Gerdab.IR | گرداب

پایگاه اینترنتی امام خامنه‌ای؛ پربیننده‌ترین در خاورمیانه

تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۰

با اتکاء به داده‌های پایگاه جستجوگر گوگل از سایت رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان تارنمایی نمونه یاد شده که حاوی مطالب و گزارش‏هایی با کیفیت بالا است.

به گزارش گرداب به نقل از پانا، نتایج منتشر شده از سوی موسسه "پروفایل گروپ" در فلسطین اشغالی نشان می‏دهد که سایت اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران محبوب‌ترین و پربیننده‏ترین پایگاه اینترنتی در خاورمیانه محسوب می‏‌شود.

 شبکه خبری n-TV در آلمان در ادامه این گزارش آورده است: بررسی‌های این موسسه اسرائیلی مویّد این واقعیت است که تارنمای آیت الله خامنه‌ای به گونه ای پیشرو در درج مطالب، اخبار و گزارش‏ها عمل می‏کند که روزانه هزاران نفر علاقمند از سراسر جهان را به خود جلب می‏کند.

بر اساس این تحقیقات و با اتکاء به داده‌های پایگاه جستجوگر "گوگل" (Google) از سایت رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان تارنمایی نمونه یاد شده که حاوی مطالب و گزارش‏هایی با کیفیت بالا است.

این درحالی است که کمتر کسی در جهان به خواندن مطالب تارنماهای دیگر سیاستمداران اروپایی از خود علاقه نشان می‌دهد.

در این میان سایت اینترنتی "مرکل"، صدراعظم آلمان در پایین‌ترین درجه استقبال قرار گرفته است.

شبکه خبری n-TV در ادامه این خبر اذعان می‌کند که یکی از علل اصلی در موفقیت و محبوبیت پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران تنوع زبانی آن است و دیگر بالا بودن کیفی مطالب مندرج در آن است که از سوی پایگاه اینترنتی ماشین جستجوگر "گوگل" هم تائید شده است.

تحقیقات و بررسی‌های موسسه "پروفایل گروپ" (Profile Group) برگرفته از تعداد مراجعه کنندگان به تارنماهای سیاستمداران جهان است.

در ادامه این خبر به تارنمای نخست وزیر رژیم صهیونیستی، "نتانیاهو" اشاره شده است که تنها به سه زبان عبری، انگلیسی و روسی است و تنها مراجعه کنندگان آن طیف محدود اسرائیلی‌های رژیم صهیونیستی هستند.