اشاره به وضعیت بحرانی اقتصاد آمریکا؛
نرخ بیکاری همچنان بالای 9 درصد است و شواهد نشان می‌دهد بعد از اعلام نتایج انتخابات 2012، اوباما هم به جمع بیکاران می‌پیوندد.
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۰
کد خبر: ۷۷۷۶
به گزارش گرداب به نقل از جام نیوز، روزنامه واشنگتن تایمز در یادداشتی با عنوان "اوباما به زودی بیکار خواهد شد"، نوشت: آخرین آمارها نشان می‌دهد نرخ بیکاری همچنان 9.1 درصد است و این ثابت می‌کند که مهندسی اقتصاد دولت بزرگ اوباما به طور کامل شکست خورده است.

در ادامه این یاداداشت آمده است: رکود اقتصادی آمریکا در ژوئن 2009 تمام شد اما نرخ بیکاری همچنان بالای 9 درصد است و شواهد حاکی از ان است که بعد از اعلام نتایج انتخابات 2012، اوباما هم یکی از کسانی خواهد بود که به جمع بیکاران می پیوندد.

این روزنامه در ادامه با اشاره به  تاثیر بحران اقتصادی بر زندگی مردم در آمریکا  آورده است: زندگی سخت و بدبختی، چیزی است که امروزه در آمریکا شایع شده و حدود 45.2 میلیون آمریکایی با کوپن غذا زندگی خود را می گذرانند که این خود یک رکورد به حساب می‌آید. بالغ بر 4.5 میلیون نفر از مردم آمریکا بیش از یک سال است که بیکار هستند و 15 میلیون خانه ازسوی بانک‌ها تخلیه شده است.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مهشید
|
UNITED STATES
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۲
باعث خوشحالی ما نیست که این وضعیت امریکا که میلیونها بچه امریکائی حتی با کوپن غذائی که به انها فود استمپ میگویند باز هم شبها گرسنه میخوابند چرا چون ضعیفای امریکا در عذابند و ما مردم ایران نمیتوانیم از بد بختی ضعفا خوشخال باشیم ولی این کوپن های غذائی که به این مردم میدهند شاید برای دو هفته کفایت داشته باشد و دو هفته دیگر را مردم گرسنه میخوابند در یکی از شبکه های امریکائی با بچه های گرسنه مصاحبه میکرد و انها احساس وحالت گرسنگی خود را در شبها با زبان کودکانه و با چشمان اشکبار بیان میکردند که اشک هر انسانی را در می اورد . ایکاش به اندازه سیر شدن تمام ماه به این بینوایان کوپن میدانند عذاب کودکان بیگناه در هر جا که باشد غم انگیز است انهم در کشوری که یک درصد همه ثروتها را در دست دارد و برای دسر بعد از شام خود بیش از یک میلیون دلار می پردازد این ننگین ترین سیستم تاریخ بشر است و اینها که اشعار شعرای ما را خوب میدانند اگر فقط به این گفته حضرت حافظ که میفرماید ساقی به جام عدل بده باده تا گدا / غیرت نیاورد که جهان پر بلا کند .توجه میکردند جهان امروز انقدر پر بلا نبود انچه در امریکای ور شکسته امروز در جریان است همان گدایانی هستند که غیرت بر اورده اند تا دنیای جنایتکاران بی رحم ضد بشر را پر بلا کنند و حق خود را از حلقوم انها بیرون کشند. برای پیروزی انها باید همه دعا کنیم
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۲
لایک
................
:-(
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد