Gerdab.IR | گرداب

سکوت در کتابخانه دانشگاه تهران در اعتراض به سرکوبگران!

تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۰

تجمع اعتراضی، دوشنبه 24 بهمن ماه در ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با برقراری "سکوت اعتراضی" در ساعت 12 برگزار می شود!

به گزارش گرداب، در حالی که آحاد ملت برای سی و سومین سالگرد جشن پیروزی انقلاب آماده می شوند، سایت های زنجیره ای ضد انقلاب با انتشار شب نامه ای که آن را به جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران منتسب کرده اند، خواهان برگزاری سکوت اعتراض آمیز در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در 24 بهمن ماه شدند!

در بخشی از این شبنامه با مطرح شدن این پیشنهاد مضحک، آمده است: اگر ما نتوانیم سرکوب‌گران را، حتی با "سکوتمان" مورد سرزنش قرار دهیم، ویرانی و تهاجم بیشتر، بر پیکر نحیف میهن و هم‌میهنان‌مان شاهد خواهیم بود. مبادا فضای ارعاب، ترس و بی‌اعتمادی نفس‌گیرمان شود و عنان اختیارمان را به آنان بسپرد... از این رو اعلام می داریم که تجمع اعتراضی، دوشنبه 24 بهمن ماه در ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با برقراری "سکوت اعتراضی" در ساعت 12 برگزار می شود!

این در حالی است که در این شبنامه مشخص نشده در حالی که کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران همه روزه برای مطالعه دانشجویان، در سکوت به سر می برد، فتنه گران چگونه می خواهند سکوت حاکم بر فضای کتابخانه در این روز را به نفع خود مصادره کنند و اساسا وجه تمایز آنها با دیگر دانشجویانی که برای مطالعه به فضای ساکت کتابخانه می روند، چیست؟
 
به نظر می رسد ادامه سردرگمی ها و هم چنین فقدان نیروی انسانی عاقل در میان بدنه ضدانقلاب خارج نشین که هر از چندگاهی با انتشار شبنامه ای به اسم دانشجویان، کارگران و ... طرح های بامزه و عجیبی را جهت مبارزه با نظام مطرح می کند، بیش از هر چیز موجب انبساط خاطر و مسرت ملت ایران شده است!
 
منبع: رجانیوز