Gerdab.IR | گرداب

تلاش ناکام رژیم صهیونیستی برای جذب یهودیان ایران

تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۰

سازمان جاسوسی موساد تلاش بیهوده ای در تماس با برخی یهودیان ایران داشته تا آنها را به همراه تعدادی از یهودیان دیگر در کشورهای عربی به سرزمین های اشغالی انتقال دهد.

به گزارش گرداب به نقل از مشرق، رژیم صهیونیستی برای جبران 200 هزار صهیونیستی که در راستای مهاجرت معکوس از سرزمین های اشغالی خارج شده اند، در تلاشی ناکام به دنبال جذب یهودیان ایران برآمده است.

پایگاه خبری "عربی پرس" به نقل از مقامات امنیتی ایرانی در بخش ضد جاسوسی ویژه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سازمان جاسوسی موساد در اسرائیل تلاش بیهوده ای در تماس با برخی یهودیان ایران داشته تا آنها را به همراه تعدادی از یهودیان دیگر در کشورهای عربی به سرزمین های اشغالی انتقال دهد.

در این راستا پیام های متعددی نیز برای یهودیان فرستاده شده است تا شاید بتواند مهاجرت معکوس از سرزمین های اشغالی را متوقف کرده و نتایج مصیبت بار آن را کمتر کند.
 
این در حالی است که یهودیان ایران با قاطعیت اعلام کرده اند که در جمهوری اسلامی ایران در بهترین حالت ممکن زندگی می کنند و از تمام آزادی های دینی برخوردارند و چیزی کم ندارند و ایران را به منطقه ای اشغال شده و ناامن ترجیح می دهند.
 
این تلاش ناکام در پی آن انجام می شود که بر اساس اعلام منابع مربوط بیش از 200 هزار صهیونیست یهودی در سال جاری فلسطین اشغالی را ترک کرده و از این  کشور مهاجرت کرده اند. علت این مهاجرت نیز وقوع جنگ احتمالی در آغاز سال 2012 میلادی است.
 
بر اساس برخی آموزه های فراماسونری و صهيونيستي، سال 2012 سال پایان تاریخ و اجراي نبرد نهایی آرماگدون است که محل آن در سرزمین های اشغالی خواهد بود.
 
این گزارش تهدیدات ایران و سوریه و حزب الله لبنان در زمینه امکان ویران شدن اسرائیل و محو آن از نقشه جهان را از دیگر عوامل ترس صهیونیست ها و افزایش مهاجرت معکوس از سرزمین های اشغالی دانسته است.
 
این مهاجرت در حالی است که رژیم صهیونیستی سالیانه میلیاردها دلار برای مهاجرت دادن تعداد بیشتری از یهودیان به سرزمین های اشغالی هزینه می کند.