Gerdab.IR | گرداب

۳ هزار زن "نینجا" آماده دفاع از ایران

تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۰

با تهدید های اسرائیل برای حمله به ایران این زنان رزمی کار می گویند که آماده اند در صورت وقوع هر گونه جنگ احتمالی از کشور اسلامی شان در برابر تهاجم خارجی دفاع کنند.

به گزارش گرداب، خبرگزاری رویترز با انتشار گزارشی از زنان رزمی کار " نینجا " در ایران می نویسد ۳ هزار زن آموزش دیده " نینجا کار " آماده دفاع از کشورشان در صورت هر گونه حمله احتمالی نظامی هستند.

رویترز با اشاره به تاسیس یک مرکز ویژه برای آموزش ورزش های رزمی نینجا به زنان ایران در ۲۳ سال پیش در کرج می نویسد: برخی از این زنان با آموزش های خاص این ورزش سنتی ژاپنی همانند برخی فیلم های پر بیننده هالیوود قادرند از دیوار راست بالا بروند.

اکبر فرجی موسس این مرکز آموزش فنون رزمی نینجا به زنان می گوید: «آنچه برای من به عنوان یک مربی و یک ایرانی مهم است این است که با دادن آموزش ها و تمرین های لازم به بالا بردن قدرت و توانایی زنان کمک کنم. لازم است ما هر چه در توان داریم برای حفاظت از کشورمان انجام دهیم.»

رویترز در ادامه می نویسد: با تهدید های اسرائیل برای حمله به ایران این زنان رزمی کار می گویند که آماده اند در صورت وقوع هر گونه جنگ احتمالی از کشور اسلامی شان در برابر تهاجم خارجی دفاع کنند.

رویترز می افزاید: این ۳ هزار زن که از سنین ۵ تا ۵۶ سال را شامل می شوند آماده دفاع از کشورشان هستند.
 
منبع: الف