روشن است افرادی که اعتقادی به هیچ یک از انبیای الهی ندارند، در پی راه اندازی جنگ ادیان برای تحت الشعاع قرار دادن اعمال جنایتکارانه شان در عالم هستند و افرادی نظیر کشیش امریکایی را پیش انداخته و بعد هم با سروصدا و به راه انداختن نمایشی مهیّج برای مدتی اذهان را مشغول نگه می دارند. بدیهی است که با این اعمال مذبوحانه بیش از پیش منفور جهانیان شده و خود، روند اضمحلالشان را تسریع می‌کنند.
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۶
کد خبر: ۲۱۱۱
گرداب - مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای اقدام گستاخانه استکبار جهانی در آتش زدن قرآن کریم را محکوم کرده و از حق جویان عالم خواست نسبت به آن واکنش نشان دهند.
متن این بیانیه بدین شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحيم

یریدون ان یطفئوا نور الله بأفواههم و یأبی الله الا ان یتمَّ نوره و لو کره الکافرون        سوره توبه/32

غرب برای دامن زدن به پروژه اسلام هراسی، به دنبال موج گسترده اقبال ملت ها به اسلام، این بار کشیش افراطی ایالت فلوریدای امریکا را برای سناریوی از پیش طراحی شده خود انتخاب کرد.

طرح ننگین این کشیش نمای مسیحی برای آتش زدن قرآن در سالگرد 11سپتامبر خود ساخته غرب و با هدف منحرف کردن افکار جهانیان از پشت پرده سیاه این نمایش مضحک، بار دیگر زبونی استکبار جهانی را پیش چشم جهانیان به تصویر کشاند.

پس از فراخوان این کشیش افراطی، پترائوس (فرمانده نیروهای امریکایی و نیروهای ناتو در افغانستان)، اوباما (رئیس جمهور  امريكا)، هیلاری کلینتون (وزیر امور خارجه امريكا)، هولدر (وزیر دادگستری امریکا)، راسموسن (دبیر کل ناتو) و ... نسبت به این اقدام ابراز نگرانی کرده و کشیش هتّاک را از اجرایی کردن طرح خود بر حذر داشتند.
حال پرسش این است که چه می شود واکنش های مقامات امریکایی پس از آن فراخوان موهن به هیچ انگاشته می شود و تنها نقش اول این سناریو تغییر می کند؟ چه می شود که پس از اجرایی شدن این عمل شیطانی، مقامات امریکایی كه خود را مدافع حقوق بشر مي پندارند سکوت اختیار می کنند و حقوق بيش از يك ميليارد مسلمان را ناديده مي گيرند؟

آیا جز این است که پشت صحنه این بازی از ابتدا کاخ سفیدنشینان اسلام ستیز بوده اند؟ و صد البته نباید در این میان از حضور کارگردان اصلی این بازی؛ یعنی رژیم منحوس صهیونیستی غفلت کرد.

با وجود تمام اقدامات خصمانه امریکا و صهیونیسم علیه اسلام، مسلمانان هرگز راه مقابله به مثل را پیش نگرفته و طبق آموزه های رحمانی قرآن کریم که انبیای الهی از جمله حضرت عیسی و موسی علیهم السلام را تأیید کرده است، با نهایت احترام با پیروان ادیان آسمانی برخورد نموده اند.

قطعاً آنان که قرآن را به آتش کشیده اند می دانند کتاب آسمانی دینی را مورد بی احترامی قرار داده اند که فلسفه مبعوث شدن پیام آور آن طبق فرموده اش: «انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» است و در ذهن حق جویان عالم نمی گنجد که این دین به دنبال خشونت و ظلم در جهان باشد؛ حال بدخواهان و یاوه گویان هرچه می خواهند بگویند.

گر جمله کائنات کافر گردند                       بر دامن کبریاش ننشیند گَرد
 
روشن است افرادی که اعتقادی به هیچ یک از انبیای الهی ندارند، در پی راه اندازی جنگ ادیان برای تحت الشعاع قرار دادن اعمال جنایتکارانه شان در عالم هستند و افرادی نظیر کشیش امریکایی را پیش می اندازند و بعد هم با سروصدا و به راه انداختن نمایشی مهیّج برای مدتی اذهان را مشغول نگه می دارند.
 
شاهد این مدّعا اظهارات تری جونز، کشیش گستاخ امریکایی، در پاسخ به مجری شبکه سی ان ان است که وقتی از او سؤال شد چه احساسی خواهد داشت اگر یک مسلمان کتاب مقدس مسیحیان را آتش بزند، گفت: «من این کار را دوست نخواهم داشت ولی آنان حق دارند چنین کنند.»
آیا این گونه رفتار و اظهار نظر از پیرو یک دین الهی پذیرفته است؟

بدیهی است که با این اعمال مذبوحانه بیش از پیش منفور جهانیان شده و خود، روند اضمحلالشان را تسریع می‌کنند.
تمامی عوامل فکری و اجرایی این پروژه شوم فراموش کرده اند و یا می خواهند خود را به فراموشی بزنند که هم اکنون ملت ها در تمام جهان بیزار از توطئه های استکبار، در جستجوی آوای حق و حقیقت اند و دیری نخواهد پایید که اسلام به دست حجت موعود ارواحنا فداه پرچمدار ریشه کن کردن ظلم در جهان و حاکم کردن مستضعفان عالم، سراسر گیتی به ظلم ظالمان پايان خواهد داد.

مركز بررسي جرايم سازمان يافته سپاه ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت حجت ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی دام ظله العالی و تمامی مسلمانان و حق طلبان عالم، این اقدام شیطانی و شرم آور را محکوم کرده و از تمامي حق جویان، به خصوص ملت قهرمان ایران می خواهد که با افزون کردن آگاهی و بصیرت خود نسبت به توطئه های شوم مستکبران و حضور در تجمعات اعتراض آمیز، نسبت به این عمل گستاخانه واکنشی انقلابی نشان دهند.

الا لعنة الله علی القوم الظالمین
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۳
بنام خدا

کاش فقط آتش زده بودند که این دشمنی و کینه توزی بود آنچه که در اخبار سیما دیدیم برای یک لحظه اهانتی بی شرمانه بود که بیان آن نیز دشوار است خودتان بروید ببینید.
آنچه که شایسته قانون اساسی آمریکا و شجره نامه قوم انگلوساکسون یا همان شیاطین انسی بود را یکی از آن شیاطین بصورت یک تابلو عرضه نموده بود و شاید خوشبختانه کسی در ایران متوجه این اهانت هولناک نشد.
خدایا نسل انگلوساکسون و نسل جهود را ریشه کن کن/
خدایا بلائی بر آنها نازل کن.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۳
این است آزادی که این ها تبلیغش را می کنند!؟
گذشتن از مرزهای انسانیت و تبدیل شدن به موجودی ...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۴۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۷
اصلا وجود آمریکا و اسراییل برای این کره ی خاکی مشکل دار هست اینها همان مردمی هستند که به زور آتش و تفنگ مردم بومی و بیگناه منطقه ی آمریکارو از خاکشون خارج کردند
کلا از ریشه وجود این مردم مشکل دار هست
اون از اسرائیل که فعلا بین زمین و آسمان گیر افتاده و آرزوی نیل تا فرات را هم به گور برده اند
اینها همان مردمی هستند که باعث کشته شدن خیلی از مردم دنیا هستند و باعث شهادت خیلی از جوانان پاک ایران اسلامی شدند
اینها هم خودشان و هم پدرانشان آدم کش بودند و همیشه از حقوق بشر و دموکراسی حرف میزنند همان حق بشری که از منافع اونها بگه نه منافع عمومی ادمها
همه میدانند که اینها همه کار که میکنند و همیشه هم صحبت از انسانیت میگن
اینها همان مردم بدبختی هستند که با هیچ راهی نتونستند با مسلمانان و شیعیان و ایرانیان مقابله کنند رو اورده اند به این کارهای شیطانی!
اما اینها هنوز هم مسلمان و شیعه رو نشناختند و این را هم نمیدانند خدا حافظ قرآنش هست و این را هم نمیدانند که خدا همیشه با مومنان هست
مرگ بر مردم ظالم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۸
مرگ برای ما بهتر است اگر پاسخی به این توهین به کتاب مقدسمان نداشته باشیم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۳۰
سلام بر محمد(ص) و خاندان پاکش.
انچه را که در پس این پرده بی شرمانه و ضد انسانی نهفته است"نقشه شوم و منزجری است که در پروتکلهای یهود برای نابودی نفس پاک در جهان خفته"
بر ما مسلمانان واجب است تا با تدبر و تلاش پرچم ایمان و اسلام را بر سراسر این گیتی به جایگاه حقیقی برسانیم.
انشاءالله
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷
درود خدا بر محمد(ص)
این کارفقط از کسانی بر می آید که به هیچ آیینی پایبند نیستند
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد