Gerdab.IR | گرداب

نمایندگان مجلس با اشاره به استقبال باشکوه مردم کرمانشاه از امام خامنه‌ای:

استقبال کرمانشاهی‌ها پاسخ محکمی به دروغ‌پردازی دشمنان بود

تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۰

این حضور گسترده بی‌گمان پاسخ شایسته‌ای بود که مردم هوشمند استان در لحظه مناسب به دروغ‌پردازی‌های دشمنان داده‌اند و با پشتیبانی خود توطئه‌گران را ناامید و دوستان انقلاب اسلامی را دلگرم و امیدوار ساختند.

به گزارش گرداب، 248 نماینده مجلس طی بیانیه‌ای تاکید کردند که استقبال کرمانشاهیها از رهبر انقلاب موجب سربلندی همه ایرانیها شد.
 
بیانیه ۲۴۸ نفر از نمایندگان مجلس امروز از سوی هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی پارلمان قرائت شد که متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم ‌الله‌‌ الرحمن الرحیم

اکنون که سفر ۹ روزه مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه به پایان رسیده است ما نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی با امضای این بیانیه وظیفه خود می‌دانیم که از مردم با ایمان و انقلابی و غیرت‌مند و خونگرم و مهربان و جوانمرد این استان سپاسگزاری کنیم.

آنچه در این ۹ روز از پیر و جوان، زن و مرد، شهری و روستایی و عشایر دلیر و کشاورزان و کارگران و کارمندان و دانشجویان و دانشگاهیان و نخبگان و روحانیون و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و نیروهای مسلح و بسیجیان به ظهور رسید، نه تنها باعث افتخار اهالی استان کرمانشاه که موجب سربلندی همه ایرانی‌ها شد.

حضور پرشکوه مردم در استقبال‌ها و دیدارها در شهرهای کرمانشاه و گیلان‌غرب و پاوه و کنگاور که نمونه و نشانه‌ای از احساسات و علاقه همه مردم استان بود، آئینه درخشانی از جلوه زیبایی پیوند مردم و رهبری انقلاب بر پایه ایمان و تجسم عینی ظرفیت‌های ولایت فقیه بود.

این حضور گسترده بی‌گمان پاسخ شایسته‌ای بود که مردم هوشمند استان در لحظه مناسب به دروغ‌پردازی‌های دشمنان داده‌اند و با پشتیبانی خود توطئه‌گران را ناامید و دوستان انقلاب اسلامی را دلگرم و امیدوار ساختند.
 
جا دارد قوای سه‌گانه و به ویژه دولت محترم با توجه دقیق به سخنان مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان همه همت و توان خود را برای خدمت به مردم استان کرمانشاه و کاستن از مشکلات آنان به کار گیرند و تلاش کنند تا کرمانشاه بتواند استعدادهای انسانی و امکانات طبیعی خود را از بالقوه به بالفعل رساند و در جایگاهی متناسب با شأن مردم این استان قرار گیرد.
 
مجلس شورای اسلامی نیز آمادگی خود را در حدود وظایف و اختیارات خود برای تأمین این مسئله اعلام می‌کند و از همه شخصیت‌ها و مدیران و مسئولان در سطوح ملی و استانی که با مساعی خود به حسن اجرای برنامه‌های سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه کمک کردند تشکر می‌نماید.