روابط عمومی مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری اعلام می کند
بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب و حرمت شکنان عاشورای حسینی دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرایم سازمان یافته برسانند.
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۵۰
کد خبر: ۵۶۰
حرمت شکنان عاشورای حسینی را شناسایی کنید
 
امسال با وجودی  كه از قبل از آغاز ماه محرم، بسیاری از رسانه های غربی وابسته به كارتل های زنجيره ای صهيونيستی  و سران فتنه بر كمرنگ شدن عزاداری های سنتی مردم ايران در عاشورا و تغيير شعائر و شعارهای خاص اين ايام، مانور می دادند و براي تداوم حداقل حيات این فتنه شکست خورده، استفاده ابزاري از دين را برگزيده و به ايام محرم الحرام به چشم فرصتي براي احياء دوباره فتنه سبز بعد از شکست‌هاي پي در پي در ماههاي گذشته می نگریستند.ملت ايران در خروشی عاشورايی با حضور كم نظير خود در بزرگترين خيمه وحدت شيعه؛ تاسوعا و عاشورا؛ ضمن برگزاری با شكوه عزاداری های سنتی خود نشان داد كه در شناخت شمر زمانه و يزيديان امروز با بصيرت كامل در صحنه است و دشمن را در هر لباسی شناسايی و رسوا می كند و معادلات او را هر چند با پشتيبانی های جهانی، بر هم می زند. متاسفانه در اين ايام، دشمن با فتنه گری وحدتمان را نشانه رفته است و شاهد تلاش حداكثري و مخرب منافقين، سلطنت طلبان و گروه هاي تروريستي و ضد انقلاب در فضاي مجازي و رسانه اي كشور هستيم كه جز برهم زدن امنيت اجتماعي جامعه هدف ديگري ندارند و براي رسيدن به اين هدف شوم ، از هر حربه اي حتي اقدامات تروريستي ،توهین به مقدسات و ضربه زدن به مال و جان مردم دریغ نمی کنند لذا بدين وسيله از تمامي خانواده هاي ايراني انتظار مي رود در صورت در اختیار داشتن هرگونه  اخبار و اطلاعاتی اعم از عكس، فيلم، مقاله، خبر، ايميل و آدرس اينترنتي و يا شكايتي كه در خصوص جریانات اغتشاش طلب و حرمت شکنان عاشورای حسینی دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرائم سازمان یافته برسانند.
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)

 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
 اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)    اغتشاشگران (3)
 
 
برای دیدن تصاویر به اندازه اصلی روی عکسها کلیلک کنید
 
تذکر:
اطلاعاتی که شما کاربران عزیز در خصوص هر کدام از تصاویرحرمت شکنان عاشورایی که در اینجا قرار گرفته  ارائه می دهید می بایست  کامل بوده و به منظور پیگیریهای بعدی می بایست شماره و یا اطلاعاتی که بشود با شما تماس گرفت را در قسمت ارائه نظرات درج نمایید.
شایان ذکر است که این مرکز در روزهای آتی تصاویر تکمیلی مربوط به حرمت شکنان حوادث اخیر را منتشر خواهد نمود. 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۱
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶۷
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
لطفا اين تصاوير را از تلويزيون پخش نمائيد اين .........كه حرمت خون سيدالسهدا را نگه نداشتند بايد به سزاي اعمالشان برسند .
پاسخ ها
جواد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۷
واقعا که ..... با آبروی افراد بازی می کنید اول خدا را در نظر بگیرید بعد امام حسین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
نفر وسط عکس شماره2نفر دوم از راست عکس شماره 5است .
_______________
دقیقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
به نام خداوند بخشنده مهربان
سلام بر فرزندان ولایت
ما، تمامی بچه هیئتی های شیعه و متعصب و غیور، شکایت و انزجار خویش را از حرامیان نسل ... و یزید و شمر ملعون بیش از هر زمان اعلام می داریم که رگ دینی ما در این واقعه بی شرمانه به شدید ترین وجه خود به درد آمده و فقط و فقط به سان مقداد، محکم ایستاده ایم و منتظریم تا رهبر عزیزمان دست رئوفت خود را بردارند، تا چون موجی خروشان و سهمگین علف های هرزه (سبزک های دلقک حرامی) را به هلاکت برسانیم.

تا ابد، این بی حرمتی را از حرام......و سرکردگان آنها نپذیرفته و تا نابودی آنها فرو نخواهیم نشست.

خداوند نگهدار پیروان و محبان اربابمان امام حسین (ع)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
با سلام
چرا سران اصلی فتنه و آقازاده ها مثل ...... رو که همه می شناسن نمی گیرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
سلام
نمیدونم چرا مسئولین با این نفرات که دستگیر کرده اند بر خورد نمی کنند ؟؟؟ اگر برخورد جدی تری شود مطما" چنین بی حرمتی های هرگز رخ نخواهد نداد من این عکس ها پرینت گرفتم و در محل کارم پخش خواهم کردم اگر امکان داره با کیفیت بهتری قرار دهید.
_______________
شما مردم خوب و انقلابی و دردآشنای این انقلاب باعث دلگرمی برادرانتان در مرکز بررسی جرایم سازمان یافته هستید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
با سلام
من در تصویر شماره 5 از سمت راست نفر 3 شناسایی کردم چه جوری می تونم به شما اطلاع بدم .
___________________
راههای ارتباط با ما و دادن هر گونه اطلاعاتی در خصوص این تصاویر و تصاویر بعدی که از روز آینده در سایت قرار می گیرد در اطلاعیه فرخوان مرکز در قسمت اخبار گردان گفته شده است لطفا این قسمت را مطالعه فرمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
اقا چون حرف ما از سر دل بود و ساده نوشتیم شما مارو لایق قرار دادن مطلب ندانستید !!!!!!
به ناله های دل فاطمه زهرا شما در قبال خون شهدا مسئولید اگه این سران فتنه را دستگیر نکنید و این بلوا رو نخوابونید بابا برادارن من به شهادت نرسیدن که در روز عاشورای سالار شهیدان در کشور امام زمان یک عده بچه ی فریب خورده شورش کنند و با وقاحت تمام فحاشی کنند به هرچی که 30 سال با خون دل نگهش داشتیم
یا علی از ما گفتن می خواهید منتشر کنید یا نکنید
یا علی
______________
تا ریشه کن کردن فتنه و تا جان در بدن داریم ایستاده ایم و ذره ای از اصول و ارزشهای انقلاب کوتاه نخواهیم آمد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
امیدواریم این انسانها به سزای اعمالشان برسند.
از زحمات بی وقفه ی شما سپاس گذاریم.
_____________
ما عزادار این بی حرمتیها هستیم و امیدواریم خدا ریشه همه منافقین و فتنه گران را از سر ملت ما کم کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
در پناه خداوندو با کمک اقا امام زمان«عج» تا زمانی که خدمتگزاران مردم در سپاه پاسداران هستند این دشمنان اسلام وانقلاب و ولایت هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
با سلام و احترام خدمت برادران عزیزم
این فاجعه روز عاشورا را خدمت همگی مردم ایران تسلیت عرض می کنم.
خواهش می کنم با شدت بیشتر برخورد کنید دیگه واقعا نمیشه تحمل کردن ما زندگیمون برای امام حسین (ع) است هر چی داریم از اون است.
آقا چرا سایت های که دعوت می کنند برای راهپیمایی و آشوب رو وقتی گزارش میدیم پیگیری نمی کنید الان من تو اینترنت میگردم میبینم با کمال بی شرمی دارن خودشون رو برای 22 بهمن آماده می کنند.

بنده آماده هر گونه همکاری با شما هستم.

در پناه حق باشید

مرگ بر منافقین اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
تصاویر این حرمت شکنان به دلیل عمق فاجعه حتما حتما حتما باید از رسانه ها مخصوصا سیمای اسلامی پخش شود تا سریعتر دستگیر شوند و درس عبرت شود.
ناشناس
|
Sweden
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
حرمت شکنی عاشورای آقا ابا عبدالله الحسین صلوات الله سلام الله علیها را توسط فتنه گران یزیدان زمان را محکوم و از درگاه ایزد منان آرزوی نابودی این ملعونین را خواستارم

لعنت و نفرین خدا بر مفصدین و زنازادگان زمان که حتی حرمت عاشورای حسینی را هم در این ایام به بی حرمتی کشیدند
http://pakmardan.blogfa.com/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
از شما می خواهیم عکسهای این فتنه گران را در رسانه های عمومی پخش کنید و آبروی آنها را بریزید تا با آبروی انقلاب و دین ما بازی نکنند. تمام ما امیدمان به شماست که این افراد را به سزای اعمالشان برسانید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
همیشه خوشحالم که با آدمای فاسد و منحرف دم خور و همراه نیستم.ولی در این قضیه خیلی حیفه . هیچکس رو نمی شناسم.ولی دعا می کنم هر چه زودتر همه اغتشاشگران شناسایی و دستگیر شوند و دیگر روی آرامش و راحتی را نبینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
سلام به برادراي عزيزم. برادرا واقعا دل امت حزب الله به درد اومده از ديروز توشهر ما كلي از مردم كه چه بسيجي چه غير بسيجي با گريه و لبريز از ماتم به هم ديگه ميگفتن كه اگه در تهران از دست مسئولان قضايي كاري ساخته نيست خود مردم برخورد كنند . خدا رحمت كنه حاج صادق خلخالي رو الان اين بزرگوار رو ميخواست كه يه شبه ريشه ي اينارو بخشكونه . آخه مگه اين موسوي يا كروبي يا خاتمي كي هستن كه كسي جرات اعتراض به اونهارو نداره واقعا چرا؟؟؟ برادرا نظام الان در برابر اسرائيل و امريكا با اون همه تجهيزاتشون ايستاده شماها خودتان خوب ميدانيد ماها چقدر نيروي ورزيده داريم آخه چرا با اين همه نيروي پاسدار و نيرو انتظامي خويشتن داري ميشه ؟؟ آخه مگه نيروي مدافع اسلام هم خويشتن دار ميشه در برابر كفر ؟؟؟ تا كي؟ عزت و شرف ملت و امت مورد هجوم قرار گرفته الان اين عكسارو كه ديدم به ولله اينارو تو چند ساعت به كل ميشه از بين برد اينها يه مشت سست عنصرن . واقعا مايه ي تاسف از نيروي انتظامي درمقابله با ايناست يا ما كه با اين دستگاه اطلاعاتي كه داريم چرا برادراي اطلاعاتي اينارو قبل از هر اقدامي شناسايي نميكنن ؟؟؟ مگه شناسايي اينا چقدر كار ميبره؟؟؟ مكان اينا كه چنتا خيابان بيشتر نيست كار سختي نيست شناسايي اين افراد .
برادراي عزيزم ما همچنان هرلحظه پيگير اين وبلاگ ها هستيم فقط كافيه ببينيم و بروز كنن زود بهتون گزارش ميدم كه با جريان روز عاشورا اينها وبلاگهاي بيشتري راه اندازي كرده اند كه امروز بيشتر بروز كرده اند تا روزهاي گذشته ولي برادرا اين وبلاگ ها را باز هم چك كردم برخوردي نكرديد شماها كه اين جور افراد در قسمت فتنه ي عميق دستگير كرديد رديابي و شناسايي وبلاگها چندان كار سختي نبايد باشد كه خيلي خيلي در ترويج افكار منفي فعاليت دارند فقط خواهشمندم اين وبلاگها را ببنديد .

موفقيت و بهروزي عزيزان و همكارانم را در پدافند سايبر از خداوند منان خواستارم.


سايه مقام معظم رهبري همواره مستدام باد
ناشناس
|
-
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
اينا از اينكه اين همه مردم اومدند توي عاشورا ارادتشون رو به امام حسين(ع) نشون دادن،عصبانين،حالا ميشه فهميد كه اينا دارن دست و پا ميزنن،خودشونو بكشن هيچ غلطي نمي تونن بكنن،خواهش ميكنم اين چند نفر رو به سزاي عملشون برسونين،توي تلويزيون هم نشون بدين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
من از مسئولین عاجزانه خواهش میکنم این دفعه دیگه کوتاه نیان.بخدا دل نازنیم حضرت بقیه ا... (عج) از این جماعت به درد اومده، آخه حتی غیرمسلمانها هم حرمت عاشورا رو نگه میدارند اینا معلومه کین که با اون وضعیت اومده بودن بیرون.تو رو خدا این یزیدیان زمان رو بگیرین و جلوی چشم همه به سزای اعمالشون برسونین تا شاید مرحمی بر دلهای داغ دیده شود.
_____________________
انشاالله به زودی همه این حرمت شکنان عاشورای حسینی بر مبنای قانون با آنها برخورد خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
من یکی از این تصاویر رو می شناسم باید چی کار کنم؟
______________________________________
اطلاعات خود را از همین طریق ارائه فرمایید . ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
ما پيروان سالار شهيدان هستيم كه فرمود: اگر دين خدا جز به كشتن من باقي نمي ماند پس اي شمشيرها مرا دريابيد. جان ما نيز اگر قابل باشد فداي اسلام و امامت و ولايت باد و هيچ ترسي در مواجهه و مبارزه با اين فتنه گران محارب نداريم. فقط منتظر فرمان رهبريم و اگر اذن بدهند طومار آنان را برخواهيم چيد تا اثري از آنان باقي نماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
ما پيروان سالار شهيدان هستيم كه فرمود: اگر دين خدا جز به كشتن من باقي نمي ماند پس اي شمشيرها مرا دريابيد. جان ما نيز اگر قابل باشد فداي اسلام و امامت و ولايت باد و هيچ ترسي در مواجهه و مبارزه با اين فتنه گران محارب نداريم. فقط منتظر فرمان رهبريم و اگر اذن بدهند طومار آنان را برخواهيم چيد تا اثري از آنان باقي نماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
خطاب به دشمنان ولایت :همانطور که رهبری در ماجرای توهین به عکس امام دستور به حفظ آرامش دادند همه ی بسیجیان و البته آزاد مردان و آزاد زنان ایران منتظر گوشه ی چشمی اشاره از سوی ولی و سرور و سرپرست خود هستند تا به تمام دشمنان معنی واقعی شعار (ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند) را نشان دهند.ولایت مدار کسی است که نه عقب تر ونه جلو تر از ولی خود حرکت کند ولایت مدار واقعی همگام رهبری و زیر سایه او وطبق فرمان او حرکت میکند.کوچکترین سهل انگاری در دستگیری دشمنان ولایت = خیانت به اسلام و کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
سلام...
من هرگز موافق اعمال رادیکال و تند نیستم ولی اینکاری که کردن عملا واستادن جلوی دین و توهین به مسلموناست و باید اینا به اشد مجازات برسن ! ما تا کی باید صبر کنیم ؟ تا کی باید نظاره گر باشیم ؟
یعنی امنیت کشورمون و دینمون اینقد راحت به بازی گرفته میشن ؟ چرا نهادهای امنیتی فقط نظاره میکنن ؟
ما امیدمون به سپاهه یه کاری کنید !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
با سلام
سربازان گمنام امام زمان متاسفانه همانگونه که میبینیم منافقان دوباره رشدکرده ومیخواهند به اسلام ضربه بزنند اما بدانند تا ما حامیان ولایت وبچه های انقلاب هستیم( ممکناست حرکات مذبوحانه ای بکنند ولی چون مردم نیز انها را میشناسند )هرگز نمیگذاریم انقلاب بدست نااهلان ونامردمان بیفتد.

برادران وخواهران عزیز خداوند توفیقتان بدهد که بتوانید این مزدوران پلید را شناسایی کنید.در پناه باریتعالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
ما منتظر محاكمح تك تك عناصر ملحد و ضد دين و نيز محاكمه -موسوي -خاتمي و كروبي هستيم.مرگ بر خائنين و سبز پوشان سيه دل ننگ بر مقام پرستان دين ستيز آشوبگر كه شكست در انتخابات آنانرا كه ديو صفت بودند لو داد. خدايا لعنتي هاي ضد نظام ما را به بلاي خود دچار كن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
خسته نباشید
انتظار داریم این بار با این اراذل و حرمت شکنان با عطوفت رفتار نشود چرا که اینان نشان دادند که با اصل دین و ولایت فقیه دشمن هستند لذا بخشش مفهومی ندارد بخشش یعنی سازش با اسرائیل لعین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
حضرت زینب(س) پس از این همه ظلمی که کوفیان کردند دلش به درد آمد،نفرین کرد وفرمود: الهی در هیچ وهله از تاریخ حلال زاده ای برشما حکومت نکند. حال شاهدیم که هنوز که هنوز است حکومت ثابتی برعراق حاکم نیست.
این جمع نادان باید بترسند از زمانی که عمه ی سادات نفرینشان کند.
_________________
روز عاشورای حسینی امسال لکه ننگی برای همیشه در دامن سران فتنه باقی خواهد ماند و مسلما تاریخ این کشور بزرگ و انقلابی برای همیشه نام آنها را و کسانی که در این روز هلهله کردند و بر سر زنان و مردان و کودکان سگ زدند و اموال بیت المال را آتش کشیده و چون یزیدیان سوت و کف زدند جز به نامردی و خیانت ثبت نخواهد کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
با سلام
من از يكی از اغتشاش گران كه دو بسيجي موتور سوار را مجروح كرد فيلم گرفته و ميشناسم چطور ميتوانم اين فيلمو در اختيارتان بذارم و به شما معرفيشان كنم؟
مرسي
__________________
از همین طریق می توانید آدرس و یا شماره تلفن خودتان را اعلام تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
سلام من هم با شما دارم همکاری می کنم و هر چه زودتر تصاویر رو در سایتم قرار می دم تصاویر سری اول و دوم رو هم قبلا قرار داده بودم.
www.110boy.ir
_________________
ممنون امیدواریم همه سایتهای خبری و تحلیلی و دوستان دیگر که در فضای وب فعالیت می کنند از غیرت شما و مردانگی شما درس گرفته و در این عرصه نبرد حق علیه باطل وارد شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
فقط یک سوال از قوه قضائیه: حکم محاربه با امام حسین(ع) چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
تنها کسانی که در نطفه ولقمه مشکل دارند با آل رسول الله دشمنی میکنند و بی ادبی وبی حرمتی مینمایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
معلوم نيست اين نيروي انتظامي اين جور موقها ها كجاست ما بسيجيان حاضريم كفن پوشان بدون هيچ مزدي و حتي سلاحي به جنگ اين دشمنان بريم تا از ولايت دفاع كنيم .
_______________________
نیروی انتظامی در طی این مدت زحمات زیادی کشیده و در این میان نیروهای مخلص و فداکار این نیرو آسیبهایی نیز دیده اند آنها حافظان امنیت اجتماعی ایران هستند و زحمات آنها را باید پاس داشت متاسفانه عمق فتنه و خیانت سردمداران این فتنه و عوامل نفاق بسیار پیچیده و گسترده است از همین جا باید به تک تک نیروهای ناجا و بسیجیان غیور که در دفع فتنه ها پیشقدم هستند درود فرستاد و جا دارد از خانواده های آنها نیز قدردانی و تشکر کرد . از شما به خاطر غیرتتان نیز ممنونیم با وجود امثال شما به این سرزمین گزندی نخواهد رسید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
چرا عکسای مربوط به استان های دیگه مثل اصفهان را پخش نمیکنید تا شاید ماهم توانسته باشیم کمکی کرده باشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
سلام.
نرم افزار قدرتمند دارم که بشه تصاویر رو تا 1700 برابر بدون از دست رفتن کیفیت بزرگ کرد.
دوست دارید تا لینک دانلود براتون بزارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۹
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام یاوران واقعی ولایت خواهشمندیم عکس اغتشاشگران شهر های دیگر را هم پخش کنید نه تنها در روز عاشورا بلکه در روز های قبل از آن . www.payegah-dostdari.persianblog.ir
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۹
من این تصاویر را چاپ کرده و در دست اکثر آشنا ها قرار دادم تا هرچه زودتر با این افراد برخورد شود به شما مردم عزیزم این پیشنهاد را میکنم که این عکسها رو در دست همه افراد اطراف خود برای شناسایی برسانید تا کار مامورین امنیتی را راحت تر نماییم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۰
بنام خدا
با سلام
من معتقدم به چند دليل بايد ناجا يا سپاه پاسداران به انتشار عكسهاي فوق در سايت قناعت نكرده بلكه عكسها را در چند روزنامه و حتي در بولتن هائي خاص در نقاطي از شهر نيز منعكس كند :
دليل اول : همه اينترنت و كامپيوتر نداشته يا اهل آن نيستند و چه بسا يك پيرمرد يا يك راننده تاكسي يا يك روزنامه فروش يا غيره روزي چند بارصاحب عكس شماره فلان را ميبينداما از موضوع تحت تعقيب بودن فرد ياد شده بي خبر است
دليل دوم : با انتشار فراگير اين چهره ها همه متوجه ميشوند كه تعقيب جدي و ناجا بي تعارف و شوخي پي گير موضوع بوده و اين كار تعارفي يا نمايشي نيست و ناجا مصمم بر موضوع است
دليل سوم دليل پيشگيرانه است : در صورت عمل كردن به اين پيشنهاد بسياري از خانواده ها براي در امان ماندن فرزندان خود يا خانواده شان از بي آبروئي و رسوائي در شيطنت هاي آتي وسواس و توجه بيشتري بخرج خواهند داد و در يك كلام خيلي ها از ترس انگشت نما شدن خود يا خانواده شان در جامعه در رفتار خود تجديد نظر خواهند كرد
اميدوارم به پيشنهاد من ديد كارشناسانه اي داشته باشيد
موفق باشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۰
سلام
من تا قبل از جسارت به ساحت آقام اباعبدالله(ع) می گفتم گول خوردن حالی شون نیست ولی بعد از این حرکت خونم به جوش اومد دیگه اگه تا دیروز لزوم شکستن سکوت خواص مطرح بود الان هیچکس نباید ساکت باشه همه باید اسلام رو همه جا داد بزنن "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا"
ناشناس
|
Turkey
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۰
یعنی‌ تو سایت شما هیچ کس نظر مخالف نمیده ؟

همه موافقن یا شما‌ها می‌ترسید نظرهای مخالف رو هم رو سایت منتشر کنید ؟

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۱
بسم الله الرحمن الرحیم
شهری به اتش می کشم گر تو لبت را تر کنی!
من چون گلی در دست تو ! کاش مرا پرپر کنی!
بر رشته های معجر زهرا قسم سید علی!
خنجر به حنجر می زنم گر تو هوای سر کنی!
درود خدا و امام حسین بر شما سربازان امام زمان!
درود خدا بر شما حسینیان!
ما تا اخر ایستاده ایم و جان فدای ولایت می کنیم.
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
من عکس شمارهی 7 و شماره14 رو میشناسم اگه اطلاعات دقیق می خواهید چطور باید به شما اعلام کنم؟
یدا... فوق ایدیهم
التماس دعا
_________________
با تشکر از همین طریق می توانید به ما اطلاع دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
سلام.
خدا قوت...و حرف ما در همین یک جمله بس است... لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است...
ناشناس
|
-
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
خسته نباشید
حواله همشون به حضرت ابالفضل، خود آقا می دونه چکارشون کنه.

(تا دیروز دشمنی با کشور،و امروز دشمنی با امام حسین، اینه عاقبت کسی که فراری از ولایت باشه)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
با سلام و خسته نباشید خدمت همه خدمت گذاران نظام ایران اسلامی
لطفا مجدا جهت پخش تصاویر اراذل و آشوبگران و وطن فروشان اقدام فرمایید.
مطمئن باشید همه مردم با شما خدمت گذاران همکاری لازم را دارند.
ناشناس
|
Pakistan
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۳
با سلام، عشق بہ خامنہ ای عشق بہ ھمہ خوبیھاست۔ برادر شما از کراچی۔
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۳
سلام عليكم
با صلوات بر محمد(ص)وآل محمد(ص) ضمن عرض خسته نباشيد خدمت برادارن عزيزم در مركز جرايم سازمان يافته بدينوسيله مراتب تشكر و قدرداني خود و تمامي امت حزب الله 17 تهران را خدمت شما اعلام ميكنم و ميگويم كه اين منطقه شهيد پرور با 4000 شهيد با كمك ساير دوستان حزب الله در سراسر ايران اجازه رشد اين جلبك هاي سبز را در سرزمين اهل بيت نخواهيم داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۵
سلام.همین چندروزپیش تواخبارشنیدم چندتن ازسربازان این مرزوبوم دردرگیری با اشرار وقاچاقچیان سمت مرزهای شرقی کشورمون شهیدشدند.چرا؟چون این کشورانقدرامن بشه که چندتا عوضی اجیرشده به تحریک بعضی از کسانی که به برکت این کشوروانقلاب برای خود شون اسم ورسمی بدست آوردند(نه برای خدمت برای ثروت وقدرت) ،کشورروبه آشوب بکشند،نمازگزاران حسینی روبزنندودست آخرقران رو اتش بزنندو مسئولان قضایی ما صحبت ازتوبه وبازگشت به آغوش ملت می کنند غافل ازاینکه آغوش ملت جای هربی سروپایی نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۰
با سلام
این عکس شماره 7 همونی بود که برخی از خیانت کار ها چندین مامور رو پشتش گذاشته بودن که مثلا ما رو بد نام کنن.چرا درباره این این جور عکس ها مطلبی نمی نویسین؟ممنون
_________________
در این رابطه در برنامه ای در سیما اطلاع رسانی شده است البته دشمنان قسم خورده و جنایتکار نظام مقدس جمهوری اسلامی از هر ترفندی با دروغ و نیرنگ استفاده می کنند تا به اهداف کثیف و خائنانه خود بر علیه ملت شجاع ایران برسند که خوشبختانه هر روز چهره خبیث ، دروغگو و خیانتکار سران فتنه و عوامل آنها برای مردم عزیز ما روشنتر و آشکارتر می شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۲
دولت ما تا کی می خواد دست روی دست بزاره و اجازه بده عوامل اصلی این فتنه ها به کارشون ادامه بدن؟
یعنی اونا نباید به سزای اعمالشون برسن و فقط یه مشت جوون ساده لوحی که تحریک شدن مجازات میشن؟
_______________________
انشاالله همه سران فتنه بر اساس خواست توده های میلیونی و انقلابی مردم به مجازات برسند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۳
سلام.
تا کی سران سه قوه ما می خواهند این چشم ناپاک و سرطانی را تحمل و در برابر آن مسامحه کنند؟ مگر مردم 9 دی نگفتند که چی می خواهیم؟ مگر مقام معظم رهبری؛ دامت برکاته؛ اذن برخورد با این چشمه فساد و تباهی را ندادند؟ مگر در پیامشان به سران سه قوه نفرمودند که تاخیر جایز نیست. مردم گفتند که چه می خواهیم شما باید به وظیفه تان عمل کنید؛ نقل به مضمون.
تا کی قوه قضاییه ما میخواهد به بهانه حقوقی و جزایی بودن این فتنه؛ در روند بررسی آن تاخیر اندازد. مسئولین سه قوه بدانند که اگر بخواهد این پرونده همچون پرونده های فساد اقتصادی برخی انقلابی نمایان به درازا بکشد؛ مردم مسلمان و آزاده ایران و جهان با تاسی از عاشورا؛ خود طبق بند میم وصیت نامه امام دست به اقدامات جدی تر و گسترده تری خواهند زد. به امید آنکه کار به آنجا نرسد.
لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین (ع) است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۷
با سلام
آقا در اينكه ما هممون عاشق اهل بيت رسول ا.. هستيم و مريد آقا امام زمانيم و عاشق آن امام و فدائي اسم مباركشيم حرفي نيست اما پيمان ما با حضرت امام خميني ( ره ) و انقلاب اسلامي و مراد و رهبرمون سيد علي با يا علي شروع شده و تا آخرشم هستيم، اين يا علي همون يا علي جمل و صفين و نهروانه و كربلا انشاء ا... زمان مقتضي آقا لب تر كنه فدائياشيم، روز 9 دي هم انشاء ا... به دنيا ثابت كرده باشيم، اما تا آن زمان هر حركت تندي ممكن بدست دشمن داخلي و خارجي بهانه بدهد وگرنه ما كه تا سر داريم براي سردارمون سيد علي جون ميديم، و پاي ولايتش ايستاديم، اونها منتظرن تا مارو به بازي بگيرند و با ساير انقلابات مقايسه كنن وگرنه بچه ولايتي سيد علي از هيچ آقا زاده اي نميترسه
پس يا علي
جانم فداي سيد علي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۷
سلام . عاملین اصلی اگر دستگیر نشوند باز هم بعد از ترمیم سیاسی خود دوباره به میدان خواهند آمد . به امید ظهور آقا مهدی موعود (عج )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۸
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد و آخر تابع له علي ذلك.....

امام حسين مظهر افتخار انسان است كسي كه با فدا كردن خود و خانواده اش در راه خدا بشر را نزد خداوند سرافراز كرد....
امام حسين متعلق به همه مردم دنياست.....و مصداق بارز آيه شريفه "فتبارك الله احسن الخالقين" ميباشد.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۴
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر ما عکسی از اغتشاش گران دیگر داشتیم از طریق شبکه برای کجا بفرستیم؟
_____________________
شما می توانید تصاویر اغتشاشگران را از همین طریق آدرسشونو اعلام و در صورت درخواست ارتباط با دوستان مرکز می توانید شماره تلفن خویش یا آدرس خویش را اعلام تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار شود.موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۵
اگر ريشه ي 18 تير و ... خشك شده بود دوباره اينجور نميشد.
__________________
تا زمانیکه ما بر سر اصول و ارزشهای انقلاب و مبارزه با ظلم و بی عدالتی پافشاری می کنیم همواره توطئه های دشمن و فعالیتهای ایذایی عوامل آنها در کشور وجود خواهد داشت مهم حضور و حمایت مردم از انقلاب و ارزشهای انقلاب است که همواره دشمن را در این 30 سال از شکست انقلاب ناامید کرده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۵
فقط یک حرف دارم - امیدوارم که منشر کنید -
خداوند به حق دردهای دل امیر امیر المومنین و به حرمت ناله های شبانگاه کریمه اهل بیت سایه مقام معظم رهبری را بر سر ما مستدام بدارد انشالله - که هر جمله حکیمانه ایشان لرزه بر اندام بدخواهان اسلام و انقلاب میاندازد
یا علی - خدا قوت
یک ایرانی مسلمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۶
چرا از برهنه كردن يك بسيجي مظلوم كس چيزي نميگه !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۷
با سلام خسته نباشید از مسولین قوه قضایئه میخواهم هرچه سریعتر اغتشاشگران را به سزای اعمال خود برسونه تا اینکه مردم وارد عمل نشدند و یادشون نره که ما مطیع امر رهبریم و گرنه ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم
در ره عشق جگردارتر از صد مردیم
هر زمان بوی خمینی بسر افتد مارا
دور سید علی خامنه ای میگردیم
ما نميگذاريم كه اين بي دينان اغتشاشگر دين ما را از ما بگيرنداينها با دين مشكل دارند و هدفشان دين ماست به خدا قسم اين اغتشاشگران ميخواهند به اسلام ضربه بزنند مردم مسلمان هوشيار باشيد آفرين بر همت والايتان در 9 دي كه نشان داديد علي تنها نيست ودشمن ولايت را نا اميد كرديد
واي اگر خامنه اي حكم جهادم دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
فقط انتقام اون هم از نوع اعدام
کوری چشم دشمنا ما به سر مهر ولایت علی داریم **
دست خدا بر سر ما که علمداری مثل سید علی داریم
_____________________
دوست عزیز ما تنها بدنبال اجرای عدالتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۱
خداوندا این ملت بی شرم بر چه دینی هستند که در دینشان روز عاشورا حرمت ندارد ؟!!!
اینها باید ریشه کن بشن - صد بار اعدام هم کمشونه.باید مرگ این ها رو به چشم ببینم تا آروم بگیرم.اینها دشمنان خدان.
آهای شمایی که میگین توو خیابونا پراز مخالفه !!! تا به حال جمعیت روزهای بعد از بی حرمتی عاشورا رو دیدین؟تا به حال دیدین که ملت امام حسینی چقدر از این کار شما به خشم اومدن؟جمعیت امام حسینی رو توو خیابون دیدین اونها همه دوستدار رهبر و نظام مقدس بودن و هستند و تا ابد به کوری چشم دشمنان خواهند بود.
خدایا تو خود بر جای حق تکیه داده ای.
پس باطل را نابود کن.
و در پناه خود رهبر معظم انقلابمان را حفظ بفرما.
به امید نابودی سبز اموی.
درود بر امام خمینی.
جانم فدای رهبر.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۲
ما فدائیان اسلام و رهبریم
فتنه از زمان حضرت محمد ص هم و جود داشته خداوند هم در قرآن میفرماید : آنها میخواهند نور خدا را با دهان خاموش کنند. اما نمی توانند
علی
|
Canada
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۴
من که تو کانادا هستم چه جوری میتونم به شما کمک کنم.
مدیر پایگاه به نام خدا
ارجمند گرانمایه سلام

با تشکر از جنابعالی، به اطلاع می‌رسانیم جهت اعلام همکاری با سایت "گرداب" به لینک زیر مراجعه فرمایید:
http://www.gerdab.ir/fa/hamkari

سرفراز باشید
سرویس پاسخ به سؤالات "گرداب"
loans online
|
Sweden
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
http://onlineinstantsamedayfastcashadvanceloans.us/#702940 - cash loan - same day loans - http://onlineinstantsamedayfastcashadvanceloans.us/#978294 cash loan
quick cash
|
Sweden
|
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
http://quickfastcashadvanceonlineloans.us/#762143 - cash advance online - quick cash - http://quickfastcashadvanceonlineloans.us/#519291 fast cash loans
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۴
ای کاش میشد نگاهمان و باورمان را حسینی کنیم نه چشمان و زبانمان را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
خیلی چیز های خوبی گذاشته اید
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد