Gerdab.IR | گرداب

تظاهرات ضدصهیونیستی ملت بزرگ ایران پس از نماز جمعه این هفته

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۸۹

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم امت حزب‌الله پس از اقامه نماز پرصلابت جمعه در تظاهرات ضدصهیونیستی یکپارچه در سراسر میهن اسلامی شرکت کنند.

به گزارش گرداب، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم امت حزب‌الله و همیشه در صحنه ایران اسلامی خواست تا در روز جمعه چهاردهم خرداد پس از اقامه نماز پر صلابت جمعه با حضور گسترده خود در تظاهرات ضدصهیونیستی یکپارچه در سراسر میهن اسلامی حمله جنایتکارانه و قساوت‌آمیز رژیم منحوس صهیونیست به کاروان دریایی بشردوستانه را محکوم نموده و همگام و یکصدا با سایر آزادگان جهان قدرت شکست‌ناپذیر عزم ملت‌های مسلمان را اثبات و انزجار و نفرت افکار عمومی جهان از رژیم سفاک و خبیث صهیونیست را به مدعیان حقوق بشر اعلام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: در آستانه‌ی برگزاری مراسم بیست و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر و فرزانه انقلاب اسلامی و بزرگداشت قیام خونین یوم‌ا... پانزدهم خرداد؛ رژیم سفاک و خبیث صهیونیسیتی در اقدام هولناک و تروریستی به کاروان دریایی حامل کمک‌های بشردوستانه‌ی آزادی در سواحل غزه حمله نموده و با کشته و مجروح ساختن جمع زیادی از فعالان حقوق بشر و مردم امدادرسان، جنایت جدیدی را در پرونده‌ی سیاه خود ثبت نموده و موج خروشان خشم و نفرت و انزجار عمومی ملت‌های مسلمان و آزاده جهان و وجدان‌های بیدار را برانگیخت.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: این حمله ددمنشانه رژیم شرور و خبیث صهیونیست نقاب از چهره مدعیان دروغین حقوق بشر کنار زده و چهره پلید‌تر از فاشیزم آنان را به جهانیان نشان داد. حملات ضدبشری و دیوانه‌وار رژیم سفاک و گستاخ صهیونیست نشان از استیصال و درماندگی آن رژیم در برابر قدرت سلاح ایمان و مقاومت و پایداری اسلامی و نشانه‌ای از افول هیمنه پوشالی مزدوران جنایت‌کار مدعی حقوق بشر است و این نیست جز تحقق سنت و وعده الهی از بین رفتن ظالمان توسط خودشان.

این اطلاعیه می‌افزاید: سکوت سرد و مرگبار امپراطوری رسانه‌های غرب و تلاش محافل خبری وابسته به کمپانی‌های صهیونیستی در انتشار محدود و جانبدارانه این حادثه‌ی تأسف‌بار و اعتراضات گسترده‌ی مردمی در اقصی نقاط جهان، بیانگر ترس و وحشت حاکم بر تل‌آویو و سران منفور و مطرود آن نسبت به تبعات جنایت‌آفرینی علیه مردمان و امدادرسانان و فعالان حقوق بشر است.

در قسمت دیگری از این اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فراخوان عمومی از ملل آزاده، حق‌طلب و منصف جهان، سازمان‌های بین‌المللی و مدافع حقوق بشر، سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه‌ی عرب خواست برای اعتراض همه جانبه، محکومیت شدید و خاتمه دادن به این قبیل اقدامات وحشیانه‌ی تروریست با قطع تعاملات دیپلماتیک، سیاسی و اقتصادی با این رژیم تا رفع کامل محاصره‌ی غزه و سرزمین‌های اشغالی برای دفاع واقعی از حقوق بشر و رهایی ملت تحت ستم فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی ظرفیت‌سازی کنند.

در پایان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با دعوت از امت حزب‌الله و همیشه در صحنه ایران اسلامی، از آحاد و اقشار و اصناف مختلف مردم و تمامی گروه‌های وفادار به آرمان قدس شریف خواست تا با حضور پرشور و گسترده، مستحکم و انقلابی در مراسم تظاهرات ضد صهیونیستی روز جمعه در سراسر کشور، طنین خشم‌ و انزجار و نفرت ملی خود را به گوش جهانیان برسانند و نابودی اسرائیل را فریاد زنند و قدرت شکست‌ناپذیر ایمان و عزم و بیداری مسلمانان را به رخ جهانیان بکشانند.