Gerdab.IR | گرداب

با ارسال طوماری به دولت سوریه

اعلام آمادگی 30هزار جوان فلسطینی برای عملیات استشهادی در تل‌آویو

تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۰

سی هزار نفر از جوانان فلسطینی و سوری که برای عملیات های ویژه و شهادت طلبانه آموزش دیده اند، با ارسال طوماری به دولت سوریه اعلام کرده‌اند که آماده انجام هر نوع عملیات در خاک سرزمین های اشغالی هستند.

به گزارش گرداب به نقل از فارس، در سال روز "یوم النکبه" (سال روز اشغال فلسطین) 5  تن از جوانان فلسطینی به منظور انجام عملیات شهادت طلبانه به سرزمین‌های اشغالی و تل آویو نفوذ کردند که همه آن‌ها از سوی رژیم صهیونیستی دستگیر شدند.
اخیراً 30 هزار نفر از جوانان سوریه و فلسطینی‌های مقیم سوریه که در 3 ماه گذشته به طور کامل آموزش دیده‌اند، برای نفوذ به خاک سرزمین‌های اشغالی اعلام آمادگی کرده‌اند.

 این جوانان با ارسال طوماری از حکومت سوریه خواسته‌اند که اجازه دهند وارد خاک فلسطین اشغالی شده و عملیات شهادت طلبانه علیه نظامیان رژیم صهیونیستی انجام دهند.

این 30 هزار نیروی آموزش دیده در طومار خود اعلام کرده اند که در مدت سه ماه گذشته انواع آموزش‌های نظامی، رزمی و تاکتیکی دیده‌اند و خود را برای سخت‌ترین شرایط در تل آویو آماده کرده‌اند.

این حجم وسیع از نیروهای آموزش دیده و آماده، یک پتانسیل بسیار وحشتناک برای رژیم صهیونیستی است که مدت‌ها است باعث نگرانی و هراس آن‌ها شده است.

بیشتر این افراد عمدتاً دوره‌های آموزش نظامی را در زمان سربازی طی کرده و برای عملیاتهای ویژه، بسیار ورزیده و آموزش دیده هستند. در صورت بروز هرگونه بحران برای سوریه از طرف رژیم صهیونیستی، این افراد به عنوان بخشی از سناریوی سوریه می‌توانند دردسرهای بسیاری را برای کابینه نتانیاهو ایجاد کنند.

رژیم‌صهیونیستی اخیراً تهدیداتی را علیه ایران مطرح کرد که بلافاصله از سوی برخی مقامات این رژیم پس گرفته شده است. این 30 هزار جوان فلسطینی و سوری در طومار خود اعلام کرده‌اند که دولت سوریه هر زمانی که صلاح بداند، آماده انجام عملیات در عمق سرزمین‌های اشغالی هستند.