تاكتيك جديد؛

ترور یکی از سه نفر

ترور یکی از سه نفر
تاریخ انتشار : ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۹

دبیرکل زحتمکشان کردستان، نیز در جلسه ای با حضور اعضای سیاسی دفتر سیاسی کومله از تصمیم سرویس های اطلاعاتی اشغالگران در عراق مبنی بر ترور نمایشی یکی از سران فتنه پرده برداشته است.

به گزارش گرداب، اخبار به دست آمده، از جلسات مشترک برخی از تشکل های منحله دوم خرداد با ملی مذهبی ها جهت به راه انداختن موج دوم فتنه حکایت دارد.

در این جلسات برای احیای دوباره جریان فتنه بحث های فراوانی صورت گرفته و به دو محور اصلی منتهی شده است؛ دو محوری که هنوز انتخاب نهایی برای فازبندی نهایی از میان آنها اتخاذ نشده است.

در محور اول که به "فاز به فاز تا انفجار" و طرح "قرقیزستانیزه کردن" تعبیر شده است، حاضرین در جلسه بر بهره گیری از مناسبت ها برای حضور در خیابان ها تاکید کرده و گفته اند، باید از روز جهانی کارگر و معلم شروع کرده و با ادامه دادن حضور خود در خیابان ها تا 22 و 25 خرداد پیش رفته و بتوانیم شیب اعتراضات را تا 18 تیر افزایش دهیم.

همچنین در این جلسه تصریح شده است اوج این اعتراضات را باید از 18 تیر تا آغاز هدفمند کردن یارانه و شوک تورم حاصل از این طرح رقم زده و انفجار اجتماعی را مثل قرقیزستان ادامه داده و آن مقطع برنامه خود را نهایی کنیم. محور دوم نیز که در جلسات این طیف به "شوک درمانی" معروف شده، به این ترتیب است که باید به سمت یک چاشنی انفجار اجتماعی رجوع کرد. در گفت و گوهای انجام شده این شوک، "ترور نمایشی یک اصلاح طلب" تعریف شده است.

همچنین اخیرا، "عبدالله مهتدی"، دبیرکل زحتمکشان کردستان، نیز در جلسه ای با حضور اعضای سیاسی دفتر سیاسی کومله از تصمیم سرویس های اطلاعاتی اشغالگران (سیا و موساد) در عراق مبنی بر ترور نمایشی یکی از سران فتنه پرده برداشته است.

این گزارش حاکی است که این طیف معتقدند حداقل فایده این روش با تاسی از روش های قتل های زنجیره ای خارج کردن جریان خود از چتر امنیتی بوده و اندکی فضا برای ما فراهم خواهد شد.

منبع: عصر ايران