Gerdab.IR | گرداب

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۰

کشیشان آمریکایی که وظیفه آنها تبلیغ دین مسیح در بین نیروهای آمریکایی است، از این پس اجازه دارند خلاف تعالیم مسیحیت، دست به ثبت ازدواج سربازان همجنس‌گرا بزنند.

به گزارش گرداب، وزارت دفاع آمریکا به کشیشان ارتش این کشور اجازه داده است تا مراسم ازدواج همجنس‌بازان شاغل در ارتش این کشور را به طوری رسمی به انجام برسانند.

 این سیاست پس از آن اتخاذ می‌شود که در سپتامبر سال گذشته، قانون "نگو، نپرس" که به همجنس‌گرایان اجازه نمی‌داد تمایلات انحراف‌آمیز جنسی خود را در حین خدمت آشکار کنند، با دستور مستقیم "باراک اوباما"، رئیس‌جمهور آمریکا لغو شد.

البته در دستورالعمل پنتاگون تصریح شده است که کشیشان "مجبور" نیستند در مراسمی که خلاف اعتقادات مذهبی آنهاست شرکت کنند. همچنین کشیشان در ایالت‌هایی چنین اجازه‌ای را خواهند داشت که قانون ایالتی اجازه ثبت ازدواج همجنس‌گرایان را صادر کرده باشد.

 به این ترتیب کشیشان آمریکایی که وظیفه آنها علی‌الظاهر تبلیغ دین مسیح در بین نیروهای آمریکایی و افزایش روحیه آنهاست، از این پس اجازه دارند خلاف تمام تعالیم ادیان الهی از جمله مسیحیت، دست به ثبت ازدواج سربازان همجنس‌گرا بزنند و عملا مسیحیت را کنار بگذارند.

منبع: وطن امروز