طرفداران آمریکا که در منطقه در سیاست های خود تنها مانده اند به ادعاهای گمراه کننده و ساختگی خود ادامه می دهند.
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۰
کد خبر: ۹۳۳۳

به گزارش گرداب، حزب الله لبنان بیانیه ای را در مورد شایعه‌سازی برخی رسانه‌ها و احزاب غربگرای لبنان در مورد قاسم سلیمانی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صادر کرد.

پایگاه الانتقاد نت لبنان نوشت: حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای درباره ادعای رسانه‌های وابسته به هواداران اتاق تاریک آمریکا و دشمن صهیونیستی، در راستای منافع این کشورها که نشان دهنده ورشکستگی سیاسی و اخلاقی این عده است، شایعات در خصوص قاسم سلیمانی را رد کرد.

در این بیانیه آمده است: طرفداران آمریکا که در منطقه در سیاست های خود تنها مانده اند به ادعاهای گمراه کننده و ساختگی خود ادامه می دهند. تازه ترین تلاشی که آنها در راستای هیاهوی تبلیغاتی آغاز کرده اند، اظهاراتی بوده که  یک شبکه تلویزیونی وابسته، و با مدیریت مشخص العربیه در مورد قاسم سلیمانی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مطرح کرده است، این در حالی است که دروغ بودن و نادرست بودن این ادعاها بر همه ثابت شده است.

این بیانیه می افزاید که با وجود رد این دروغ ها از سوی وزارت خارجه ایران و سفرای ایران در لبنان  و عراق و اردن هواداران اتاق های تاریک آمریکا و اسرائیل در لبنان و خارج از آن، این اظهارات تحریف شده را ادامه می‌دهند تا به نفع خود از آن بهره برداری کنند.

حزب الله لبنان ادامه این تلاش‌ها را دلیلی بر ورشکستگی‌های سیاسی و اخلاقی این عده و بی‌منطق بودن آنها و ادامه سیاست‌های بی‌اعتبار آنها دانست و اعلام کرد که این موضوع از سوی کسانی که در وابستگی و تخریب و غرب‌گرایی به نهایت خود رسیده اند، عجیب نیست، این در حالی است که آنها هر روز ادعا می کنند که تمایل زیادی برای رسیدن به حقیقت و عدالت و انصاف دارند.
 

 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۳
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
قهرمان من، چهره سیاه قلم شهید آینده" سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس "
http://niello.blogfa.com
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
درود برسردار ما
محمد رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
سردار خدا از عمر ما كم كند بر شما بي افزايد
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد