Gerdab.IR | گرداب

مشاور میرحسین:

مردم ایران قدرت تشخیص ندارند که رای می دهند!

تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۰

نمی توانیم توقع داشته باشیم که مردم در نقاط مختلف کشور به درستی فکر کنند و به این موضوعات عمل کنند.

به گزارش گرداب، اردشیر امیر ارجمند فتنه گر مقیم فرانسه در توهینی آشکار به ملت بزرگ ایران گفت: «مردمی که در انتخابات شرکت می کنند قدرت تشخیص درستی ندارند!»
 
"اردشیر امیر ارجمند"  که بعد از حرکت مفتضحانه 25 بهمن از طرف خود اپوزیسیون نیز به عنوان سخنگوی "شورای هماهنگی راه سبز نا امید" نامیده می شود، در مصاحبه با تلویزیون رسا (رسانه فتنه گران 88) در مقابل  "ارشاد علیجانی" که از وی سوال کرد: آقای امیر ارجمند! این حرکت هایی که در این دو سال انجام می شود از قبیل سوت سبز یا ترافیک و تجمع در خیابانها آیا آسیب شناسی شده است که دوباره این موضوعات را مطرح کرده اید؟ پاسخ داد: «این روش را عقل جمعی که به آن رسیده بوده ایم دیکته کرده است! و ما نیاز به آن داریم.»

او که با اعتراض "میردامادی" دیگر مجری برنامه مواجه شده بود ادامه داد: «این روش در کوتاه مدت جواب نداده و زمان زیادی برای رسیدن به نتیجه نیاز داریم!»
 
وی بدون اشاره به طول زمان این روش صحبت هایش را  اینگونه تکمیل کرد: «آنچه که مهم است که ما بتوانیم یک چیزی را خلق کنیم! و این تنها راه شدنی برای ما بوده است!»

"ارشاد علیجانی" اما با نگاهی که یأس  و ناامیدی از آن هویدا بود گفت: ته این برنامه چی؟ روشهای مختلفی چون سوت زدن و ترافیک و ... ته این اعتراضات آخر چه دستاوردی به دست می آید؟

امیر ارجمند بدون اشاره به گدایی اش در جلسات مخفیانه ای که  با دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی از جمله گروهک فدائیان خلق داشته است، گفت: «ما معتقد نیستیم که کسی که مقابل ما هست حتما شر مطلق هست!»
 
وی در حالی که منافقین و وابستگان به قدرتهای خارجی را جزء خطوط قرمز این شورا دانست، هیچ گونه اشاره ای به همکاری تابلوداری که مدتهاست اکثر ضد انقلابیون وابسته به جریانهای بیگانه از جمله منافقین و سلطنت طلبان و کومله و ... در پروژه های خائنانه این شورا علیه مردم ایران انجام می دهند، نکرد!

در پایان "سخنگوی هماهنگی شورای راه سبز ناامید" با نادیده گرفتن حق انتخاب شهروندی مردم کشورمان در شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، این گونه نسخه خود را تجویز کرد: «ما نباید به منافع کوچک خودمان فکر کنیم و دغدغه های اقتصادی مان را ارجح به این روش اعتراضات بدانیم.»
 
وی در ادامه با توهین بی شرمانه به مردم اظهار داشت: «ما  نمی توانیم توقع داشته باشیم که مردم در نقاط  مختلف کشور به درستی فکر کنند و به این موضوعات عمل کنندو مشکل اصلی رسانه ها هستند!»

لازم به ذکر است چندی پیش مهدی خلجی یکی از کارشناسان ارشد اپوزیسیون، جریان فتنه را فاقد فکر و برنامه ریزی دانسته و گفته بود: «جریان اعتراضی ما به دلیل احساسی و هیجانی بودن یک بار بود برای همیشه که مانند کف روی آبی آمد و رفت و آنچه که ما می بینیم توهم جنبش سبز است، این هیجانات ما بیشتر در فیس بوک و فضای مجازی است و در دنیای واقعی مردم زندگی خودشان را می کنند و ما سرگردانیم.»
 
منبع: قاصدنیوز