حدود چهل و چهار درصد کاربران اینترنت در آسیا سکونت دارند و چین بیشترین شمار کاربران اینترنتی جهان را در خود جای داده است.
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۹۲۵۴
به گزارش گرداب، موسسه تحقیقاتی "رویال پینگدوم" اعلام کرد شمار کاربران اینترنت در جهان سال گذشته میلادی به دو میلیارد و یکصد میلیون نفر رسید که حدود نیمی از آن‌ها در آسیا سکونت دارند.

بنا بر اعلام این موسسه، حدود چهل و چهار درصد کاربران اینترنت در آسیا سکونت دارند و "چین" با حضور چهارصد و هشتاد و پنج میلیون کاربر در این کشور بیشترین شمار کاربران اینترنتی جهان را در خود جای داده است.

تنها سی و شش درصد شهروندان کشور چین که پرجمعیت‌ترین کشور جهان محسوب می شود به اینترنت دسترسی دارند.

حدود بیست و سه درصد کاربران اینترنت در کشورهای اروپایی حضور دارند، سیزده درصد کاربران نیز از آمریکای شمالی و ده درصد دیگر از کشورهای آمریکای لاتین هستند.

در آفریقا ، خاورمیانه و استرالیا نیز به ترتیب شش ، سه و یک درصد کاربر اینترنت وجود دارد. حدود نیمی از کاربران اینترنت در جهان افراد زیر بیست و پنج سال هستند.

به گزارش خبرگزاری "ریانووستی"، سه میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون حساب کاربری برای پست الکترونیکی به ثبت رسیده است که این میزان یک و نیم برابر شمار کلی کاربران اینترنت است و بیش از هفتاد درصد نامه‌های الکترونیکی را نامه هایی تشکیل می دهند که بنا به درخواست کاربران ارسال نشده و جنبه تبلیغاتی دارد.

منبع: اقتصاد ایران


برچسب اخبار:
برچسب ها: اینترنت ، کاربر ، چین
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد