطلاعاتی آمریکا به وزیر خارجه این کشور گفته است: «من به وزیر نمی‌گویم به صحبت‌های من یا بی‌خانمان حاضر در تجمع مقابل خانه‌اش گوش بدهد اما می‌گویم بهتر است پنجره اتاق خود را بسته و گزارش‌های واقعی منابع موثق را بخواند.»

این مقام اطلاعاتی ادامه داده است: «گروهک منافقین با استفاده از پول‌های فراوان سخنران استخدام می‌کند تا خود را از لیست گروهک‌های تروریستی خارج کند و هر کس پول بیشتری بگیرد بهتر سخنرانی می‌کند؛ در حالی که بسیاری از سخنرانان بعد از صحبت کردن اعتراف کرده‌اند که درباره گروهک منافقین اطلاعات اندکی داشته‌اند.»
 
اخبار مرتبط با افشاگری علیه گروهک منحرف نفاق را در پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت شهدای ترور و مبارزه با نفاق به آدرس http://www.shohadayeterror.com بخوانید.