آریا دانشکار مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌زبان در اينترنت است كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائه محتواي مستهجن فارسي‌ (فيلم، عكس، داستان و...)، هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت‌ها و محتواي ضدديني و ضدانقلابي دارد.
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۸
کد خبر: ۷۳
به گزارش گرداب، "وحيد-ا" با نام مستعار "آريا دانشكار" مدير بزرگترين مجموعه از سايت‌هاي مستهجن فارسي‌زبان در اينترنت است كه نقش بسيار مهمي در توليد و ارائه محتواي مستهجن فارسي‌زبان (فيلم، عكس، داستان و...) و هدايت كاربران به سوي محتواي مستهجن ايراني و خارجي ديگر سايت ها، و محتواي ضد ديني و ضد انقلابي دارد.
 
وي در پیامی براي افراد فعال در زمينه‌هاي ضدديني، ضدامنيتي و ضداخلاقي مي‌نويسد "ما براي كارتان ارزش قائل هستيم و دليل اصلي ساپورت ما همين است. مطمئن باشيد كه از سايت شما هيچ كجا به دليل مسائل امنيتي نام برده نخواهد شد."

نامبرده از سال 82 با راه‌اندازي سايت، گروه و... در اينترنت آغاز به كار نموده است و با دريافت خدمات فني از شركت آمريكايي ... به قيمت بسيار ناچيز، اقدام به طراحي و اجراي يك حركت سازمان‌يافته براي شناسايي فعالان و توليدكنندگان محتواي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي در اينترنت، انسجام و پشتيباني فني آنها به طور رايگان نموده است.

وی در فضای مجازی فعالیت ‌هایی همچون ثبت دومين، اختصاص هاستينگ، طراحي و نصب نرم‌افزارهاي مربوط به وب ‌سايت‌ها و... پشتيباني فني و مالي سايت‌هايي همچون "نوشته‌هاي يك مرد آزاد" (ضدديني)، "شازده" (ضداخلاقي و ضدديني)، "احمد باطبي" (ضدامنيتي)، "سفيدبرفي" (ضداخلاقي)، aylar4u.com"" (ضداخلاقي) و اعلام آمادگي به جهت پشتيباني فني و راه‌اندازي سايت براي يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني، تأمين دومين‌هاي خاص براي سايت‌هاي مستهجن ايراني، ایفای نقشی بسزا در ترويج بي‌بندوباري‌هاي مجازي به زبان فارسي، تمسخر و هتاكي نسبت به اصول اعتقادات اسلامي و انقلابی داشته است.

آریا دانشکار علاوه بر ارائه خدمات و پشتيباني رايگان به سايت‌هاي مذكور آن هم به دليل آنچه كه آن را "حمايت از جريان آزاد اطلاعات، دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي، در دسترس قرار دادن آن مطالب براي علاقه‌مندان به زبان فارسي و حق آزادي بيان حتي در مسائل سياسي و سكسي" مي‌نامد، نقش مهمي درجذب و اختفای هويت و اطلاعات مديران سايت‌هاي ضدديني، ضداخلاقي و ضدامنيتي داشته و سلامت امنيتي آنان را تضمين نموده است.

موارد ذكر شده خود گواه اجراي يك سناريوي از پيش طراحي شده و سازمان‌يافته از سوي نامبرده با حمايت و پشتيباني فني شركت "دريم‌ هاست" آمريكا و پشتيباني مالي شركت "گوگل" و شركت‌هاي تبليغات اينترنتي است.

عناوین فعالیت وحید-ا به اجمال به شرح زیر است:

• راه‌ندازي تعداد 41 سايت با محتواي مستهجن، مبتذل و لينك به سايت‌هاي ضدانقلابي، ضد ديني و ضد اخلاقي
 
• ايجاد بستر و فضاسازي براي ميزباني سايت‌هاي مستهجن، مبتذل، ضدديني و ضدامنيتي در شركت ... (لازم به ذكر است كه شركت .... پشتيبان و ميزبان اكثر سايت‌هاي مستهجن، ضدديني، ضدامنيتي و اپوزيسيون ايراني است كه در كشور آمريكا فعاليت دارد)؛ پنل مديريتي نامبرده در اين شركت دارای 83 دومين و 5 ساب دومين، 5/752 گيگا بايت فضا (هاست) به‌علاوه 2 گيگا بايت فضاي اضافي در هفته، 9960 گيگا بايت پهناي باند به‌علاوه 40 گيگا بايت اضافه در هفته، اكانت ايميل نامحدود كه متهم تا به‌حال 109 صندوق پست الكترونيكي در آن ايجاد كرده، اكانت FTP نامحدود كه متهم تاكنون 30 يوزر در آن ايجادكرده و... است. 
 
• حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از سايت ضدديني "نوشته‌هاي يك مرد آزاد" (Freemannotes.com) مربوط به برادر متهم. 
 
• حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني) از 4 سايت "احمد باطبي"، مجرم امنيتي فراري؛  ارتباط مستقيم از طريق اينترنت با وي و همكاري در طراحي سايت‌هاي نامبرده، قرار دادن لوگوي سايت باطبی در ديگر سايت‌ها و تبليغ آن در اينترنت، ارتباط با سرورهاي مورد نظر به جهت انجام امور مربوط به اين سايت‌ها، نصب نرم‌افزارهاي مربوط به كنترل سايت و... .
ذكر این نکته ضروری است كه متهم با علم به اين موضوع كه احمد باطبي يك مجرم امنيتي فراري است اقدام به ثبت دومين، اختصاص هاستينگ، اختصاص صندوق پست الكترونيكي و پشتيباني فني و مالي از سايت‌هاي وي نموده است.
 
• حمايت و پشتيباني فني و مالي (ثبت دومين و ميزباني سايت و تبليغ) از سايت مستهجن "سرخ و سفيد" (shazde.com) که حاوي مطالب طنز مستهجن است و ايجاد دومين‌هاي آينه ( sorkhosefid.inو sorkhosefid.com) براي عبور از فيلترينگ.

• اعلام آمادگي براي حمايت و پشتيباني فني و مالي از يك مجله الكترونيكي مستهجن ايراني به بهانه دسترسي آزاد مردم ايران به مسائل آموزشي سكسي به زبان فارسي و در دسترس قرار دادن مطالب همجنس‌گرايانه براي علاقمندان اين مطالب به زبان فارسي.
 
• ارائه داستان‌هاي مستهجن با مضامين ضدديني و ضدانقلابي در يكي از سايت‌هاي مستهجن ضدديني و ضدانقلابي.
 
• اهانت به "امام خميني" رحمت‌الله علیه، مقام معظم رهبري و مسئولين نظام از طريق قرار دادن تصاوير دستكاري شده و توهين‌آميز در سايت‌هاي خود.

• قرار دادن كليپ ضدانقلابي داستان انقلاب با محتواي اهانت به امام راحل، رهبر انقلاب و  "محمود احمدي‌نژاد"، رئيس جمهور در اينترنت.

• لينك به سايت ضداسلامي ... با عنوان "بياييد با خرافات و جهل مبارزه كنيم و همزمان با سال نو نو شويم، مبارزه با خرافات و جهل" و قرار دادن لوگوي آن در سايت‌هاي خود.

• قرار دادن آگهي فروش دختران كم سن و سال ايراني.

• ثبت و فروش دومين به سايت‌هاي مستهجن ايراني همچون "شهوت‌سرا".

• توليد و انتشار اولين كتاب‌هاي داستان‌هاي سكسي به زبان فارسي در اينترنت شامل دو كتاب بالغ بر 600 صفحه داستان مستهجن به زبان فارسی در موضوعات مختلفی چون همجنس بازی، روابط نامشروع با محارم و... .

• ايجاد بستر براي اشاعه فحشا در جامعه از طريق راه‌اندازي سايت‌هاي دوست‌يابي مستهجن به زبان فارسي.

• راه‌اندازي دو گروه مستهجن در سايت "ياهو" كه محلي براي ارسال مطالب مستهجن فارسي و ارسال خبرنامه‌هاي سايت‌هاي مستهجن نامبرده است.

• تبادل لينك و لوگو با ديگر سايت‌هاي مستهجن ايراني به جهت هدايت ترافيك كاربران ايراني به اين سايت‌ها و معرفي كردن سايت‌هاي مستهجن ايراني به فارسي‌زبانان و ايجاد فيلترشكن و آدرس‌هاي آينه براي ورود به سايت‌هاي مستهجن فيلتر شده برای سهولت کاربران برای ورود به این سایت ها.

• ايجاد دومين "88031530.com" (شماره تلفن كميته فيلترينگ) براي مجموعه سايت‌هاي "انیشتن" برای تمسخر فيلترينگ با عنوان "شماره تلفن كميته فيلترينگ ايران، وب سايت سكس در ايران".

• درخواست ارسال تصاوير و داستان‌هاي مستهجن از كاربران، دريافت آنها و قرار دادن آنها در سايت‌هاي مستهجن خود.

• دريافت تصاوير اهانت به حضرت سيدالشهدا علیه‌السلام ، تشكر و درخواست ارسال تصاوير بيشتر از كاربري كه اين تصاوير را ارسال كرده.

• در معرض فروش قرار دادن و به نمايش درآوردن فيلم‌هاي مستهجن ايراني با كپي‌رايت سايت‌هاي مربوط به خود.

• فروش فيلم‌هاي مستهجن ايراني به مدير يك سايت مستهجن عربي.

• فعاليت در شبكه‌هاي گلدكوئيستي با همكاري برادر خود.

• دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكي براي همكاري در راه‌اندازي بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مستهجن.

• ارسال مطلب در سايت مستهجن "آويزون" و تبلیغ سایت‌های خود در این سایت.

• تبادل ترافيك كاربران با بيش از 250 سايت مستهجن خارجي و كسب درآمد از اين طريق.
 
 
معرفي عناصر شبكه مضلين 1 
فعالیت های متهم "وحيد.ا" با نام مستعار آریا دانشکار:
 
1. راه اندازی سلسله‌وار سایت های مستهجن فارسی زبان

2. حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت‌های مستهجن فارسی زبان

3.  تشویق افراد فعال در مستهجن‌نویسی برای راه‍اندازی و مدیریت سایت مستهجن

4. تولید و انتشار محتوای مستهجن ایرانی و خارجی

5. حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت‌های ضد دین و ضد نظام

6. اهانت به حضرت امام راحل، رهبر معظم انقلاب و مسئولین نظام

7. دریافت تصاویر ضد دینی و تشویق کاربران برای تولید این تصاویر

8. انتشار آگهی فروش دختران کم سن و سال ایرانی در اینترنت
 
9. انتشار اولین کتاب داستان های مستهجن ایرانی با بیش از ۶۰۰ صفحه متن در اینترنت

10. هدایت ترافیک کاربران اینترنتی به بیش از ۲۵۰ سایت مستهجن خارجی

11. تهیه و فروش فیلم های مستهجن ایرانی به افراد و سایت های خارجی با عنوان فحشا در ایران

12. ارتباط و همکاری با سایت های ضد انقلاب و معاند نظام

13. ارتباط با سفارت آمریکا در هند و ترکیه

14. راه‌اندازی طرح "مبارزه با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران"

15. راه‌اندازی شرکت هاستینگ و موسسات علمی و اعزام به خارج جهت ایجاد بستر و پوشش های لازم
 
16. ارتباط با سازمان "مجاهدین خلق" و حزب "جوانان نیک"، وابسته به عناصر سلطه طلب
 
 
- فعالیت‌های متهم "احد.ا":
 
1. نوشتن مطالب ضد دینی و اهانت به ائمه اطهار علیهم السلام  و ایجاد شبهات دینی و اعتقادی در خصوص قیام عاشورا و امام حسین علیه السلام

2. اهانت به حضرت امام خمینی رحمت الله علیه، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی

3. فعال در اعزام غیرقانونی دانشجو به خارج از کشور

4. پشتیبان مالی و همکاری با متهم ردیف اول، آریا دانشکار

5. فعالیت در شبکه‌های هرمی غیر مجاز (گلدکوئست)


- فعالیت های متهم "مهدي.ع.ف":
 
نامبرده با نام مستعار "شازده" دراینترنت اقدام به راه‌اندازی تعدادی وبلاگ و سپس سایت ضد ديني و مستهجن شازده (سرخ و سفید) نموده است. سایت مذکور حاوی مطالب طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات و توهین به قومیت های ایرانی بوده است.

وی با استفاده از قلم حرفه‌ای خود اقدام به ارائه مضامین ضد دین، تمسخر اعتقادات، توهین به مقامات کشوری، افترا و اهانت به نهادهای امنیتی کشور و تشویش اذهان عمومی و... نموده است.

متهم با راه‌اندازی سایت"www.j...118.com" اقدام به تهیه بانکی از شماره تلفن و مشخصات بانوان ایرانی نموده و آن را در اختیار همگان قرار داده است. راه اندازی سایت وی با حمایت کامل فنی و مالی متهم وحید.ا با نام مستعار آریا دانشکار صورت گرفته است.

اهم عناوین فعالیت نامبرده به شرح زیر است:
1. مدیر و نویسنده سایت شازده (سایت داستان های طنز مستهجن و اهانت آمیز)
 
2. نویسنده داستان های مستهجن و توهین به مقدسات
 
3. داشتن لقب بزرگترین داستان نویس سکسی ایران

4. مسئول بخش طنز سکسی سایت مستهجن فارسی زبان شهوت سرا

5. راه اندازی طرح "هر جوان ایرانی یک سایت سکسی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران"

6. ارسال لينك دانلود كتاب "آيات شيطاني"، نوشته "سلمان رشدي" مرتد و لينك سايت هاي ضد ديني.

7. راه‌‌اندازی جنبش حمایت از سایت‌های ضداخلاقی ایرانی از طریق جمع‌آوری امضا با اعلام هدف "مقابله با جمهوری اسلامی حتی در صورت اعدام شدن!"

8. تهیه کتاب داستان های طنز مستهجن و تمسخر اعتقادات دینی با حدود 300 صفحه متن

9. اقدام جهت راه اندازی بخش پادکست سایت شازده با داستان های طنز مستهجن

10. دارای سابقه دستگیری از سوی اداره اطلاعات شهرستان محل سکونت.
 
 
- فعاليت‌هاي متهم "هادي.ع.ف":
 
هادي.ع.ف با همکاری برادر خود مهدي.ع.ف در توليد محتواي مستهجن و ضد دين نقش به‌سزايي داشته است و در تمامي فعاليت هاي برادرش مهدي.ع.ف همكاري داشته است.


 

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹۳
انتشار یافته: ۹۳۰
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
این مزخرفات چیه نوشتین؟ حمایت مالی گوگل.....ارتباط با سازمان مجاهدین خلق... و خیلیهای دیگش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۸
چقدر باید آدم احمق باشه و سرش رو تا گردن زیر برف کرده باشه که نخواد واقعیتها رو ببینه
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۴
دست شما درد نكنه .
بايد اين احمقهارا به مردم معرفي كرد تا چهره ي واقعي آنها را بشناسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
جدا موندم سپاه تا کجا رسیده
دستتون درد نکنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خداییش حال کردم. دمتون گرم
ناشناس
|
Japan
|
۰۳:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
احسنت

انشاالله برای دیگر سایتهای مفسد هم اینکار ادامه یابد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
لطفا سایتهای گروههای تجزیه طلب که تاریخ و میراث فرهنگی کشور را جعل می کنند و مشتی دروغ به عنوان تاریخ به جوانان تحویل میدهند را هم بررسی کنید.
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۴:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا رو شکر تبریک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام
حتما باید اینجا تشکر کرد؟ دستتون درد نکنه مرسی.
ولی یه مقدار به دلیل گرایش جوانها به این جریان باشید. بهتر اینه که صورت مسئله را پاک نکنیم . البته کار شما قابل ستایش هست .
ولی میلییونها میلیون سایبت دیگه اماده است. باید یکم ریشه ای تر هم باشیم. نوروزتان پیروز
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۵:۱۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
عکسشو منتشر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام باعرض خسته نباشید
کار شما بسیار عالی بود. خیلی وقت بود که فکر می کردم چرا کسی برخوردی با این سایت ها نمی کند. خیلی خوشحال شدم. فقط می خواستم بدانم همه ی این اسامی دستگیر شده اند؟
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
پیشرفت در اندیشه پاک و تمیز قرار دارد اما هیچکس نمی تواند در راه پیشرفت به کسی اجبار کند . به قول یه رفیق روزه در اتاق سر بسته همیشه قبوله چون آدم با واقعیت ها روبرو نمیشه که بخواد گناه کنه . پس وقتی گرفتن این گروهها خوبه که مردم از حتی نوشته های دینشون شرمشون بشه و این کارها رو انجام ندن. به امید روزی که پاکی انسان خواهانه باشه نه زوری .

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دست مریزاد ..پوزه همه این بی بوته هارو زدین .. مرگ بر همه دشمنان ابران و اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اين ها را اول بايد رسوا و در صدا و سيما معرفي كرد و بعد به جهنم فرستاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام
لطفا سایت آویزون وبیا کلیپ وپرسیا راهم نابود کنید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . این کار قبلاً انجام شده است. می توانید بررسی نمایید. موفق باشید.
ناشناس
|
Thailand
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اجركم عندالله. ان شائ الله به مجازات واقعي در دنيا برسند . تا براي سايرين درس عبرت شود
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
انشاءالله این روند تاانهدام کلیه سایتهای
مخرب وضدفرهنگی که ایمان جوانان ما را
هدف گرفته است،ادامه یابد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
درود خدا بر سربازان غیور امام زمان (عج) انشاء ا... که این حرکت با شدت بیشتر و بطور مستمر ادامه داشته باشد .
اجرتان با امام زمان
من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ایول , ترکوندینا!
چه حالی کردم موقعی که خبرشو دیدم
ناشناس
|
Malaysia
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
به جای این کارا برین ببین ریشه این کارا چیه . چرا مردم میرن دنبال فساد. فساد رو که سایت آویزون یا سایت های اینجوری تو مملکت رواج نمیدن .اینا رو گرفتین فردا به جای هر نفرشون 4نفر بلند میشن و سایت میزنن پس سعی کنید برید دنباله سرچشمه . 1 نهرو با 2تا دونه سنگ هم میشه بست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دست شما درد نكنه كه جلوي اين ناموس فروشان نامرد راگرفتيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ما كه تو سپاه تا حالا ازاين كارهاي مفيد نديده بوديم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من فقط مي تونم بگم كه واقعاً متأسفم برا اينجور آدما كه خودشونو خيلي ارزون مي فروشن ، اما بايد بگم كه استكبار جهاني بدونه كه هرچه قدرم از اين كارا بكنه هيچ غلطي نمي كنه چون ما بيداريم ، بيدار
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
به نامِ خدا
خدا خیرتان دهد.
باید زودتر از این شروع می کردید.
برای همه ی سایتها اینکارو بکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من از همه عزيزاني كه شب و روز زحمت مي كشن و جهت سالم سازي فضاي اينترنت و جلوگيري از گمراهي جوانان كشور عزيزمان ايران مي كشن از صميم قلب تشكر مي كنم و آرزوي سربلندي و سرافرازي را برايشان دارم .
خدايا چنان كند سرانجام كار
تو خشنود باشي و ما رستگار
انشاء اله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دستتون درد نکنه. اجرتون با امام زمان. عیدیه خوبی بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعا دست تون درد نکنه
یکی از عوامل اصلی فساد در جامعه رو ریشه کن کردین،
خیلی از آدم ها به خاطر همین مطالب این سایت ها از راه راست و زندگی درست خارج شدن
خدا خیرتان دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اجركم عندالله يك انتقاد هم داشتم يك خورده دير بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ايول اويل
خسته نباشيد
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام
کار شما ها کمتر از همت شهیدانی که در جنگ با رژیم فاسد عراق برای ایران و دین مبارزه کردند نیست.
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خیلی ممنون واقعا زحمت میکشید.....
من کسانی رو دیدم که افکار و اهدافشون با دیدن این سایت ها خراب و سر انجام بدی پیدا کردند

آگر شما هم به دوستان هکر ایرانی بها بدید ...میتونند در کنار شما هم این سایت های فارسی رو نابود کنند هم سایت ها خارجی
ناشناس
|
-
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بسمه تعالی
با سلام آقا دست گل همتون درد نکنه واقعا کار بسیار بجایی انجام دادید و دل خیییییییلی ها رو شاد کردید. دم همگی گرم
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دررود خدا بر شما...
ما باید یاد بگیریم از هر امکاماتی مثبت بهربرداری کنیم.

ما همواره پشتیبانتان خواهیم ماند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام ایکاش جایی رو معرفی میکردید که بشه گزارش سایتهای دیگر روبرای پیگیری داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا قوت. اجرکم عندا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام باتشكر اسمشونو اعلام كنيد چون مفسد في الارض كه ميگن همينهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دستتون درد نکنه بهترین. عیدیه بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
صد هزار مرتبه خدا را شکر میکنم که با لطف و عنایت حضرت حف توانستید این حرام زاده ها را دستگیر کنین امیدوارم به حق صاحب اصلی مون خدا باقی مونده اونها را هم که از روی جهالت دست به این کار میزنن (هدایت کنه) و اگه هدایت پذیر نیستن به سزای عمل ننگین شون برسونه.

من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من از ابتدا با این مطالب مخالف بودم ضمنا پند باری هم برای هک این سایت ها اقدام کردم اما زیاد طول نکشید دستتون درد نکنه
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ایول بابا دمتون گرم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
امید است کارتان تداوم داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دستتون درد نکنه ولی اینهمه کامنتو کی نوشته.عجبا
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
امید است کارتان تداوم داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام
احسنت به شما که همیشه نگهبان این ملتید.
شکر خدا مدتی بود فکر می کردم که مبارزه با اینگونه حرکت ها فراموش شده و راه ضربه زدن به این نظام از این طریق برای دشمنان رها شده. ولی امروز فهمیدم که چراغ خاموش نشان از نیستی نیست.
آفرین و احسنت بر شما
امیدوارم این تلاش همچنان ادامه داشته باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خواهش می کنم اسم همه این افراد را اعلام کنید آبروی چنین افرادی حفظ کردن ندارد . خسته نباشید .
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
عکس این حرام زاده ها رو قرار دهید تا اگر جایی دیدیمشون به حسابشون برسیم.............من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دمتون گرم.کسانی که با گذاشتن عکس و فیلم خصوصی افراد در معرض دید همگان با آبروی افراد بازی میکنن رو باید اشد مجازات رو براشون در نظر گرفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا خیرتان بدهد اجرتان با امام زمان باید این اویزونیارو اعدام کرد خدا میدونه تا حالا زندگی چند نفر رو نابود کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
آدم تو نگاه اول فکر میکنه که خیلی هم قضیه مهم نیست ولی وقتی این اخبار را درباره فعالیت سازمان یافته و شبکه وار خوندم شاخ در آوردم . واقعا که چه راههایی رو برای نابودی ما در دست دارن و ما بی خبریم. امیدوارم هر کسی به مجازات کرده خودش برسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اللهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا همتونو خير بده اگه يه درخواست عمومي ام از تمام كاربران بخواييد كه اين نوع سايتها رو معرفي كنند همه خيلي زود همه شون بسته خواهند شد.
فقط اميدوارم اين فعاليتتون هم مقطعي نباشه خدا خدا اجرتون بده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام
خيلي عالي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعا کار بزرگی کردید. خداوند یارو یاورتون باشه انشالله واقعا به عنوان یه کارشناس امنیتی بسیجی به خودم افتخار میکنم که همچین سربازان گمنامی داره امام زمان میدونم آی پی منو دارید ولی خدایی کار سایت......... کمتر از اینا نیست این سایت داره شخصیت و اعتقادات ما ایرانیها رو ترور میکنه . من الله التوفیق یا حق ...........
ناشناس
|
Sweden
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
dastetoon dard nakone. ajretoon ba hazrate zahra.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
فقط میتوان گفت سلام و درود خداوند بر سربازان گمنام آقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ای والله دستمریزاد واقعا دستتون درد اینا یه جریاناتی هستند که میخوان فرهنگ ما رو خدشه دار کنن اونم با بهم زدن روابط خانوادگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
حالا با اینا چیکار می کنید ؟
ناشناس
|
-
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
باز هم دم بچه های سپاه گرم این کار مورد حمایت صددرصد خانواده ها چه مذهبی و چه غیر مذهبی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا قوت
حافظان اسلام و انقلاب
به امید روزی که ریشه ی تمام این نا جوانمردان را بکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
متاسفانه این مسائل مثل یک هیولای 700 سره که هر سرش قطع بشه 100 سر دیگه در می یاره
ولی از همه کسانی که در جهت تامین اخلاق و امنیت در جامعه تلاش می کنند سپاسگزتری فراوان می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خسته نباشید، خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
واقعا خسته نباشید این کار باید زودتر از اینا انجام میشد دست مریزاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
اگر
دريافت تصاوير اهانت به حضرت سيدالشهدا(ع) و تشكر و درخواست از كاربري كه اين تصاوير را ارسال كرده براي ارسال تصاوير بيشتر.

واقعا جزء کارهاشون هست لطفا مثل خولی و شمر بکشیدشون . اینها به یک مختار نیاز داشتن که پیدا شد . خدا کنه قوه قضایه هم مختار گونه رفتار کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
مرگ بر ضد ولایت فقیه. دست مریزاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
این کار باید زودتر انجام می شد . دم همتون گرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خسته نباشید.
ولی زیادی بزرگش کردید و چسبوندینش به آمریکا و استکبار جهانی.
الکی با ذهن مردم بازی نکنید و دشمن تراشی نکنید.
یه طوری حرف میزندید که انگار همه دنیا یه طرف و ایران هم یه طرف.

آزاد فکر کنید...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
باور کنید همینطوره. می تونید از اسیرهایی که توی جنگ تحمیلی از کشورهای مختلف جهان گرفته شده اند و کشورهایی که کمک مالی کردند متوجه بشین.
خدا را شکر یکی یکی کشورها دارند آزاد میشوند که اولیشون مصر بوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دود بر شما جاودانه باشید
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ما مفتخریم که امروز در سرزمینی نفس می کشیم که هنوز عطر شهداو یادگاران هشت سال دفاع و شهادت پشتیبان این انقلاب و اسلام و مردم هستند . اجر همگی با شهدا از صدر اسلام تا قیام یوم دین
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
می شد اسم این کار به نحوی به نام " پلیس وب " نام گذاری شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
گل کاشتید
خدایش دمتون گرم
چون هدفشون انحراف تو جامعه بود نه اموزش و آگاهی !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سلام

کاش این مطالب را می تونستید به ایمیل کسانی که هنوز هم دارن برای این سایتا مطلب تهیه می کنن ، ارسال می کردید

ضمنا می تونین از هکراتون استفاده کنین و بالای سایتای همین افراد ، عکسهی همین افراد بیاد تا مراجعه کنندگان راحت تر بتونن با این مضل های جامعه آشنایی پیدا کنن
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با عرض سلام واقعا دستتون درد نکونه.
ان شاء الله اجرشا از خدا بگیرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ینی تاحالا هیچ اتفاقی روی نت اینقدر منو خوشحال نکرده بود.
واقعا کار بزرگی انجام شده.
اجرتون با آقا امام زمان .
اشناالله سال خوبی هم داشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
هرچند خیلی طول کشید (استارت این سایتا از زمانی که ما دانشجو بودیم خورد نزدیک 7-8 سال پیش با ....) ولی خوب باز هم دمتون گرم. اجرتون با امام زمان
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من تا حالا به سایتهایی که شما دستگیر کردید نرفتم و اینجا را هم از روی اخبار پیدا کردم. ولی میخواهم بگویم که همه چیز با بزن و ببند و جار و جنجال حل نمیشود. اگر امروز شما این سایتها را ببندید فردا ده تای دیگه مثل اون درست میشه. به نظر من اینجور کارها نیاز به مبارزه فرهنگی و ایجاد سایتهای جالب و جذاب برای جوانان دارد که آنها به اینجور جاها متمایل نشوند. بدانید که شما فقط صورت مسئله را از بین بردید و راه حلی ارائه ندادید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . در هم کوبیدن شبکه های سازمان یافته فساد ، تضادی با انجام فعالیتهای ایجابی فرهنگی ندارد و پایگاههای ضد اخلاقی مذکور خود یکی از محورهای توزیع آلودگی در فضای فرهنگی جامعه بودند. از توجه شما تشکر می شود. موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
کاریست طاقت فرسا این راه امید ایت موفق باشید زیر ساهه حق
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا دل عزیزان پاسدار رو شاد کنه که دل مار رو شاد کردن . واقعا دست مریزاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من چندبار براي هك سايت آويزون اقدام كردم ولي چون سرور اختصاصي داشت و از سيستم مديريت محتواي اختصاصي (cms) استفاده ميكرد موفق نميشدم! واقعا خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم شما موفق شديد اينهارو دستگير كنيد.
بيگيريد اين حرامزاده هارا از بيخ اعدام كنيد تا درس عبرتي براي بقيه ي همچون ايناني گرگ صفت باشد.
اجرتون با امام زمان(ع)
يا صاحب الزمان ادركني
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ضمن تشکر درخواست اعدام برای این افراد دارم .اعدام هم برای این افراد کم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
کاری ندارم چه کردید و چطوری به تشکیلات اینها نفوذ کردید
اما همین که اینترنت را از وجود اینها پاک کردید ایوووووووووووووووووووووول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
احسنت دستتون درد نکنه.اینا واقعا انسانهای کثیفی هستند.من واقعا ازشما تشکر میکنم .اجرتون با سیدالشهدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
احسنت دستتون درد نکنه.اینا واقعا انسانهای کثیفی هستند.من واقعا ازشما تشکر میکنم .اجرتون با سیدالشهدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا خیرتون بده.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

کارتون حرف نداره به مولا

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خیلی خیلی ممنونم شما واقعا سربازان گمنام اقا امام زمان (عج) هستید از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم و سجدهشکر به جا آوردم منتظر اینگونه اقدامات بعدی شما هستیم به امید روزی که اینترنت فارسی عاری از هر گونه مسائل غیر اخلاقی باشد
اجرتون با خدا

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
حقا که شما سربازان امام زمانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
احسنت.
اينجاست كه خدا بايد بگه:
فتبارك الله احسن الخالقين


عالي...عالي...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدا خیرتون بده.
در مورده دین کثیف بهاییت هم بنویسین وا با اون مبارزه کنین.
ممنون
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
من خبر این کار بزرگ و مهمتون رو تو وبلاگا دیده بودم و خودم وقتی امتحان کردم به اینجا رسیدم . واقعاعیدی بسیار خوبی به ملت ایران دادید . من از اون موقعی که از وجود این سایتا با خبر شدم خیلی دلم می خواست یجوری هکشون کنم که هیچ جوری سبز نشن اما زورم نمی رسید . به هر حال فضای اینترنتی کشور رو از لوث این کثافتها پاک کردین . همیشه بیدار باشین و موفق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خیلی عالی بود یکی از ارزوهای همیشگی من بود این کار به خاطر هک این سایت رفتم سراغ برنامه نویسی اما دست مریزاد یکی از بهترین کارایی بود که دیدم واقعا متشکرم از طرف خودم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
ايول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
سردسته هایشان .از مفسدین فی الارض هستند .اعدامشان کنید .
البته بعد ازتخلیه اطلاعاتی .همچنین این اعدام سریع باشد که ما لذت این اعدامها را بچشیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
چرا این جنایتکاران را با اسم مستعار منتشر می کنید و اسم اصلی انان را منتشر نمی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
آقا دمتون گرم خیلی خیلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه موفق باشین برای من جالبه سایته................... با این عظمت تبلیغ شاه وطن فروش و اون آمریکای نامردو میکنه ولی شما هنوز حتی اون سایت و فیلتر هم نکردین چه برسه به ........... بازم دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹

نمی خوام بگم تا حالا تو هیچ کدوم از این سایت ها نرفتم ولی وقتی تو سایت های خبری دیدم که تونستین عوامل شون رو پیدا کنین و سایت هاشون رو ببندین خیلی خوشحال شدم
شاید اگه زودتر این اتفاق می افتاد خیلی بهتر بود اما بازم خدا رو شکر که تونستین
بازم ممنون
ناشناس
|
Malaysia
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
والله که من واقعاً خوشم اومد...این نامردا فکر کردن هر کاری که بخوان می تونن بکنن. واقعاً احساس غرور می کنم که تیم های فنی شما جلوی این خوک های کثیفو گرفت. منتظر خبرهای خوش بعدی شما هستم...خدایا شکر
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با اینکه چندین بار ما اقدام به هک کردن این سایت ها کردیم، اما شدیدا نیاز به برخورد قاطع مسئولان نظام و دولت بود.
به همه شما عزیزان خسته نباشید و خدا قوت میگیم.
بهروز کمالیان. مدیر تیم امنیتی آشیانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
دمتون گرم
الحق که ایرانیها تو همه چی تکن.
خسته نباشید سال نو شما هم مبارک.
خدا خیرتون بده.
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با تشکر از شما. این افراد کمترین جرمشون فساد فی الارض هست که حکمش اعدامه. اینها باید در ملأ عام اعدام بشن تا هم قماشهاشون حتا فکر بردن آبروی مردم و گمراه کردن جوون ها رو هم نکنند.
ناشناس
|
-
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام
درسته که اينها اعضاي اصلي اين سايتها بودند و به هرحال در دادگاه محدود اين دنيا قراره محاکمه بشن ولي نبايد فراموش کرد تمام کسايي که با بازديد از چنين سايتهايي باعث دلگرمي مديران اين سايتها و ادامه راه غلطشون مي شن و مي شدند نيز تا حد زيادي مقصرند و بايد در دادگاه الهي روز قيامت جوابگوي هدر دادن اين سرمايه زندگي يعني عمرشان باشند
خوب است براي توبه هم که شده هر کس هر محتواي مستهجني که در اختيار دارد همين حالا که در اين دنياست و فرصتي براي جبران داره از بين ببره تا شايد حضرت حق نيز عنايتي به او کند و از اشتباهاتش در گذرد
ناشناس
|
-
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام
درسته که اينها اعضاي اصلي اين سايتها بودند و به هرحال در دادگاه محدود اين دنيا قراره محاکمه بشن ولي نبايد فراموش کرد تمام کسايي که با بازديد از چنين سايتهايي باعث دلگرمي مديران اين سايتها و ادامه راه غلطشون مي شن و مي شدند نيز تا حد زيادي مقصرند و بايد در دادگاه الهي روز قيامت جوابگوي هدر دادن اين سرمايه زندگي يعني عمرشان باشند
خوب است براي توبه هم که شده هر کس هر محتواي مستهجني که در اختيار دارد همين حالا که در اين دنياست و فرصتي براي جبران داره از بين ببره تا شايد حضرت حق نيز عنايتي به او کند و از اشتباهاتش در گذرد
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
بسیار عالی بود ممنون
ناشناس
|
-
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۹
با سلام
درسته که اينها اعضاي اصلي اين سايتها بودند و به هرحال در دادگاه محدود اين دنيا قراره محاکمه بشن ولي نبايد فراموش کرد تمام کسايي که با بازديد از چنين سايتهايي باعث دلگرمي مديران اين سايتها و ادامه راه غلطشون مي شن و مي شدند نيز تا حد زيادي مقصرند و بايد در دادگاه الهي روز قيامت جوابگوي هدر دادن اين سرمايه زندگي يعني عمرشان باشند
خوب است براي توبه هم که شده هر کس هر محتواي مستهجني که در اختيار دارد همين حالا که در اين دنياست و فرصتي براي جبران داره از بين ببره تا شايد حضرت حق نيز عنايتي به او کند و از اشتباهاتش در گذرد
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خسته نباشید عجرتون با مولا علی (ع)ولی کار ه تون را تمام کنید بگردین دنبال اونایی که این فیلمارو میسازن اونارو باید اعدام کرد که هم به ناموس مردم تجاوز میکنن هم فلیم کثافت کاریشونو می زارن تو تو نت هشتاد درصدشون از قسط این کارو می کنن اگه چند نفرو به این جرم اعدام کنن خواهید کسی جرائت ای کار رو نداره فقط اینو میگم این عیدی شما بوذ به شرف و غیرت ایرانی
مولا علی پشت و پناهتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام
خدا خیرتان بدهد
میشه از نحوه دستگیری هم توضیح بدهید؟کسی که در کنادا بوده رو چجوری دستگیر کرده اید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
merC mamno0n vaghaan
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
هرچند خیلی بود ولي اجرشماباامام زمان.
واقعاازصميم قلب خوشحال شدم.خداياروياورتان باد سربازان گمنام امام زمان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
يكم دير شد ولي حتما مي خواستيد همه افراد رو شناسايي كرده تا با هم دستگيرشون كنيد
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دمتون گرم.
انشاالله كه موفق و پيروز باشيد.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
به اسم آموزش و آگاهی دادن هر غلطی می کردن. دستتون درد نکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
من خودم از قربانیان این قبیل سایتها بودم و بارها با وسوسه این خناسان به دام افتادم و همه جوونی خودم رو حروم کردم. میدونم خودم هم مقصرم ولی خوشحالم که هنوز کسی هست که به فریاد خاموش جوونهای معصوم و بی پناه برسه. خدایا شکرت ...
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ممنون. کارتون حرف نداشت . موفق باشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دمتون گرم واقعا" گل کاشتید هرچه این وزارت خارجه بیخیال همه مسایل است ولی شما عزیزان آبروی قدرت ایران را حفظ کردید فقط اگه عکس این کثافت هارو نشون میدادید دیگه نور علی نور میشد تا حسابی بقیه حسابشون ببره و ابروشون جلو همه بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
بسم الله / سلام. خسته نباشید. عیدی خوبی داد امسال سپاه. ایول! موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دعاي خير مردم مذهبي باعث اين معجزه شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا خسته نباشید
نصر من الله و فتح قریب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا دمتون گرم کار اینها واقعا چندش اور بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام.
من یک افغان هستم و بر سربازان گمنام امام زمان (ع) تبریک میگویم که چنین ثواب بزرگی رو نسیب خود کردند.
راستش ای کاش میشد که این عزیزان بین المللی کار می کردند و چنین گروه هایی رو در کشور ما که فعالیت می کنند از بین ببرند.
من همین جا اعلام آمادگی و همکاری با این دوستان میکنم.
امروز کشور های غربی فرزندان و نسل آینده افغان را در خانه هایشان از بین می برند.
به امید ریشه کنی فساد وو افغانستانی افغانی...
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
برادرا همه راس میگن - اینا رو باید کشت
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دمتون گرم، لعنت به همشون
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
این سایتها نشان دهنده عمق هجوم دشمن به افکار و آمیزه های دینی و اخلاقی اجتماع اسلامی ماست .
برخورد شدید و انقلابی با این عوامل دشمن که ویرانگر جوانان عزیز ما هستند
بهترین عیدی امسال ماست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا دمتون گرم . . . .اجرتون با سيدالشهداء شما كه عيدي ما رو دادين خدا هم عيدي شما رو بده . . . .
ناشناس
|
-
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اینترنت رو از لوث این فاسدا پاک کنید مردم هم پشتیبانتون هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام دست سپاه درد نکنه
ای کاش منم میتونستم کمک کنم
حیف که چیزی از دستم بر نمی آید
یا علی
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دل ما را شاد کردید خداوند دلتان را شاد کند.
این بی صفتان قصد نابودی حریم خانواده ها را داشتند و با هرزه نگاریشان سعی بسیاری برای نابودی بنیان خانواده و سایر محارم را در سر میپرورانند.
اجرتان با خداوند منان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
مثل سگ بکشیدشون!!!!ایول بچهای سباه
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خداخیرتون بده به امام زمان قسم خوشحال شدم اونقدرخوشحال که خدامیدونه !یه زمانی فکرش هم نمیکردم این سایتهامنهدم بشه واقعا دستتون دردنکنه ماروراحت کردید ازدست این ابلیسهای ادم رو ان شاءالله اجرتون باسیدالشهداء.التماس دعا
ناشناس
|
-
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
harakate gabele tahsene bod
barekalaaaaaaaaaaaaa
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
مثل سگ بکشیدشون!!!!ایول بچهای سباه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
واقعا خسته نباشید. با اینکه دیر بود ولی بازم خوب بود . از سرطان بدتر بودن . به هر حال خواهشمندیم در اخبار گذشته افراد بیشتری رو نام برده بودید اگه لطف کنید اطلاعات بیشتری رو منتشر کنید همچنین بگید که قرار هستش که با اینا چیکار کنید.

ممنون
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با تشکر از تمامی کسانی که برای دستگیری و مجازات این کفتار های پیر حرامزاده اشغال نجس زحمت کشیدند دسته همتون درد نکنه و خسته نباشید دسته همتون رو تک تک میبوسم خدا پشت و پناهتان باشد امید وارم درس عبرتی بشود برای امسال این اشغالای حرومزاده
به نظر من این کفتارهارو باید در ملا ام زجرکش کرد باید 1000000000000000000 بار اعدامشون کرد تف به شرف همشون
از مسیولین خواهش میکنم این جنایتکارهارو جوری در ملا عام زجرکش کنه که جیگر همه مردم از دیدنش حال بیاد و در کتاب گنیتس هم ثبتش کنن با تشکر از همگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سايتايى مثل آويزون و ايكس پرشيا رو اگه كاربرا به قوانينش پايبند بودند و رعايت ميكردند چنان محتواى ضد اخلاقى و دينى يا سياسى نداشت ، بجز مورد انجمن سكس با محارم كه براى حذفش اقدامات زيادى شد!
و اگر به نتيجه ميرسيد با توجه به قوانين سختگيرانه اى كه داشت ، جاى كمى اغماض بود!
ولى در كل چون واقعا بعضى از جوانهاى خام به نوعى معتاد آن شده بودند اقدام بجايى بود و تشكر.
ولى شايد اينترنت به چنين مستراحى نيازمند بود و جاى خوبى براى خالى كردن گره هاى روانى..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
جدادستتوندرد نکنه، واقعا عالی بود،
همین امروز داشتم پیش خودم فکر میکردم که چرا اطلاعات نمیتونه بعد از چند سال فعالیت این سایتها حتی به خوبی این سایت ها را فیلتر کنه.
اما دیدم امروز شاهکار کردید.
من کم کم خودم داشتمبه این سایت ها رو می آوردم . ولی امیدوارم با این کارتون کمکی همبه من کرده باشید تا دست از کناهانم بردارم...
اجرتون باصاحب الزمان
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام . خسته نباشید و خداقوت..
انشاالله که موفق باشید.
راستی در سایت بلاگفا یه سری زیر مجموعه داره که واقعا ... هستن .
خواهشا جلوی اونها را هم بگیرید.
ممنون
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ادم تعجب میکنه
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دم شماها گرم
منم يكي از اونايي بودم كه كلي تو اويزون گشتم
ولي با اين حركتتون حال كردl(اما خدايي اطلاعات ايران هم بد گندهس ها)
يا علي
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
chand sali mishod ke ingone site ha dar hale gostaresh bod.
va joz tabligh KESAFAT kari , vazifeye dige nadasht.
khoshhalam ke be dorost joloye in az khoda bikhabara gerefte shod.

vaghean dameton garm.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام
امیدوارم این حرکات ادامه داشته باشد و عموم در جریان پشت صحنه این گونه حرکات سازماندهی شده و هدایت گر قرار بگیرن.از تمام سربازان مهدی (عج) که خالصانه تلاش کردند سپاس گذاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام
امیدوارم این حرکات ادامه داشته باشد و عموم در جریان پشت صحنه این گونه حرکات سازماندهی شده و هدایت گر قرار بگیرن.از تمام سربازان مهدی (عج) که خالصانه تلاش کردند سپاس گذاریم
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام
چندی پیش در این باره مقاله ای نوشتم و آن را در فراخوان یکی از سایت ها قرار دادم اما با استقبال چندانی روبه رو نشد. زمانی که این خبر را شنیدم احساس خرسندی کردم که حکم رهبری به بسیج در راستای مبارزه با براندازی نرم فرمایشی نبوده و در این نهاد به طور جد این امر پیگیری می شود. اما دوستان عزیز اگر اشتباه نکرده باشم سایتی با آدرس:
com.آویزون.www هماره قابل دسترسی است. فکری به حالش بکنید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از اظهار لطف شما تشکر می شود. پایگاه مذکور یکی از پایگاههای غیر اخلاقی است که مدیران آن بازداشت و خود آن نیز منهدم گردیده است. موفق باشید.
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام
ممنون از دقتتون و خوشحالک از اینکه پیگیری در کشور بر این مسائل هست.
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام. در ابتدا باورم نشد.دست شما درد نكنه . يا حق.
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
khoda kheiretoon bede ,ajretoon ba seyedolshohada
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
نمیدونم چرا اکثر ip های کسانی که نظر دادن یکیه ؟؟ یه اشکالی تو کاره. نکنه همه رو یکی نوشته ؟؟
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
از شما خواهش می کنم که سایت .... را هم ببندید و عوامل کثیفش را مجازات کنید این سایت بزرگترین سایت ضد دین مقدس اسلام می باشد زنده باد اسلام
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ایییییییییییین همه کامنت ؟!؟!؟!؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام و عرض تبريك به مناسبت سال نو اين پيشرفت فني و تخصصي به تمام دستدندركاران اين کار

من موقعي كه يكي از دوستانم بهم گفت همچين اتفاقي افتاده ، باور نكردم ، براي همين شخصا مزاحم شدم ،

كار شما بسيار عالي و بدون نقص تا كنون انجام شده ،

دو سئوال داشتم كه فكر ميكنم بهتره بپرسم :

روزانه بيشتر از حد معمول پ ر و ك س ي به كاربران اينترنت معرفي ميشود كه علاوه بر باز كردن وب سايت هاي نامشروع در زير پوسته آنها فايل هاي مخرب و جاسوسي قرار دارد ،‌ آيا برنامه اي براي آن داريد ؟

و دومين سئوال ، چرا با فروشندگان بي خيال نرم افزار يا اكانت هاي وي پي ان برخورد نميشه ؟

و يك پيشنهاد :

شنيدم كه براي بستن سايت هاي غير اخلاقي داريم هزينه هاي سنگيني انجام ميديم ! اين هزينه ها هم مسلما كافي نيست و در سال هاي آينده بيشتر نيز خواهد شد ،

من مسئول امور تبليغاتي يك شركت بزرگ هستم ، فكر ميكنم با هزينه هاي كمتر و فرهنگ سازي ، اعتقاد آفريني در زمينه اصالت و دين ميشه اين هزينه ها رو پايين آورد ،

امروز مي تونم به جرات اعلام كنم ميشه با تبليغات صحيح و منطبق بر برنامه ، يك شخص محبوب رو به اوج ذلت كشيد و يك شخص ذليل رو به قله هاي بالا ...

ميشه بوسيله تبليغات و فرهنگ سازي كاربران اين وب ها رو به عمل ننگين خودشون مطلع كرد و از اونها نيرو هاي مستعدي پيدا كرد ، وقتي خداي مهربان بنده هاش رو به توبه فرصت داده من بنده حقير كي باشم كه نخوام هموطن هام راه اشتباهشون رو ادامه بدن ؟!

رونق اين بازار تنها با جنگ متقابل فرهنگي قابل جبرانه ... كه تجربه اي ثابت شده است

در اين زمينه گفتگو هاي مفصل و برنامه هاي ويژه اي دارم كه فكر ميكنم ادامه بحث در اين جا جذاب نيست ،

چنانچه مايل به همكاري متقابل و رايگان هستيد به عنوان يك ايراني مسلمان بدون هيچ چشم داشتي مايل به همكاري هستم

2334000 - 0311 واحد وب و هاستينگ

موفق و جاودانه باشيد ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا دستتون درد نکنه انصافا ً اگر ریشه ای فکر کنیم میفهمیم که انجام این کار شاید از پرتاب ماهواره امید هم مهمتر بود . خداوند سپاه پاسداران و همه ی سربازان گمنام امام زمان را حفظ کنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ایشالله اجرتون به امام حسین - آبرو هر چی ایرانی بوده برده بودن - کارتون ایول داشت دم همه شما دلاوران گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام
در تعریف سپاه پاسداران خود اسمش هست، پاسداری از انقلاب، اگر روزی در ایران میوه نایاب شود و نظام به خطر بیفتد سپاه باید برود میوه عمل آورد اگر روزی دشمن حمله کند باز سپاه ... وظایف شما صرفا نظامی نیست هر جا که انقلاب و نظام در خطر باشد آنجا باید شما تا پای جان بایستید ... اولا وقت خواب چرا اینقدر دیر، رفقا باید زودتر اقدام می کردید ... ثانیا من با کلمه کلیدی "ایکس پرشیا" در گوگل سرچ کردم با قید 24 ساعت گذشته، اتفاقی یه سایتی اومد توی همین مایه ها به نام
********** ، خواستم بدونید همین (شاید هم بدانید... ) پیام منم نشون ندین، فقط ازش استفاده کنید.
(فضای سایبر پیچیده ترین میدان رزم اسلام و کفر است) رمز موفقیت نماز شب است حتما از آن بهره بگیرید به خصوص در ثلث آخر شب، آیت الله بهجت (حفظه الله) در باره نماز شب دو جمله زیبا دارند:
1)نماز شب خوان ها گوی سبقت را ربودند مخفیانه ...
2)نماز شب مفتاح توفیقات است ...
یا علی.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از زمان کاشت یک دانه تا برداشت میوه ی درخت صبر و زمان و تلاش لازم است. فرزندان امت اسلامی را از دعای خیر محروم ننمایید. موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
in saitha zendegie maro nabood kard
faghat edam mojazate inast
dastetoon dard nakon
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دستتون درد نکنه
خدا قوت ... تا آخر این موجودات رو پاکسازی کنید... یاعلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
یاد سوره عصر افتادم. همانا انسان در خسران و زیان است.....

سلامتی امام زمان و سربازان گمنامش یه صلوات بفرستید دوستان
ناشناس
|
-
|
۰۵:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اين ... سالهاست با سرنوشت جوانان پاك ما بازي ميكنند جواناني كه بايد مثل سالهاي طلايي دهه 60 پاك وروحاني باشند توسط اين لجنها به فساد كشيده شده اند . اينها را ريشه كن كنيد اجرتان با حسين ........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با تشکر ویژه از دست اندر کاران
این با اینکه خسلی دیر انجام شد ولی بسیار ضروری بود و ان شاء ا... با قوت بیشتری در آینده ادامه پیدا کند


خسته نباشید
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اللهم عجل لولیک الفرج

مـــرگ بر ضد ولایت فقیه


آقا دستتون درد نکنه
خدا خیر دنیا و آخرت رو به شما عنایت کنه .
نمی دونم چطوری از شما تشکر کنم .
فقط میتونم بگم خدا عوض خیرتون بده.
ناشناس
|
Italy
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ماشا الله همه نظرات هم دقیقا مثل هم هست یکی گفته اعدامشون کنید یکی گفته بکشیدشون و...در این نظرات کوچکترین اختلاف نظری وجود نداره
یکی نیست بگه بابا این سایتها مخاطب دارن اون هم خیلی زیاد حتما یک دلیلی داره که این همه مردم گرایش دارن به این سایتها با خودتون فکر کنید چرا اینقدر مخاطب دارن !!این همه تلاش که می کنید تاثیری در کم شدن مخاطب این سایتها داره؟!باز هم یک سایت دیگه باز میشه و همه میرن اونجا پیام گزارن .حالا اگر کسی اعتقاد داره باید مخاطبین این سایتها رو هم گرفت و توبیخ کرد به نظر من چند درجه کارش از بعضی از دوستان که اینجا پیام گذاشتن خرابتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دم تمام بچه هاي سپاه گرم
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دستتون درد نکنه خسته نباشید کارتون عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
جالب بود .ایول داره!
ناشناس
|
Canada
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اين بزرگترين عيدي بود كه مي‌شد كه به مردم ايران داد.
واقعا دست مريزاد.
عيدتان مبارك.
اجرتون پيش امام زمان(عج) حتما محفوظ است. انشاءالله
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
درود بر سربازان گمنام امام زمان خسته نباشین ما حاضریم با شما همکاری داشته باشیم یا علی خسته نباشید
ناشناس
|
Canada
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خیلی دوست دارم قیافه این آدمها را الان ببینم. ببینم الان هم بلبل زبان هستند یا نه. ای خدا ای خدا شکرت. جقدر دل ما ها را درد آوردند. خدایا شکرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ايول بروبچه هاي سپاه.دمتون گرم.
عيدتون خيلي خيلي مبارك.

اگه بخوايم چند تا سايت ازاين قبيل رو معرفي كنيم بايد چيكار كنيم؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا دمتون گرم. اجرتون با آقا. ايشاا... ديگه سايت مستهجني تو ايران كه هيچ تو دنيا باقي نمونه...
فقط يادتون نره. فعاليتتون هنوز تموم نشده ... تازه شروع هم شده. بايد جلوي انتشار دوباره ي اين سايت ها رو گرفت ... و شناسايي كرد...
خيلي خيلي متشكرم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا انصافا این یه کار به خیلی از کارای دیگه می ارزید و ارزش داشت. دست مریزاد
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
کارتون عالی بود
ممنون از این کارتون
اجرتون با آقا امام زمان(عج)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خدا را شكر كه باز هم منتظران امام زمان(ع) پيروز شدن خدا هميشه نويد پيروزي رو به ما داده زماني با حمله نظامي و جنك ان مزدورشون صدام را فرستادن الان هم با اين مزدوران و كافران ضد دين و خدا به جنگ اسلام امدن ولي شيعيان علي هميشه پيروز و سربلند براي زمينه سازي فرج امام زمان پر تلاش و آماده هستند. درورد به سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اگر سپاه نبود کشور هم نبود آفرین به شما برادران پاسدار که در همه صحنه های پیروز هستید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اگر سپاه نبود کشور هم نبود آفرین به شما برادران پاسدار که در همه صحنه های پیروز هستید.
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خد ایا شکرت. اخه بزنین اینا رو اعدام کنین. خیلی نامردن .چرا جوونای ایران رو میخوان خراب کنن. مشتی ادم هرزه .بزنین خوردشون کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اگر سپاه نبود کشور هم نبود آفرین به شما برادران پاسدار که در همه صحنه های پیروز هستید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام . آقا یه لطفی بکنین یه دستی به سر روی این روم های یاهو هم بکشین ! خیلی خراب شده !!
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
باید این افراد خلافکار رو بگذارید کنار دیوار و با مشعلی که با اون ایزوگام رو آب میکنند اینا رو هم آب کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلا
به نظر من جزای اینها فقط اعدام است تا کسی جرات تکرار ان را نداشته باشد
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
عالي بوددد..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
salam .marhaba. khaste nabashid man diroozam tabrik goftam ama to site commentamo nadidam.bazam khaste nabashid va eydeton mobarak
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خسته نباشيد . به خاطر اين کارتان دستتان را مي بوسم . مبادا تلاش هايتان را متوقف کنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
كامنت اول مارو كه نمايش نداديد شايد بيشتر تعريف كنيم نمايشش بديد!
آقا دمتون واقعا گرم
غوغا كرديد!
خوب بيد؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
پیگیری مستمر ضامن نجات و پیشگیری از انحرافات و تباه شدن ارزش هاست. هیچ وقت دیر نیست، ای کاش زودتر اقدام می شد...
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آفرین به این همت و تلاش اجرتون با آقا سیدالشهدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
درود بر امام و شهیدان و پیروان ولایت فقیه
آقا دست شما درد نکنه.
اجرتون با سید الشهدا

ایمیل من اینی هست که با نظرم ثبت شده.
من میتونم در زمینه های اطلاعاتی تحت وب با شما همکاری کنم.
لطفا با من تماس بگیرید
دوست دارم دین خودم رو به انقلاب و شهدا ادا کنم
ممنون
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
فقط می تونم بگم خسته نباشین چون با این کارتون گل کاشتین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دستتان درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
movafagh bashid azizan
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا دستتون درد نكنه خدا كنه ديگه از اين جور آدما پيدا نشه يك وبلاگ رو ميشناسم فيلتر شكن معرفي ميكنه اگه ميشه ريششون رو بكنيد آدرس............. و..........خواهشن ادامه بديد و ايران رو به سالهاي گذشته برگردونيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
Salam.mamnoon. khoda ghabool kone. hame bayad bedoonan in didebani hamishe va tavassote hame lazeme. vazife hamast.
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
حق هميشه حافظتون باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
عجب حوصله ای دارینا !!!

حالا مگه چی شده !! هر کی میخواد ببینه و هر کی نمیخواد نبینه !!!

راستی چرا همشون سیاه هستن ؟؟؟ بچه کجان ؟>
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام به همه
دست همه شما درد نکنه و خسته نباشید . واقعا کارتون عالی بود .
مرگ بر منافقین
جاوید جمهوری اسلامی ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام خیلی ممنون که جلوی این ادمای از خدا بی خبر و گرفتید ممنون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
جدا دمتون گرم فکر کنم 80% از سایت های مستهجن رو همین ها تغذیه کمی کردند
فکری هم برای وبلاگ ها بکنید یا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
in joor adam ha ro bayad sang sar kard va agar kamtar az in anjam beshe kam kari kardin,faghat bebinid chanta dokhtar be khater ine kesafatkariya khod koshi kardan ! bayad hamashoono kosht
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
بابا دمه همتون گرم-حسابی سنگ تمومگذاشتین - اجرتون با شهدا
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
این کار باید زودتر انجام می شد
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
بابااینقدر هم که میگید بد نبودن من هم زیاد تو ..... گشتم اما خدایش ضد دین و ائمه و آقا امام حسین چیزی ندیدم

یا حق.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با اجازتون من این اطلاعات رو میذارم تو سایت خودمون تا بقیه هم از این کثافت کاریا سر در بیارن. واقعاً دستتون درد نکنه، متشکرم.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام
همونجور که این خدا بی خبر ها اقدام به پخش این مطالب کردن آیا بهتر نیست که ماهم اقدام به فعالیت های سلسله وار در راه گسترش فرهنگ و دین خود کنیم و با این ها اینگونه مبارزه کنیم قیمت هاستینگ رو در این زمینه کمتر کنیم اگر هم شد رایگان وبلاگ های مذهبی و فرهنگی تبدیل به سایت های فرهنگی می شود آیا بهتر نیست ماهم به انتشار عقاید دینی و مذهبی خود کنیم و دولت نیز در این راه حامی کاربران و صاحبان سایت ها باشد.
آیا درست است یک هاستیگ 80 گیگابایتی که در خارج سالیانه 350 دلار است در ایران حدود 6 میلیون تومان یا بیشتر به فروش برسد باید قبول کنیم که ما در زمینه IT خیلی عقب هستیم
این نظر بنده بود اگر تندی در کلام دیده می شود از روی دلسوزی است نه بی احترامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
احسنت به شما
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام
در مورد خبر انهدام باندهای فساد اینترنتی، خبر خوبی دادید. با تشکر. اما خواستم بگویم که تعداد این سایتها زیاد است و لازم است عزم جدی در شناسایی و انهدام آنها به کار گرفته شود. این سایتها را بنده به طور اتفاقی به دست آورذمو کاری که هر کسی که به اینترنت و تا حدی به زبان انگلیسی آشنا باشد می تواند
و ...
مطلب دیگری که هست و باید جدی گرفت آن است که به گفته شما روزانه 25000 نفر از سایت یاد شده بازدید می کرده اند که نشان دهنده تقاضای زیاد است. چه حرکتی انجام داده اید که این تقاضا را کم کنید؟ همیشه برخورد تنها سیاست نیست. مدیریت کاهش آن و هدایت آن به سمت چارچوبهای ارزشی بسیار موفق تر است. لطفا در این خصوص اقدام نمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اگر اعدام نشوند تمام زحمات بي فايده خواهد بود
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
من خبر را از یه سایت دیگه خوندم خوشحالم هر چند گاهی هم به این سایتها سر میزدم الان هم مثل همه اینها که اومدن نظر دادن رفتم ببینم چی شده واقعا خبر ها درسته که لینک شدم به سایت گرداب نکته مهم اینه که همه ایشان را یکجا دستگیر کردند این مهمه
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
باتشکر از اقدام پیشگیرانه در جهت حفظ ارزشهای اخلاقی و حریم خانوادها.وبه امید ریشه کن شدن کلیه مظاهر فساد وفحشا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام
امیدوارم همان خدایتان الله کمی عقلتان دهاد
از این حرکت ساده لوحانه تر من ندیده بودم فقط امثال خودتان باید بیایند دورتان بگردند و حکم اعدام و قتل متهمین را صادر کنند بازداشت این مدیران ساده اگر در کشور بودند کاری نداشت شاهکار قرن بیست و یک را که انجام نداده اید اینقدر برای چهارتا آدم ساده شاخ و شانه میکشید بحول قوه الهی ما چنین میکنیم و چنان میکنیم
ثانیا شما صد در صد دنبال بهانه اید برای تهمت افتراء و وصل کردن هر نگون بختی به موساد و سازمان سیا من جمله همین نویسنده این انتقاد تلخ

با بستن این سایتها هیچ راهی را مطمئنا از پیش نخواهید برد جز اینکه بدی و کراهت خود را در دل بازدیدکنندگان فراوان این سایتها که همین دوستان مذهب زده مان هستند به جای میگذارید

خودتان اگر کمی تامل کنید خوب میدانید کسی که بخواهد عکس یا فیلمی را منتشر کند ابزارهای اطلاعات جمعی فراوانند راحتترین این وسائل همان موبایل

پس بیخود شلوغ باز ی نکنید هر عاقلی میداند اگر اینها به جائی وصل باشند و از فلان سازمان اگر ریشه گرفته باشند به سرعت دوباره راه اندازی خواهند شد و در این ارتباط شما باید حتما مدرک محکمی ارائه دهید اینکه یک نفر زیر فشار روانی و شکنجه شفاها اعتراف کند برای مغز پکیده خودتان درمان درد است

اگر واقعا قدرتش را دارید بروید سایتهای بزرگ ضد اسلامی را که برایش سینه چاک میکنید به قول خودتان منهدم کنید

به نظر من یا این سایتها و عواملش افراد ساده درون کشور بوده اند و یا به متصلین بخود گمشده گمنامتان هستند
در غیر این صورت شما مرد از کار انداختن این سایتهائی روی سرورهای آمریکائی نیستید

به قول آن دوست به جای پاک کردن صورت مسئله مشکلتان را حل کنید که همه اینهائی که اینجا امده اند و نظر داده اند از مشتریان خاموش همین سایتها بوده و هستند

این سایت یک سایت خارجی
این وبلاگ نه وبلاگی دیگر

بیخود پول ملت را به جوی نریزید مشکل سکس درد همه شماست
ذات انسان که به کثافت عادت کرد دیگر درمانی ندارد
کثافت کار اینها نیست مهم اینست که شما بتوانید از الگوی درست بهره برداری کنید از اموزشی که بسیاری از جوانان به دلیل فضای بسته هنوز بلد نیستند چه کنند تا از زندگی مشترک خود لذت ببرند

واقعا متاسفم برای خودم که در چنین فرهنگی بزرگ شدم

امیدوارم که شهامت داشته باشید کمی با خود اندیشه کنید سانسور نکنید و منتشر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
سلام بر سربازان گمنام امام زمان (عج)
با خوندن این مطلب که شروع اون رو در سایت تابناک دیدم و بعد دنبال کردم و به سایت گرداب و سایت خبرگزاری فارس اومدم ، واقعا خوشحال هستم ، دست تمامی شما عزیزان رو میبوسم ، فکر نمیکردم یک روز توی اینترنت از شر این سایت ها حتی در همین حد هم خلاص بشیم ، خدایا شکر ، این حرکت باید ادامه داشته باشه ، ما همه با شما هستیم فقط برای حفظ حریم مقدس خانواده و ارزش ها ... یا علی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
این همه خوشحالی بقیه برا چیه ؟ این مطالب جایه گریه کردن داره نه به جا عیدی قبول کردنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
فقط خدا میتونه اجر این کارتون رو بده من وقتی خبر رو دیدم انگار عیدی گرفتم خدا یارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
ممنون ازحرکت بسیار خوب شما .خداخیرتون بده
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
لطفا با شعار و جنگ و حذف به جنگ اين سايتها نرويد بلكه با فرهنگ سازي و با توجه به نيازهاي جوانان با اينگونه سايتها برخورد كنيد.من خودم را مثال ميزنم من عاشق مطالعه هستم اما همه كتابها گران است و كتابهاي خوب كمياب و يا سانسور پس من براي مطالعه چيكار كنم ؟؟؟ شما اول سفره را براي ما آماده كنيد اگر ما نخورديم توي سرمان بزنيد.لطفا براي من خواننده عاشق مطالعه يك فكري بكنيد . آيا شما براي من يك كتاب جديد در نظر گرفتيد ؟ بهر حال من دست شما را به گرمي مي فشارم . اما قول بدهيد من را بي كتاب نگذاريد.متشكرم سال نو مبارك ....
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خواهش میکنم وظیفمون بود انشالله اهداف بزرگی داریم....

از مدیران سایت خواهشی داشتم :

لطفا نام اعضای تیم هکرتون رو اعلام نکنید ..

چون دوست نامم فاش بشه

ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اجرتون با سیدالشهدا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
درود و سلام بر سربازان گمنام امام زمان
گل کاشتین
از صمیم قلب آرزوی موفقیت برایتان دارم
خسته نباشین
یا علی
ناشناس
|
-
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام و خسته نباشيد.
واقعا دستتون درد نكنه. اجرتون با آقا امام حسين.
من يك پيشنهاد دارم براي مبارزه بيشتر و راحت‌تر با سايت‌هاي ضد ديني و مستحجن.
اگر بتوانيد يك سايت با آدرس راحت ايجاد كنيد و اونو به همه معرفي كنيد و كار سايتتون اين باشه كه افراد به اونجا مراجعه كنند و لينك سايت‌هاي ضد اخلاقي كه در جاهاي مختلف ديدن رو بزارن فكر كنم خيلي راحت به يك مجموعه آدرس دست خواهيد يافت كه جلوي آن‌ها را بايد گرفت. به هر حال من نيز آمادگي هرگونه همكاري با شما برادران و جهادگران عزيز را دارم.
ناشناس
|
Malaysia
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
اجرتان نزد خداوند
حداقل جلوگیری از منکراتی نظیر فحشاء و فساد است.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خیلی حال کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
آقا دمتون گرم اینجا هم پارتی بازی من دو روزه پیام می زارم اما نه کسی پیام ما رو میزاره نه اینکه یکی جواب می ده بابا دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
دسستتون طلا و خسته نباشید...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
خداوند حافظ شما باشد در این آخر الزمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام و خسته نباشید
دست تموم بچه های سپاه و سربازان گمنام آقا امام زمان درد نکنه.فقط خواهشاً بسیاری از این قبیل سایت های فارسی مستهجن و ضددینی و امنیتی در اینترنت وجود دارن و خیلی سازمان یافته اند. جلوشونو بگیرید.
دست مریزاد
اجرکم عند الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۸۷/۱۲/۳۰
با سلام و خسته نباشيد.
در ابتدا تشكر مي كنم.
راستش واقعا داشتم تعجب مي كردم كه چرا جلوي اين سايتها اينقدر دير گرفته شد.
گاهي ذهنيتي منو قلقلك مي داد كه شايد اين كاري داخلي باشه... كه هيچ عكس العملي انجام نميشه.
موفق باشين.
و يك توصيه به جوان ها آموزش بدهيد در كنار ايمن سازي فضاي اينترنت.
چون با پيشرفت تكنولوژي هزاران راهزن ايمان وجود خواهد داشت امروز با نام سايت مستهجن و فردا به نام ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
لعنت خدا در روز سال نو بر اینها
ناشناس
|
Sweden
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا قوت
دستتون درد نکنه ، من توهین به مقدسات رو خودم ندیدم اما اینا عجیب قبح همه چیز رو ریخته بودن ، زنای محسنه زنای با محارم و حقیقتا بعضی هاشون استاد بودن تو نوشتن .
انشالله امام زمان ازتون دستگیری کنه که کارتون کارستون بود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام. خسته نباشید واقعا، خدا توفیقتون داده که چنین کار بزرگی رو انجام دادید، امیدوارم دستاوردهای خیلی بزرگتری رو ازتون ببینیم، من جز دعا برای نابودی فساد اخلاقی و موفقیت شما کاری از دستم بر نمیاد، من خودم وقتی نوجوون بودم دیده ام آلوده ی این مفاسد بود،اینترنت بود سایت های مستهجن و یک نوجوان کنجکاو ...فیلتری هم در کار نبود.هنوز هم بر بطالت آن دوران افسوس می خورم...کاش آن زمان نیز چون شمایی بود و فیلتری!
عاجرک الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا و رسول خدا و آل او و دوستدارانش از شما راضیند
پیشنهاد:
با بررسی روانی این افراد و ریشه های اجتماعی مساله، توسط محققان روانشناسان و جامعه شناسان، در جهت پیشگیری و اصلاح نظام آموزشی و مخصوصا ارائه راهکارهایی برای نظارت از درون خانواده کاربران هم فعالیت کنید
بینهایت متشکرم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
واقعا دمتون گرم لذت بردم.
انشاا... خدا هرچي ميخوايد بهتون بده به حق امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
ایول من چند تا سایت و گروه اینترنتی در قسمت تماس با ما گذاشتم که خدا کنه اونا هم بسته بشه انشا الله من تو اینترنت میگردم هر چی سایت خراب و فاسد که هست گزارش میدهم به امید پیروزی اسلام
یک وبلاگ توی سایت بلگفا بود که کلیپ های سکسی رو با عضویت در خود همون است یا گروه نمیدونم دقیقا چی بود کلیپ همونجا تو وبلاگ دانلود میشد . من اسم وبلاگش و فراموش کردم و گم کردم ویادم رفت که به مسئولان سایت بلگفا گزارش بدم لطفا اون وبلاگ شناسایی بشه و بسته بشه سایت بلگفا سایت خوبیه و هر وقت گزارش تخلف دادم سریعا وبلاگ بسته میشد اما اسم این وبلاگ لعنتی یاد داشت نکرده بودم از کفم پرید من در بست در خدمت شما هستم تا هر سایتی یا وبلاگی یا گروهی که فاسد هست در ضمن سایت ..... هم یه کاریش بکنید که چون سایت های دیگه بسته شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
عالی بود آفرین به تلاش زحمت کشان وزارت اطلاعات خسته نباشید
در زمینه هر نو همکاری در خدمتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
الحق که من شرمنده شدم.من نمی دونستم که اینجوریه و برای تفریح بعضی وقتها به این سایتها می رفتم.به خدا قسم دیگه نمی رم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دستتون درد نکنه - اینگونه اطلاعات رو بیشتر در اختیار مردم بزارید تا همه متوجه شن دور و ورشون چه آشغالایی محتوای وب فارسی رو به گند کشیدند که با هر سرچ ساده ای تو گوگل چرندیات این لجن ها نمایش داده میشه و یه عده از خدا بی خبر هم فقط برای اینکه رنک سایتشون بالا بره ناخواسته مطالب اونا رو تو کانتکس وبشون میزارن تا توسط موتورهای جستجو تو رده های اول سرچ نمایش داده بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام. این اقدام ارزنده جای تقدیر فراوان دارد.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
مرسی .. مرسی.. مرسی...فوق العاده بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدایی دمتون گرم ، دست مریزاد داره اینکار ، ولی چرا انقد دیر اقدام کردین ، اینا خیلی ها رو بدبخت کردن ، باید پدرشون در بیاره قوه قضائیه ، تورو به خدا به این راحتی ولشون نکنین،بلایی سرشون بیارین که واسه همه اونایی که میخوان جو رو مسموم کنن عبرت بشه ، لعنت به اینا،بازم دمتون گرم،خوشحالم که حالا یکی هست که جلوی اینارو بگیره!!!! دستتون درد نکنه،از خدا میخوام اجر اینکارتون رو هم این دنیا بده هم اون دنیا!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
راستی چرا عکس اینارو کامل و بدون پوشش نمیذارین تا همه بشناسنشون؟!حتماً اینکارو بکنین!
راستی من حالا که فهمیدم شما هستین آماده همه جور همکاری باهاتون هست،هرکاری از دستم بر میاد بگین،دریغ نمیکنم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام،
1- در مورد مسائل جنسی بهترین راه کار در ابتدا آگاه سازی جوانان از طرق مختلف، ایجاد زمینه های مناسب برای رشد و نمو استعدادهای ایشان و مقابله نرم افزاری و سخت افزاری با اشاعه دهندگان این مطالب است.
2- در مورد توهین به خاندان مکرم اسلام و مسلمانان و اعتقادات ایشان، در این مورد هیچ بخشش و گذشتی نباید باشد، چون توهین به انسان هایی است که در عاشورا می گریند و در نیمه شعبان خوشحالند. من قاضی نیستم و حکم شرعی نمی توانم بدهم، فقط می گویم اشد مجازات ؟!
توفیق خداوند نصیبتان گردد. امید به فرج نگین انگشتری آل الله که پیروزی نهایی موحدان است.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
الهم عجل لوليك الفرج
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
درود بر سربازان گمنام امام زمان خسته نباشین
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
به به
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
این که اسم سایتهای مستهجن رو پاک کردید را در مطالب دیگر هم که مردم کامنت گذاشتن بکنید. والا من الان با یکی دو تا آشنا شدم . نذارید بدآموزی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بنام خدا
باید یک جریان سازماندهی کنید تا هر کس هر سر نخی دارد بدهد و هر سایتی را که می داند معرفی کند و به انهدام این خوک های کثیف تا آخرین مورد کار رها نشود. یک بیسج سایبری باید سازماندهی شود تا کار از این بیشتر گسترش پیدا نکرده. و باید اطلاع رسانی شود که والدین خوب بفهمند در خلوت اطاق فرزندانشان دریچه ای بسوی فساد و تباهی وجود دارد که فکر می کنند وسیله پیشرفت آنهاست ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خسته نباشين ، كارتون عاليه. از ديدن اين خبرها واقعا خوشحال شدم.
ولي توجه داشته باشيد انها همه در مرحله اتهام هستند . پس از لغت "متهمين" استفاده كنيد نه از لغت" مجرمين "
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
kheili jomalate tekrari be kar bordin.be nazar mirese hamaye ina ro yek nafar neveshte...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام خسته نباشید خدا قوت من یک اصلاح طلب هستم از سباه دلخورم بخاطر حمایت بیجا از احمدی نژاد ولی دوستتون دارم.
ناشناس
|
-
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
ba salam daste hamegie shoma sarbazaye hazrate mahdi ro bayad boosid be omid roozi ke digar in ghabil mataleb pakhsh nagardad
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با با فقط میتونم بگم دمتون گرم
منم طراح وب سایتم اما نمبدونم چطور از تخصصم میتونم به شما کمک کنم
خوشحال میشم با شما همکاری کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آفرین برشما سربازان گمنام امام زمان عج.
واقعا شما دقیق وشجاعید
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با سلام ، خدا قوت خسته نباشيد . پيشنهادي دارم لطفا سايتي را جهت ارتباط با عموم مردم و بخصوص جوانان ايجاد نماييد تا در آنجا به توان سايت هاي مستهجن و فيلتر شكن هاي قوي را معرفي نمود ،به خاطر اينكه متاسفانه جوانان ما با مهارت هاي بالايي توانايي شناسايي اين چنين سايت هايي را دارند. با تشكر
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
کارتون عالی بود.
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
بابا تو دیگه کی هستی
ای ول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
گل كاشتين
مباركه همه باشه
من از اينا خيلي ضربه خوردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
عیدی خوبی به مردم دادید.دستتون درد نکنه.
ناشناس
|
-
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
درود بر سبز قامتان دلیر سپاه پاسداران
انصافا حرکت شما دل رهبر انقلاب مادر شهیدان و وجدانا دل ما نسل سومی هارا را شاد کرد درود خدا بر شما
فقط آنها را هم در ملا عام محاکمه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
کارتون ایول داره فقط تو رو خدا حال این آشغالا رو به جا بیارید البته کمترین مجازات اونا بعد از گرفتن اطلاعاتشون اعدام است.
درود بر رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
مکرو و مکرالله والله خیرون ماکرین.


عجرکم عندالله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اشاره به حمايت مالي شركت گوگل، كمي غير حرفه اي بنظر ميرسد و ذهن خواننده را به اين سمت سوق مي دهد كه گويي نويسنده دچار توهم توطئه است، پيشنهاد مي كنم حذف شود.
مثل اين مي ماند كه تمام ISP ها را متهم به حمايت زيرساختي از متهمان كنيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
نوشته ها رو گزينشي چاپ نكنيد.
نمي خواستم چيزي براي شما بنويسم.
اما نوشتم.
فقط مي‌خواستم ببينم ثبت مي‌كنيد يا نه مطمئن بودم كه ثبت نخواهيد كرد.
خواستم ببينم تغيير كرده ايد كه ديدم خير..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام اجرتون با آقا امام زمان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دمتون خیلی گرم .
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
به نظر من این اول راه باید با جدیت بیشتر کار کنیم چون از این به بعد بیشتر کار روی ما خواهند کردو شبکه های پیچیده تر راه خواهند انداخت.وزارت اطلاعات در جهان جایگاه بالایی دارد اما اول نیست باید جایگاشت اول بشود و تا جایی که کسی در مقابلش حرفی برای گفتن نداشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
واقعا کار توپی انجام دادین
همونطور که یکی از دوستان گفت میتونین از دوستان هکر مانند گروه آشیانه و IHS هم استفاده کنین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
من هم یک مدرس دانشگاه هستم، روزی که برای این کار دعوتم کردند به تمسخر گرفتم و گفتم نه، اما الان کلا نظرم عوض شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
می گم نکنه اینام سیاسی بودن بهونه کردن واسه گرفتنشون؟از این حکومتیا همه چیز بر میاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با توجه به سخنان امام راحل (ره) كه : اگر سپاه نبود كشور هم نبود ، به اين نتيجه مي رسيم كه اين بر و بچه هاي مخلص با توجه به كارايي فوق العاده ي شان مرداني گمنام هستند كه انشاءالله به لطف پروردگار فساد را از جامعه ي اسلامي ما پاك مي گرداند تا رهروي راه شهدا باشيم. اللهم عجل لوليك الفرج ..... خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
عالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام و خسته نباشید
چی بگم همه خیلی خوب تشکر کردن
چیز متفاوتی ندارم که بگم
دستتون درد نکنه که دل یه ملت رو شاد کردین
نه تنها ملت دل معصومین هم حتما از این کارتون شاد شده
من تا به حال خیلی این سایتها جلو چشمم اومده و همیشه میخواستم که یک جوری بتونم اینها رو از بین ببرم ولی اطلاعات کافی رو نداشتم
همیشه افسوس میخوردم که چرا کسی نیست که در اینا رو گل بگیره که خدا رو شکر پیدا شد
فقط یک لطفی بکنید یک آدرسی هم ایجاد بکنید تا دیگران که اهل اینترنت هستن اسم این جور سایتها رو به شما برای اقدام علیه آنها اعلام کنند
بنده یه سایت میشناسم که متاسفانه بخش غیر اخلاقی هم داره و مطمئنم که خیلی از مطالبی که اینها منتشر میکردن در سایتهاشون از این سایت بوده
امیدوارم این چنین بخشی تدارک دیده بشه
به هر حال همه آماده ایم که در حد توان به شما کمک کنیم
علی علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا خیرتون بده هرچند خیلی دیر بیدار شدین و لی دست مریزاد یکی بلند شد مقابل این مفسید و برهم زنندگان امنیت اخلاقی ایستاد
اگر مجازات سختی بشن درس عبرتی است برای دیگران
ناشناس
|
-
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آفرین بر شما ...
باید آقای احمدی نژاد به شخصه از شما عزیزان تشکر کند.کار بزرگی انجام دادید که با جهاد در راه خدا فرقی ندارد.
بدانید که در روز قیامت همین کار، شما را به سمت پهشت روانه خواهد کرد.
آفرین ... آفرین ...
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
آقا یه سایتی هنوز مونده
بچه کار تموم نشده همشون رو تارومار کنید
تازه باید یه مجازاتی بشه که دیگه هر بی دینی جرات راه اندازی این سایتها رو نداشته باشه
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
چه ربطی به ولایت فقیه داره؟ هیچ انسان با شرافتی، حالا چه مسلمان چه مسیحی چه یهودی و... با همچین کارای ضد اخلاقی موافق نیست.
دستتون درد نکنه
---------------------------------------------
پاسخ:حرف شما صحیح اما پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
چرا نظرهای من و توی سایت نمی ذارید
تا حالا ده تا نظر دادم ولی هیچ کدومش و نذاشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
واقعا فوق العاده بود . اجرتون با حضرت مهدی (عج)

امیدوارم زمینه ای بشه برای حمایت بیشتر از سایتهای مذهبی و فرهنگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
ممنون
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
واقعا بايد دست شما بزرگوار هارو بوسيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دستتون درد نکنه
سایت آویزون چند سال بود فعالیت میکرد
و من تعجب میکردم که چه راحت اینان میتوانند یک جوون فاسد کنند.
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
احسنت........

واقعا احسنت داره.........

این کار نیاز به تکنولوژی فوق العاده داره که سپاه نشون داد ایرانی میتونه......

انشاالله همیشه موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا قوت
ناشناس
|
Seychelles
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
برادرها خسته نباشید واقعا احسنت به این همت و تلاش اجرتون با آقا سیدالشهدا. فقط دو تا سایت دیگه هم هست اگر بتوانید با اینها هم مبارزه کنید اجرتون با آقا یکیشون به انگلیسی می نویسند که تو این انگلیس آبروی ما رو برده با مطالبش بر علیه کشور عزیزمون و رهبر فرزانه مون آقای خامنه ای و یکی دیگه هم که جهت ملحد کردن جوانهای مملکت را افتاده و بدبختانه خیلی مورد تشویق فریب خورده های وبلاگ نویس واقع شده. این ادرس ها را براتون بنویسم تا مسئولان اینها را هم دستگیر کنید. یا علی
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلامعالي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
احسنت، واقعا دمتون گرم . سزای این افراد واقعا مرگه
خسته نباشید . هزار بار تشکر...
ناشناس
|
-
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خيلي حال كردم . از دو جهت يكي اينكه اولا اين كه اينا رو گرفتن دوم هم اينكه توامندي ايراني ها رو در شبكه نشون دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
باید هر کسی که سعی میکنه ارزشهای ملی ما را خدشه دار میکنه مواخذه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
نامردا ...
هر چیزی حدی داره.
با فرهنگ یک قوم نباید شوخی کنین.
باید شما رو می گرفتن، اینم هدیه سال جدید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
واقعا موندم چی بگم.مو به تنم سیخ شده بود وقتی فهمیدم اینها عجب پست فطرت هایی هستند.
عجب غلطی میکردیم ما که هر از گاهی یه سری میزدیم به این سایت ها برای مثلا خوش گذرونی.
شرمنده ام به خدا.
کاش بتونم یه جورایی کمکتون کنم که یه کم از رو سیاهیمون کم بشه.
خدا عمرتون بده...ایوالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلام
نمی دونم چرا هنوز بعضی ها فکر می کنند که دشمن ما فقط به فکر دزدی نفت ماست. ما سرمایه های بسیار با ارزش تری داریم. مسلما اگر این افراد بتوانند سرمایه های خودشون رو بشناسند خواهند فهمید که مزه دهان دشمن چیست (به این میگن آزاد فکر کردن!!).
فکر نمی کنم تا بحال چیزی بیشتر از کلمه نجس سکس دل پاک جوانان مسلمان رو مورد تهدید قرار داده باشه. کار شما خیلی باعث دلگرمی من شد و خیلی خوشحال شدم.
سر ساعت تحویل سال نو قرآن رو باز کردم:
"و هرگز به زنا نزدیک نشوید، که کاری بسیار زشت و راهی بسیار ناپسند است"
در ضمن سایت شما رو هم چک کردم. معلو میشه حسابی روش کار کردین. اسکلت محمکی داره( البته با لینوکس و آپاچی)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
سلاموخسته نباشيد.دستتون درد نكنه، گل كاشتين. فقط اگه ميشه اوضاع اين چت رومها رو هم سر و سامان بدين. خيلي حال دادين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا به شما توفیق بده و با یاران امام حسین محشور کنه، خدمت بزرگی به اسلام، ایران و جوانان می کنید.
از صمیم قلب متشکرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
یه سوال داشتم و خواهشم می کنم حداقل به این جواب بدین ؟ آیا پروژهای هم برای سایتهای سیاسی مثل ........... یا سایتهای دیگه هم دارین یا نه فقط خواهشا اینو جواب بدین مرسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
کارتون عالی بود.من بارها با ایجاد تاپیکهای مختلف در سایت مذکور سعی در ایجاد اخلال در کارشون داشتم اما انها خیلی فعال بودند.خوشحالم که تونستید جلوشونو بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اجرکم عند الله
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
منم مثل دوستمون غلط اضافه کردم و دنبال هوس رفتم
به خدا توی این دو سه روز خجالت میکشیدم پیام بدم
نمیدونستم این بی شرفها مقدسات رو هم به سخره میگیرن
خاک بر سر امثال من
آیه اول سایت ابتکار جالبیه
نمیدونی چه تکونی خوردم با خوندن آیه از خودم حالم به هم خورد
برادر با این کارت کمک بزرگی بهم کردی و راهو نشونم دادی
به قول یکی میشه خدا رو حس کرد
عزیزان و برادرانی که میاید اینجا برای هدایت امثال من دعا کنید جوونا تو خطر بزرگی بودن که دوستای واقعی نجاتمون دادند
اجرت با صاحب الزمان
گرچه دل ماها کثیفه و پیش حق تعالی رو سیاهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اقا این ها چرا تصویراشون معلوم نیست ؟؟؟
اینها یک عمر با آبروی ملت بازی کردن
حالا چرا ما باید آبروی اونها رو حفظ کنیم.
حق شون هست که به صورت علنی چهرهاشون نمایش داده بشه !!
این ها بی شرم تر از این حرف ها هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
منم مثل دوستمون غلط اضافه کردم و دنبال هوس رفتم
به خدا توی این دو سه روز خجالت میکشیدم پیام بدم
نمیدونستم این بی شرفها مقدسات رو هم به سخره میگیرن
خاک بر سر امثال من
آیه اول سایت ابتکار جالبیه
نمیدونی چه تکونی خوردم با خوندن آیه از خودم حالم به هم خورد
برادر با این کارت کمک بزرگی بهم کردی و راهو نشونم دادی
به قول یکی میشه خدا رو حس کرد
عزیزان و برادرانی که میاید اینجا برای هدایت امثال من دعا کنید جوونا تو خطر بزرگی بودن که دوستای واقعی نجاتمون دادند
اجرت با صاحب الزمان
گرچه دل ماها کثیفه و پیش حق تعالی رو سیاهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
با سلام و تشکر از عملیات بسیار مهمی که در زمینه پاک سازی اینترنت از فحشا انجام دادید . ما از قدیم شنیدیم همه چیز اول باید فرهنگش بیاد بعد خودش ! این مساله در مورد اینترنت هم صادق هست ! دست مریزاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
اقا این ها چرا تصویراشون معلوم نیست ؟؟؟
اینها یک عمر با آبروی ملت بازی کردن
حالا چرا ما باید آبروی اونها رو حفظ کنیم.
حق شون هست که به صورت علنی چهرهاشون نمایش داده بشه !!
این ها بی شرم تر از این حرف ها هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا لعنتشون کنه من خیلی خوشحالم که این آشغالا دستگیر شدن سایت آویزون کثیف ترین سایت فارسی زبان بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۱
خدا خیرتون بده.
با دیدن این سایت ها و در آوردن اطلاعاتشون هیچ چی واسمون نمی موند جز حرص خوردن و اندوه اینکه در عین توانایی نمی تونستیم کاری کنیم.
اجرتون با آقا امام زمان
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
درود خداون بر شما سپاهیان همیشه سر افراز.لطفا برنامه ای در مورد سایت مستهجن ..... تهیه کنید و عوامل آن را معرفی کنید. انهدام این سایت مستهجن آرزوی دیرینه من بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
من کاری ندارم اینا از کجا ساپورت می شن ولی باید بهشون گفت واقعا ایرانی هستن ؟؟؟

هه

آدم هر کاری می کنه دیگه این واقعا ....

خدا لعنتشون کنه
به کارتون ادامه بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام و عرض خسته نباشید ... این موفقیت رو به شما و تمامی برادران بسیجی و سپاهی تبریک عرض میکنم و امیدوارم که دیگه شاهد چنین سایت هایی نباشیم . و طوری فرهنگ سازی بشه که هیچکس به طرف ایجاد یا استفاده از چنین سایت هایی نره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
از زماني كه اين خبر رو شنيدم خوشحالي عجيبي دارم اصلا يه فاز اساسي به من داده فقط تو رو خدا نويسندگان سايتهاييي مثل ....... و....... رو هم ترتيبي بديم كه خيلي كفري هستم
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
آقا دمتون گرم
دل امام زمان رو شاد کردید.
خیلیا بودن که تو منجلاب اینا گیر افتاده بودن.
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت همه ی فعالین فرهنگی،واقعا کاری کردین کارستون اما فکر نکنم با حذف چند تا سایت ودستگیری یک باند که همشون به راستی به جرم اشاعه ی فساد و فحشا واز همه مهم تر دین فروشی و وطن فروشی مستحق مرگند، مشکلات فرهنگی که بر اثر یک سری عوامل داخلی وخارجی گریبان گیر این مردم شده حل بشه بلکه ما باید به مسئله ریشه ای تر نگاه کنیم .
با امید آن روز که فساد از ریشه سوزانده شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام و خسته نباشید

خیلی عالی بود. دست همگی درد نکنه.
انشا الله که با این فعالیتی که انجام دادید حساب کار دست بقیه آنها نیز بیاد تا دیگه از این غلطا نکنن

خداوند یار و نگهدار همه ی شما باشد
ناشناس
|
-
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
دست مریزاد - در زمینه مقابله و دستگیره سایت و وبلاگهای ضد انقلاب و مخالف به ویژه در استان ما سیستان و بلوچستان هم فکری بکنید با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
خیلی باحالید بابا!قبول نیست!من قهرم اصلا!من اولین کسی بودم که تو این سایت کامنت گذاشت و تشکر کرد!اما از کامنتم خبری نیست!شوخی کردما!اما هنوز که هنوز بعد سه روز خوشحالم!دمتون گرم!به حکم مفسد فی الارض در ملا عام اعدامشون کنید!
ناشناس
|
Thailand
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
هو الرب العرش الظيم
اينجاست كه جاي خالي پير جماران بيش از پيش احساس ميشود
از فرمايشات گوهر بار آن مردي كه با لطف خدا احياي گر راه آقا سيدالشهداء عليه السلام، در مقطع حساس ديگر بود
((( اگر سپاه نبود كشور هم نبود )))
اگر سپاه نبود تشيع هم نبود
اجرتان با سيدالشهداء عليه السلام التماس دعا
ناشناس
|
Thailand
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
هو الرب العرش الظيم
اينجاست كه جاي خالي پير جماران بيش از پيش احساس ميشود
از فرمايشات گوهر بار آن مردي كه با لطف خدا احياي گر راه آقا سيدالشهداء عليه السلام، در مقطع حساس ديگر بود
((( اگر سپاه نبود كشور هم نبود )))
اگر سپاه نبود تشيع هم نبود
اجرتان با سيدالشهداء عليه السلام التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
یک نکته جالب اینکه:
تو این سایتای پر از عکس و فیلم مستهجن چند تا مقاله در مورد ضررهای استمنا بود ، واقعا خنده داره ،انگار میخواسته خودشو گول بزنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
ممنونم از تمامی شما . شما را به خون پاک شما مدیون میکنم .. اگر لحظه ای از کاری که شروع کردید ... قافل شوید و عقب بکشید .. خدا همه شما رو حفظ کنه ... ترو خدا با این بی ناموس های بی شرف که عکس و فیلم و داستان مستهجت از ایران و ایرانی منتشر میکنند برخورد در خور شان آنان کنید ... آنان ناموس ایرانی که شهدا با خون خود حفظ کرده اند رو به بازی گرفته اند ... مدتها بود که منتظر شما بودیم ... اما ایمان دارم .. که شما دست از هدفتان نمیکشید .. دعای ملت ایران بدرقه راهتان ..با تمام وجودم حاضر به همه گونه همکاری هستم...
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
زنده باد ایران و شما سربازان گمنام
امام زمان
ما هکران ایرانی حاضریم تا در کنار شما از وطن عزیزمون دفاع کنیم
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
همه اینها که اینجا نظر دادن خودشان از طریق همین سایت ها به اینجا منتقل شدن، کسی نیست از اینها بپرسه که اونجا چیکار میکردین، من هم تو ضمینه امنیت کار کردم، چند بار هم پیشنهاد نفوذ به این سایت ها رو دریافت کردم، سعی هم کردم ولی نگهداری خوبی داشتن و نتونستم نفوذ کنم، یعنی دست تنها بودم و نتونستم، آفرین بر شما.
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
چرا یه نظره مخالف نیست پس اینجا؟! فهمیدم آزادی بیان کامل برقراره و شما هم خودتون نمی دونید چرا؟ فقط نمی دونم چرا وقتی نظر می دیم مستقیم نمی ره کنار بقیه نظر ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام مرسی از حرکتتون خیلیهارو نجات دادین
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام خسته نباشید.به تبلیغ زندگی حیوانی پایان دادید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام و خسته نباشید
اگر ممکن است در برنامه های تلویزیونی که پخش می شود سعی شود افشا گری بطور کامل تری صورت گیرد. اجرکم عندالله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
جای تقدیر و تشکر داره از بچه های اطلاعاتی و همه ی مسئولانی که تو گرفتن این ارازل کمک کردن.
ممنون از همتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
جای تقدیر و تشکر داره از بچه های اطلاعاتی و همه ی مسئولانی که تو گرفتن این ارازل کمک کردن.
ممنون از همتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
واقعا دستتون درد نکنه
نشون دادید که تو مبارزه با فساد هم به روز هستید. خوشحالم و بهتون افتخار میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه والنصر و اجعلنا من خير انصاره واعوانه والمستشهدين بين يديه
ناشناس
|
-
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام
لطفا فعالیت خود را به حوزه از بین بردن مافیای ایجاد محدودیت مخابراتی و اینترنتی در ایران برای دور نگهداشتن دانشمندان کشور، از فضای تولید علم و دانش جهانی، گسترش دهید.
ماها اهل علم و مقاله و ... حقیقتا" حتی نسبت به خدمات اطلاع رسانی و اینترنتی کشورهائی مثل پاکستان و افغانستان هم، داریم غبطه می خوریم و این، فاصله فن آوری ما با دنیا را بیشتر و بیشتر خواهد کرد.
فکر می کنم با امنیتی که سیستم بسیار قوی فیلترینگ و این قبیل مجاهدات شما، در جامعه ما ایجاد کرده، دیگر نگرانی از این نباید باشد که در هر خانه ایرانی، حداقل یک خط 128 کیلوبایت در ثانیه وجود داشته باشد.
چنانچه تا 5 سال آینده اینچنین نکنیم با شعار نهضت تولید علم و ... فقط آب در هاون می کوبیم.
ارادتمند
کاظمی پور
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
لطفا اسامی کسانی رو که نظر می دهند نمایش دهید تا این فاسدان شبکه خبری بی بی سی ادعا نکنند که شما این کامنت ها رو از خودتون در می آرید و می نویسید....تا مشت محکمی باشه بر دهن این انگلیس های کثیف.
یا علی...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام
مبارزه با اینگونه افراد که در مقابل قانون قد علم کرده اند کاری بس با ارزش است ولی باید چندین نکته را در نظر گرفت:
اول اینکه اتهامات رو بطور کلی بیان کنید و بخاطر بزرگ جلوه دادن اتهامات رنگ و لعاب به اونا اضافه نکنیم مثلا در اختیار داشتن میزان ... فضا و ایمیل نا محدود و ... شرایط ابتدایی راه اندازی یک سایت معمول است نه اتهاماتی که در مورد فرد هست
دوم اینکه چیزی که باعث ضربه نخوردن حکومت اسلامی ما میشه همونی است که خدا در قران گفته "به ریسمان خدا چنگ زنید تا پراکنده نشوید" (تفسیر ریسمان بعهده کارشناسان)
سوم اینکه بوجود اومدن شبکه های ضد فیلترینگ قسمتی اش مربوط به خود حکومت میشه که حتی سایت های سیاسی انتقادی (نه معاند) رو برنمی تابه و فیلتر میکنه؟ این عمل باعث بوجود اومدن سایت های فیلتر شکن و بعد از آن . . .
چهارم اینکه اگر دشمنان ما کاری در جهت اختلال در نظام ما انجام می دهند مشکل باز از جانب ماست، چون اونا از نقاط ضعف ما وارد میشن، پس اگر نقطه ضعف های خودمون رو برطرف کنیم دشمن هم نمیتونه به ما ضربه بزنه از اینرو بهتره مسبب کاستی های خودمون رو آمریکا و اسراییل و ... ندونیم
در آخر اینکه دستتون درد نکنه بخاطر اختلال در کار شبکه های ترویج فساد و فحشا

نوروز مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
با سلام و عرض خسته نباشید به چشمان بیدار نظام اسلامی
به عنوان یک پژوهشگر حوزوی و کارشناس مسایل سیاسی از مجاهدت خاموش شما در رصد شبکه ناتوی فرهنگی و متلاشی کردن آن صمیمانه سپاسگزارم.
امید که این کار بزرگ را پایان کار ندانیم و بلکه آن را سرآغاز یک نبرد بی امان با سپاه سیاهی بدانیم.
ای گروه راصدان بر خود ببالید که چشمان خدا شده اید در مرصاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلام خسته نباشید . به امید خدا تیم ما هم تا چند وقت دیگه طرح ایران پاک رو اجرا می کنه . در این طرح تمام وبلاگ ها و سایت های غیر اخلاقی مورد حمله تیم قرار می گیرد .
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
khoda midand ke man chand sasat az omram ro barai didan in aks ha va neveshte ha haram kardam...khoda shoma ra hefz konad va be shoma ajr dahad
ناشناس
|
-
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
Sale No Mobarak Omid varam To Sale jadid ba ghodrate bishtari zaher beshidVali Be Nazare Man Shoma Mitoonid Site Haro Toghif Konid Karbarane Blog [ Blogfa, Mihanblog, Blogspot ,... ] Onha ro Che Jori :-??
Ba Arezooye Behtarin Ha Baraye JomhooRie Eslamie IRAN :X
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
خداوند یار و نگهدارتان . امیدوارم این فرآیند تا جایی همه گیر شود که فرهنگ استفاده از جامعه مجازی بطور کامل بر جامعه ما هم حکمفرما شود. درود بر شما و یارانتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
salam va khaste nabashin man dishab barnameye shok ro didam to akharin daghayegh barname vaghti doorbin raft rooye aksaye motahmin ro ye ye seri az ona neveshte bood maslan folani az shabakeye mozelin 5 ya 6 mikhastam bedoonam age mishe az bagheye in shabekehaye fesadam behemoon begin be irani boodanam eftekhar mikonam ba inke tahsilatam IT hast va kheyli ba network saro kar daram bayad begeam kheyli zahmat keshidin va kheyli vaght sarf kardin va parchame irano bordin bala zende bad iran va sharafo nomouse irani
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
واقعا دست مریزاد ... شاهکار بود . انشاالله جلوی سایت های دیگر رو هم بگیرین تا شاهد اینگونه مسائل ضد اخلاقی نباشیم ... مرسی
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
مرگ بر شیطان بزرگ آمریکا و نوکران فاسد آن
ناشناس
|
-
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
تشكرات فراوان از شما...
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
به خدا از دیشب که خبرشو اینجا و و توی تی-وی دیدم نمی دونم چطوری خدا رو شکر کنم. تو بهت موندم. خدا حفظتون کنه!!! هنوز موندم که این آدما چقدر کثیفن!!
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
باسلام.جاي دارد يك تشكر درست حسابي ازشما و بچه هاي اطلاعات كنيم.
ممنون
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
باسلام.جاي دارد يك تشكر درست حسابي ازشما و بچه هاي اطلاعات كنيم.
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
دمتون گرم
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲


در جواب بازدید کننده ی محترمی که نوشته:
"یه طوری حرف میزندید که انگار همه دنیا یه طرف و ایران هم یه طرف.
آزاد فکر کنید..."
باید بگم دوست عزیز آمریکا خیلی بیشتر از تمام ما ایرانی ها به نقاط ضعف و قوت ما واقف هست!! شک نکن همه این کارها بطور کاملا غیر مستقیم از طرف آمریکاییها حمایت می شده.
بشین کلاهتو قاضی کن! "گرداب" بزرگ نمایی نمی کنه! به نظر من در معرفی این آدما کم کاری هم میکنه!
آخه نمیشه دم عیدی بیان بگن بابا ما اونایی رو که خواهر مادر شما رو نشونه گرفته بودند، زندگی و ناموس و وجود شما رو نشونه گرفته بودند رو گرفتیم!!!!

ناشناس
|
Slovenia
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
دود بر شما.عالي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
حركتي بسيار منطقي و قابل قبول براي جامعه بود كه اميدوارم ادامه داشته باشد وان شاا... تمام كساني هم كه پشت نقاب دين به نشر شبهات مي پردازند تا تفرقه بين فرقه هاي مسلمان ايجاد كنند نيز به جزاي خود برسند .من الله توفيق ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
يا علي بگيدو كارتان را ادامه دهيد دمتون گرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
جدا خسته نباشيد
عجرتون با امام زمان
ناشناس
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۲
سلاموخسته نباشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدا قوت
انشالله هر روز موفق تر از قبل باشید
واقعا جای چنین سایت هایی مثل سایت گرداب در اینترنت خیلی خالی هست. خیلی عالی می شه که دیگر بخش های سایت تان تکمیل شود.
چیزی که واقعا بنظرم کم دیده شده فرهنگ سازی استفاده مفید از اینترنت هست
خیلی خوبه اگر یا داده شود به جوانان فرهنگ استفاده درست از اینترنت را

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
سلام ، کار خیلی خوبی کردید ، خوشحال شدم که پس از مدت ها یک عده از خواب بیدار شدند و سعی کردند تا فرهنگ این کلام غریب را احیا کنند تا این نام فقط اسم یک خیابان نباشد.، خوب است که در سایت خود قسمتی را برای معرفی سایت های مورد دار (سیاسی ، فرهنگی ، مذهبی و ...) قرار دهید. این جوری کلی جلو می افتید. چون مسلما شما از سایت های Private که در گولگل ایندکس نمی شوند بی خبرید اگر خواستید تا چد سایت Private که حتی و.ا هم نتوانسته دستگیرشان کند آشنا شوید و یا راه هایی اساسی برای حل این معضل آشنا شوید ، ابتدا یک بخش ویژه کاربران در سایت ایجاد کنید ، آن موقع در خدمت خواهیم بود. (ایمیل و نام فوق مسلما الکی است ولی اطلاعاتی که من دارم نه !)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
بنام خدا

با توجه به عدم حمایت از نیرو های آی تی سازمانها و ادارات در امور امنیت شبکه و فیلترینگ و عدم وجود هیچ نوع آیین نامه مقررات بخشنامه یا غیره الزام آور و عدم درک یا راحت طلبی یا بی تفاوتی مدیران ارشد در امر امنیت آی تی و فیلترینگ و کنترل محتوی و محدودیت در برخی سرویس هایی مانند چت و مستجر ها و غیره و عدم راه اندازی حراست فناوری اطلاعات حرکت های جدی و الزام آور در این زمینه سازماندهی شود تا امور سلیقه ای و به از خود مایه گذاشتن مسئولان آی تی و مدیران شبکه موکول نباشد و حمایت قانونی یا " به فرموده ..." پشت کار باشد. مواردی شامل استفاده از ایمیمل های شخصی و مجانی (یاهو جیمیل ...) استفاده از مسنجر ها ایمیل تحت دامنه سازمانی سایر سرویس های دارای پورت های ویژه فیلترینگ درون سازمانی (می گویند دولت نبسته شما بسته اید) ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
بنام خدا

با توجه به عدم حمایت از نیرو های آی تی سازمانها و ادارات در امور امنیت شبکه و فیلترینگ و عدم وجود هیچ نوع آیین نامه مقررات بخشنامه یا غیره الزام آور و عدم درک یا راحت طلبی یا بی تفاوتی مدیران ارشد در امر امنیت آی تی و فیلترینگ و کنترل محتوی و محدودیت در برخی سرویس هایی مانند چت و مستجر ها و غیره و عدم راه اندازی حراست فناوری اطلاعات حرکت های جدی و الزام آور در این زمینه سازماندهی شود تا امور سلیقه ای و به از خود مایه گذاشتن مسئولان آی تی و مدیران شبکه موکول نباشد و حمایت قانونی یا " به فرموده ..." پشت کار باشد. مواردی شامل استفاده از ایمیمل های شخصی و مجانی (یاهو جیمیل ...) استفاده از مسنجر ها ایمیل تحت دامنه سازمانی سایر سرویس های دارای پورت های ویژه فیلترینگ درون سازمانی (می گویند دولت نبسته شما بسته اید) ....
ناشناس
|
-
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
دستتون درد نکنه
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خسته نباشید،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خسته نباشيد...دستتون درد نكنه...
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
من با شنیدن بسته شدن سایت های غیر اخلاقی بسیار خوشحال شدم
اعتراف میکنم خودم هم گاهی به ..... سر میزدم
ولی کارتون قابل تقدیر و افتخاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
درود بر شما. کار بزرگي انجام داديد. خدا خيرتون بده.
ايران اسلامي به داشتن فرزنداني چون شما به خودش افتخار مي‌کنه.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
عالی عالی

بیست !
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
baz ha dood az kondeye sepah boland shod!dame shoma garm.
ناشناس
|
France
|
۰۳:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
ر استی میتونین گروه های یاهو و جی میل رو هم کاری کنین مثله گروهای ضاله ابرهیم میرزایی و منافقین رو ؟
چون واسه اکثر اکانت ها ایمیل های ضد امنیتی و تو هینی به مقامات کشور می فرستند
دستتون درد نکنه
یا علی
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
سلام، من امروز از يکی از دوستانم شنيدم قضيه رو. تبريک می گم در سال جديد خبر بسيار خوبی بود. اميدوارم اين پيگيری ها هميشگی و مداوم باشند،خسته نباشيد.
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
آقا دستتون درد نکنه...
از اول به جای فیلترینگ باید این کارو میکردین
البته گفتنش آسونه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
تشكر.
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
اول خسته نباشید دوم چرا عکسشون نشون نمی دید اینها ارزش اینکه عکسشون نشون ندید ندارند
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
به خدا قسم خیلی خوشحال شدم
کاش همشون رو نابود میکردید
مثلا ..... انها رو هم نابود کنید
داشت کشورمون نابود میشه به قران قسم میخورم که از صمیم قلب آرزوی نابودی تمام سایتهای .... و تمام سایتهای چت رو دارم
خدا اجرتون بده
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
چرا اسمشون با این که ازشون اعتراف گرفتید کامل اعلام نمی کنید خواهشا اسماشون رو کامل و تصاویرشون رو هم درست نشون بدید تا این شیطان ها رو بشناسیم
ناشناس
|
-
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
ای کاش اونهایی را هم که در مفاسد اقتصادی کشور دست دارند به همین نحو معرفی می کردید.نه اینکه بگویند به خاطر مصلحت نظام جمهوری اسلامی نباید آبرویشان را بریزیم. به هر حال از زحمات شما تشکر ولی بیش از این انتظار می رود.
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
فقط اعدام.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
سلام،
اولا دستستون حسابي درد نکنه،‌ خدا خيرتون بده. کار بزرگي انجام داديد.

دوما مي‌خواستم بگم اين کاري که داخل همون سايت‌ها به اين سايت خودتون لينک داديد، کار خيلي خوبي بوده. اينطوري کاربرها واقعا مطمئن مي‌شن که اون سايت‌ها تعطيل شدن.

سوما مي‌خواستم بگم لطفا اطلاع رساني بيشتر در مورد شناسايي و دستگيري اين افراد از طريق رسانه‌هاي عمومي انجام بديد. متاسفانه هنوز خيلي از مردم ما بخصوص پدر مادرها و افرادي که سن بالايي دارن بدليل اينکه با اينترنت و کامپيوتر آشنايي زيادي ندارن، نمي دونن که تو اينترنت از اين سايت‌ها وجود داره. لطفا در مورد اين سايت‌ها و اينکه چه محتوي رو منتشر مي‌کردن و اينکه موفق شديد مديرانشون رو شناسايي و دستگير کنيد، از رسانه‌هاي جمعي اطلاع رساني کنيد. بخصوص در اين ايام نوروز که مردم بيشتر تلويزيون مي‌بينند مي‌تونيد حداکثر استفاده رو بکنيد. بصورت زير نويس، ميان برنامه، ميزگرد، فيلم مستند يا حتي فيلم داستاني و .... فقط پخش دو قسمت برنامه‌ي شوک اون هم در يک روز کافي نيست. بايد بيشتر به مردم اطلاع داده بشه. هنوز خيلي از مردم نمي‌دونن چه کار بزرگي توسط فرزندان اين ملت انجام شده و چه موفقيت عظيمي (که حتي در سطح بين‌المللي بي سابقه است) در برخورد با سايت‌هاي غير اخلاقي که علاوه بر نشر مطالب مستهجن، عکس‌ها و تصاوير خصوصي مردم رو هم منتشر مي‌کردن، صورت گرفته.
اطلاع رساني کنيد. خيلي خيلي بيشتر از الان. همه‌ي بردم بايد بدونن که اين افراد شناسايي و دستگير شدن. بخصوص اون افرادي که ممکن بخوان دست به اين‌کار ها بزنن، با اطلاع رساني مي‌فهمن که قابل شناسايي هستن و نمي‌تونن تو محيط اينترنت هر غلطي که دلشون خواست انجام بدن.

جهارمن در مورد جرم اين افراد دقيق و کافي اطلاع رساني کنيد. چون رماني‌که به لطف خدا اين افراد اعدام بشن، بازهم ياوه‌گويان وابسته به استکبار تو رسانه‌هاشون مي‌گن اينا دارن يه عده آزدي‌خواه رو اعدام مي‌کتن. مردم ما بايد از همين الان اطلاعات کافي در مورد جنايت‌هاي اين افراد داشته باشند و بدون اين افراد چه کارهاي کثيفي رو مرتکب شدن تا تحت تاثير رسانه‌هاي آمريکايي و اسرائيلي قرار نگيرن. اگر مردم در مورد جرائم اين افراد و اينکه شناسايي و دستگير شدن، آگاهي کافي داشته باشن، علاوه بر اينکه احساس امنيت بيشتري خواهند کرد، دل‌گرمي بيشتري هم به جامعه اي که توش زندگي مي‌کنن پيدا خواهند کرد و از رسانه‌هاي اون ور آبي بيشتر متنفر خواهند شد.

خدا خيرتون بده.
يا علي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
گل کاشتید
کمک خواستید منم php و debian کار می کنم
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
آقا دستتون درد نكنه كه ريشه اينها رو كنديد اجرتون با آقا امام زمان(عج) موفق باشيد
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
واقعا عالی بود. با آرزوی سلامتی سربازان گمنام و همیشه در صحنه ایران اسلامی
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
سلام.
کارتون حرف نداره
این آشغال ها باعث از هم پاچیدگی ستون های خانواده ها میشدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدا اجرتون بده.
کار بزرگی بود که بحمدالله انجام شد.
جالبه که بعضیها مثل بی بی سی فارسی که معلومه برای چی تأسیس شده از این اقدام ناراحتند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
دستتون درد نکنه

همین اینا هستن که چهره اینترنت رو بد کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
خدا قوت
یکی از سایتهای دیگر به نام ........... است که جدیداً به آدرس ........تغییر نام داده می توان بدون فیلتر وارد آن شد فکری برای آن نیز بشود که فکر کنم در حال حاضر با تعطیلی سایتها توسط سپاه پاسداران تنها سایت جامع ضد اخلاقی باشد
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
daste hamatono mibosam khoda negahdaeton in iran ro kheyli sakhaz dast mozduran greftem nmizarem be rahate az dastesh bedem
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۳
احسنتم.
دست حضرت عباس به همراهتون
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
salam
kheily ali bood, man be onvan ye tahsilkardeye fogh lisans, salha bood moetad in dastanhaye site avizoon shode bodam, sigar ro tark kardam vali ino nemitoonestam tar konam, karetoon kheily alii bood, dametoon garm, fek konam mofid tarin kare sepah to salhaye akhir badhe
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
تبارك الله
واقعا خسته نباشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
دروووود من جدا نگران بودم که با این وضعیت بچه من چطور از اینترنت استفاده کنه
خیلی خوشحال شدم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
خدا خیرتون بده. فقط خواهشن تو کارتون استمرار داشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
اول سلام
دوم خسته نباشید،کارتان خیلی زیبا است.
حالا که شما این همه زحمت کشیدین ، یک کار دیگه ام به کنید اونم این که به خانواده ها یابدین یا بگین چطوری فرزندان شان در محیط سایبر ببخشید اینترنت کنترل کنند تا این همه زحمت شما مستمر بشه
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
با سلام و خسته نباشد
دست مريزاد چرا عكس اين آشغالها را كامل نشون نمدهيد حفظ ابرو تا زماني خوب است كه جرم آنها ثابت نشده باشد
ضمنا من روي بعضي از سايتهاي مذهبي كه حالا اسمشان يادم نيست رفتم و مثلا روي كلمه تفسير كه كليك مي كردم مرا به سايتهاي غير اخلاقي هدايت مي كرد لطفا اينگونه سايتها نيز كنترل شوند احتمالا هك شده است
متشكرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
ایول
ایول
ایول
دمتون گرم
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
خوشم اومد :)‌
موفق باشيد . دستتون درد نكنه
حق يارتان
ناشناس
|
Sweden
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
دستتون درد نکنه. اجرتون با امام زمان.
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
salam.
kari ke in afrad anjam dadan manzuram tablighat zedde dini kardan kamelan eshtebahe, vali be nazare man boodane chenin site hayi ke dar morede ravabete jensi be mardom etelaat mide be nazare man bad nist, chon baes mishe mardom agahie kamel dashte bashan. va shayad be khaili az karha dast nazanan ya agar ham anjam midan. az khaili chiza jologiri konan. vali dar in bare ke zede din hastand va tohin be din kardan kamelan mokhalefam bahashoon , kare dorosty kardin.
ناشناس
|
Sweden
|
۰۷:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
manam sale noro be tamame havatana tabrik migam va arezo mikonam ke keshvare nazaninam iran az pak beshe az in adamaye........ va ......... age daste man bod az rishe vareshon midashtam ke ba aberoye ensanha bazi nakonan .az shoma ham kheyli tashhakor mikonam az in zahamte geranghadreton. I love you all
ناشناس
|
-
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
با تشكر. بنده آشنايي با سايت شما نداشتم . انشاالله سايت خود را به مردم نجيب ايران معرفي كنيد تا استفاده لازم را ببرند.
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
كارتون خيلي عالي بود
كار خيلي سختيه يه شبكه رو تو دنياي مجازي پيدا كردن .
واقعا حال كردم
ناشناس
|
Afghanistan
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
با تشکر فراوان خدمتی نمودید به تمام فارسی زبانان جهان تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
درود بر غیور مردان سپاه پاسداران
ناشناس
|
Afghanistan
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
با تشکر فراوان خدمتی نمودید به تمام فارسی زبانان جهان تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
سلام. دست گلتون درد نکنه به خدا . تا عمر دارید دعاتون میکنیم. ضمنا لطف کنید محکم تر بگیرید که دیگه اینترنت ما به این جور ادم ها آلوده نشه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
دستتون درد نکنه جامعه it ایران رو خوشحال کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
salam.khaste nabashid.vaghean karetoon harf nadasht.ajretoon ba emam hossein va emame zaman
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
سلام
دستتون درد نکنه ،یه سایت هنوز داره فعالیت می کنه. و:
خواهر من برای درساش نیاز به سرچ در گوگل داره چون این سایت در نتایج جستجو
قرار میگیره حتی در مورد کلماتی که ربطی به این سایت نداره من همیشه با یه بهونه ای خودم براش سرچ میکنم والا فکر نمی کنم هیچ کسی دوست داشته باشه خواهرش با این جور موارد برخورد داشته باشه !!!

ممنون میشم اگر در مورد این سایت هم سریعتر اقدام بشه
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
خدا خيرتون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۴
با سلام
در کل کارتون جالب بود ولی با پاک کردن صورت مسئله هیچ مشکلی حل نمیشه.توی جوون ها توی این مملکت چه گناهی کردن که جوون شدند؟! فقط میگند این کارو نکن اون کارو نکن.
باید مشکل ریشه ای رفع بشه و این هم , همت همه را می طلبه .خواست من و شما ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
دستتون درد نکنه. اینا باعث فساد در جامعه هستن. ممنون که ریشه ای عمل کردین. خداوند اجرتان دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
با سلام دستتان درد نکند که این زالوها رو از اینترنت برداشتید با ارزوی حکومت ناب محمدی بر تمام کره زمین انشاالله
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
الحمد الله
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
man dar amrika zendegi mikonam, va az dastgiri in ashkhas khoshal shodam. har chand man ham baraye didane website anha amadam avalan midoonestam ke in websitha hamishe moshkelsaz ast virous va ..dovam fahmidam inha che ertbati ba sazeman hay mokhalef iran darnd.
hata agahi frosh dokhtarhay kam sen sal ham dashtan ke in masale to amrika ham jorm ast. dametoon garam omidvram in ebrat besh baray afrade sadeloh ya shayad ke eghdam be rah andazi in site ha mikonand
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
با سلام.جدا خوشحال شدم!اینکار باید زودتر ازینها انجام میشد اما باز هم عالی بود.ایران فراتر از این حرفاست که آشغالهایی مثل اینها کمر به نابودیش ببندند.به نظرم بعد از این پروژه باید سراغ سایر آسیبها رفت و اونارو نابود کرد.خداوند یار و یاورتان
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
ممنون از این کارتون
اجرتون با آقا امام زمان(عج)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام شما را به خدا اعدامشان کنید این کثافتها را من یک مادرم ویک پسر 15 ساله دارم به خدا میترسم پسرم حتی برای تحقیق های مدرسه به اینترنت برود امثال پسر من نوجوانند وساده وخام وگول این آشغالها را میخورند توروخدا نابودشون کنید اینها بنیان اعتقادات ما را به هم میریزند وباعث جدایی بین جوانها وخانواده هایشان میشوند شمارا قسم میدهم این سایتهای کلاهبرداری را هم بگیرید یکی ازآنها ................ است که یک کلاهبردار حرفه ای اینترنتی است وخود من یکی ازمال باختگان هستم ولی دستم به جایی نرسیدفاطمه زهرا اجرتان بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
dastetun dard nakone.mamnun az hamatun.man yek bazdid konande az bazi azin sitehaye gheyre akhlaghi budam.vali ba didane barnamehatun va un ayeye avale safhe kheyli shrmande shodam.
vaghean madunetun hastam.
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
salam, man ham nazar dadam vali too site nist, chera?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
باید در ملا عام معرفی و اعدام بشن تا درس عبرتی بشه واسه کسایی که این کارا رو می خوان بکنن
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
خداقوت امیدوارم نسل اینها را از زمین بکنید که خانوادهها را متلاشی می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
با سلام
عزيزاني كه چنين كار ارزشمندي را انجام داده و اين شبكه هاي فاسد را شناسائي و منهدم نمودند اجر بسيار زيادي در پيشگاه حضرت حق دارند و مطمئناً خداوند مهربان پاداش فراواني به ايشان عطا ميكند. پاينده باد جمهوري اسلامي ايران و متصل باد اين جمهوري به انقلاب جهاني حضرت مهدي (عج)
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
دعای پدر و مادران دنبال شما عزیزان باشد
خوشحال هستم زحمات بچه ها به بار نشست
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
salam vaghean tashakor az zahamtetoon
ishalah nabud shand afradi ke mikhand in marzo boom ro nabud konand
ya ali
ناشناس
|
-
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
من هميشه توي اين فكر بودم آيا نميشه جلوي اين سايتها را گرفت - راهي غير از فيلتر كردن ... بالاخره به آرزوم رسيدم ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
واقعا دست مريزاد. اميدوارم دستگاه قضايي هم سنگ تمام بگذارد و بي هيچ اغماضي همه را اعدام كند كه اين كمترين مجازت براي اين گرگ هاي نواميس مردم است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
ما که خیلی امید گرفتیم.
امیدوارم قلب نازنین آقا امام زمان(عج) هم شاد شده باشه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
بسمه تعالي- با صلوات بر محمد وآ ل محمد ودرود بر امام وشهدا وسلام بر شما عزيزان كه حقيقتا" پاسدارا انقلاب هستيد ما هم بعنوان نهضت جهاني صلوات براي سلامتي رهبر فرزانه انقلاب وشما گراميان وخانواد ها يتان صلوات ميفرستيم- اللهم صل علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام .
واقعا عالی بود
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
امیدوارم روزی برسه که حکومت ظلم و جور این سربازان به اصتلاح گم نام که حقوقهای آنچنانی دریافت میکنند و بنام دین سرکوب میکنند و تاب هیچ مخالفی را ندارند جمع شود.شما همانهایی هستید که مخالفان را با عناوین مختلف ربوده و در زندانهای ... با روشهای مختلف شکنجه و اعدام میکنید..تاریخ در مورد شما قضاوت خواهد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
من تا قبل از این اطلاع رسانی ، خبری از وجود چنین فعالیت هایی نداشتم . کنجکاو شدم . پاک کردن محیط از آلودگی ها یک وظیفه است . چنین مواردی سلامت روانی جوانان را به خطر می اندازد و نیروی انسانی آینده را فشل می کند .اما باید کاری کرد که منشا اصلاح شود .
در فکر هستم که چگونه می توانیم فرزندانمان را واکسینه کنیم ؟ زیرا این نوع سایت ها مثل میکروب و ویروس رشد می کنند .
علاوه بر ویروس زدایی باید در اندیشه مقاوم سازی در مقابل ویروس ها نیز باشیم . این یک عزم ملی می خواهد .
یک راهش بازگشت واقعی و خالصانه به سلوک ائمه است . چگونه اش را نمی دانم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
خدا ريشه جهل و ناداني را بخشكاند اينها همه از سر جهالت است دعا مي كنم قدرت فكر و انديشه را از ما نگيرد چرا كه انسان بدون انديشه يك موجود تخدير شده است. براي كمك آمادگي خود را اعلام ميدارم. آرزوي سلامتي و طول عمر دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
اول از همه بابت اين تغيير رويكرد در حوزه پيگيري جرايم نامحسوس از همه دست اندر كاران اين حركت تشكر مي كنم. اما نظر من با بيشتر كامنت هايي كه در بالا خواندم داراي رويكردي متفاوت است. به نظر من با كشتن اين افراد و يا به سلابه كشيدن آن ها چيزي تمام نمي شود. بذاريد مساله را با يك مثال بيشتر روشن كنم. در دنياي پزشكي براي مقابله با بيماري ها و ويروس ها و باكتري ها داروهاي مختلفي آزمايش و مورد استفاده قرا ميگيرد. اما ايا بيماريها از بين مي روند. بعضي از بيماري ها كنترل مي شوند اما در بيشتر موارد چنين مشاهده مي‌شود كه ميكروب ها با يك جهش ژنتيكي در يك فرآيند نامعلوم در مقابل واكسن ها و داروها مقاوم مي‌شوند و دوباره با ساختاري جديدتر و معمولا با قدرت تخريبي بيشتر باز ميگردند. حالا كار سخت تر مي شود چرا كه بايد با يك ميكروب قوي تر مبارزه كرد. حالا اين مثال را با وضعيت حال حاضر اين سايت ها مقايسه كنيم. اين برخورد اخير مانند دارويي است كه براي بيماري شهوت سرا و امثالهم موثر واقع مي‌شود. اما اگر كمي واقع بين باشيم مي‌تونيم مشاهده كنيم كه به زودي اين ميكروب‌ها با روش‌هايي جديدتر و به روز تر دوباره كار خودشان را شروع مي‌كنند. با اين تفاوت كه از بلايي كه بر سر رفيقانشان آمده درس گرفته‌اند و ديگر مرتكب آن اشتباهات نخواهند شد و مبارزه با اين‌ها سخت تر از قبلي ها خواهد بود. حالا كافي است با كمي تفكر دربيابيم كه اين نبردي تا ابد خواهد بود كه هميشه داستان دزد موفق هميشه يك قدم از پليس جلوتر است به يك دور تكراري در آن تبديل خواهد شد يكي را ميگيري اما دو تا ديگر سر بر مي آورند. اشتباه نشود بحث من اصلا بي ارزش جلوه دادن اين گونه تلاش ها نيست كه اين همه تلاش درخور تقديري شايسه است. بحث من اين است كه در پشت اين موفقيت خطرات بعدي را از ياد نبريم. چرا كه در ادبيات سازمان و مديريت كه اتفاقا رشته تحصيلي بنده است يك جمله معروف است كه مي‌گويد بزرگترين دشمن مديريت يك سازمان موفقيت‌ها آن مدير است. چرا كه موفقيت ها كاستي ها را پوشانده و باعث مغفول ماندن آن‌ها خواهد بود. حال چه بايد كرد. تصور اين كه با دستگيري اين افراد اين جريان متوقف خواهد شد كمي ساده انگارانه است. تصور اين كه گردانندگان اصلي اين پروژه سازمان يافته مثل گوگل و... به اين زودي از ميدان به در خواهند رفت هم كمي ساده انگارانه است. حالا با موج بعدي كه قطعا با مشاوره‌هاي قوي‌تر ايادي استكبار و مروجين فرهنگ غربي پيش خواهند آمد چه بايد كرد؟ به نظر من در كنار تلاش‌هاي اينچنيني كه خود به نوعي نشان از برتري سربازان گمنام امام زمان نسب به اين افراد در تسلط بر ابزارهاي اينترنتي است بايد پروژه هاي موازي براي از بين بردن زمينه و تمايل براي مراجعه به چنين سايت هايي تعريف شود . هر چندكه شايد چنين عنوان شود كه از ريشه كندن اين تمايل امري غيرممكن است اما بايد خاطر نشان ساخت كه حداقل كردن اين تمايل امري دور از ذهن نيست. با آمارهاي ارائه شده در متن خبر مي توان تصور نمود كه اين سايتها حتما مراجعه كنندگان زيادي داشته اند كه شركت هاي تبليغاتي اينترنتي اسپانسر آن‌ها بوده‌اند. پس در اين حالت پروژه‌هاي موازي در حقيقت بايد محتواي فرهنگ غني ايراني اسلامي ما را توليد كرده و به صورت نظام يافته در مواجهه با حمله و تهاجم فرهنگي غربي ها به كار گرفته بگيرند. شايد تصور شود كه اين مهم خيلي در دسترس نيست. اما براي مثال من به دو مورد موفق در زمينه هاي مشابه اشاره مي كنم. براي مثال با ترويج موسيقي پاپ منطبق با عرف و شرع كم كم در سال‌هاي اخير مشاهده ميكنيم كه جوانان ايراني كمتر از گذشته به موسيقي‌هاي لس آنجلسي گرايش نشان مي‌دهند. مثلا خود بنده تا وقتي موسيقي غني احسان خواجه اميري، دكتر محمد اصفهاني، رضا صادقي، عليرضا عصار و خيلي از خواننده هاي جوان اين مملكت هستند ديگر نه تنها احتياجي براي شنيدن موسيقي خواننده هاي لس آنجلسي ندارم بلكه ديگر با شنيدن آن آهنگ ها و مقايسه با كارهاي جوان هاي همين مملكت در مي يابم كه چقدر كارهاي آن ور آبي ها سطح پايين و بي كيفيت است. پس نتيجه منطقي اين است كه ديگر به دنبال موسقي لس آنجلسي نخواهم بود و بالتبع آن زحمت بخش‌هاي امنيتي و پليسي هم كمتر خواهد شد و ديگر نيازي براي مقابله با شبكه سي دي فروش‌ها و... نخواهند داشت. پس اگر فقط به دنبال دستگيري باشيم چنين موفقيتي حاصل نخواهد شد. تجربه دوم را امسال در مسافرت‌ها نوروزي مشاهده كردم. بحثي كه معاونت اجتماعي ناجا تحت عنوان هميار پليس اجرا كرد. اين طرح باعث شده كه خانواده از درون خود كنترل شود. فرزند به پدر خود تذكر مي‌دهد كه سرعت مجاز را رعايت كند و ... حالا چرا نمي شود كه از همين ايده براي مقابله با مروجين فساد اينترنتي استفاده نمود. فكر مي‌كنم كه اين ايده قابل پردازش است. البته حتما مسئولين امر و كساني كه با اين درجه از پختگي وارد حوزه جرائم اينترنتي مي‌شوند به اين مسائل توجه داشته اند اما با مشاهده اين وب سايت بر خود ديدم كه چنين بحثي را مطرح كنم. در نهايت بنده با طرح اين بحث يك هدف كلي داشتم و آن هم اين است كه بايد رويكردمان را نسبت به مسائل فرهنگي تغيير بدهيم. براي مثال در همين سايت يك فروم ايجاد كنيم كه چيزي شبيه به اتاق فكر باشد. كاربران بيايند و نظرات خود را براي مقابله با جرائم اينترنتي بدهند تا تصميم‌گيران آن‌ها را بررسي كرده و موارد حائز اهيمت را به بحث مجدد بگذارند تا يك ايده پخته از آن خارج شود. وگرنه پيشنهاد كشتن و... كه دردي را دوا نخواهد كرد. بلكه اين نظرات و ايده هاي افراد براي فرهنگ سازي و جلويگري از رشد تمايل براي مراجعه به سايت‌هاي اينچنيني است كه گرهي از مشكلات باز خواهد كرد. به اميد اين‌كه روزي غربي ها حربه هاي تهاجم فرهنگي خودشان را در برابر ما بي اثر ببينند چرا كه فرزند ايراني آنقدر متكي به نفس و اسلامي بار آمده كه اصلا نسبت به اين چرنديات تمايلي نداشته باشد. و من الله التوفيق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
اول از همه بابت اين تغيير رويكرد در حوزه پيگيري جرايم نامحسوس از همه دست اندر كاران اين حركت تشكر مي كنم. اما نظر من با بيشتر كامنت هايي كه در بالا خواندم داراي رويكردي متفاوت است. به نظر من با كشتن اين افراد و يا به سلابه كشيدن آن ها چيزي تمام نمي شود. بذاريد مساله را با يك مثال بيشتر روشن كنم. در دنياي پزشكي براي مقابله با بيماري ها و ويروس ها و باكتري ها داروهاي مختلفي آزمايش و مورد استفاده قرا ميگيرد. اما ايا بيماريها از بين مي روند. بعضي از بيماري ها كنترل مي شوند اما در بيشتر موارد چنين مشاهده مي‌شود كه ميكروب ها با يك جهش ژنتيكي در يك فرآيند نامعلوم در مقابل واكسن ها و داروها مقاوم مي‌شوند و دوباره با ساختاري جديدتر و معمولا با قدرت تخريبي بيشتر باز ميگردند. حالا كار سخت تر مي شود چرا كه بايد با يك ميكروب قوي تر مبارزه كرد. حالا اين مثال را با وضعيت حال حاضر اين سايت ها مقايسه كنيم. اين برخورد اخير مانند دارويي است كه براي بيماري شهوت سرا و امثالهم موثر واقع مي‌شود. اما اگر كمي واقع بين باشيم مي‌تونيم مشاهده كنيم كه به زودي اين ميكروب‌ها با روش‌هايي جديدتر و به روز تر دوباره كار خودشان را شروع مي‌كنند. با اين تفاوت كه از بلايي كه بر سر رفيقانشان آمده درس گرفته‌اند و ديگر مرتكب آن اشتباهات نخواهند شد و مبارزه با اين‌ها سخت تر از قبلي ها خواهد بود. حالا كافي است با كمي تفكر دربيابيم كه اين نبردي تا ابد خواهد بود كه هميشه داستان دزد موفق هميشه يك قدم از پليس جلوتر است به يك دور تكراري در آن تبديل خواهد شد يكي را ميگيري اما دو تا ديگر سر بر مي آورند. اشتباه نشود بحث من اصلا بي ارزش جلوه دادن اين گونه تلاش ها نيست كه اين همه تلاش درخور تقديري شايسه است. بحث من اين است كه در پشت اين موفقيت خطرات بعدي را از ياد نبريم. چرا كه در ادبيات سازمان و مديريت كه اتفاقا رشته تحصيلي بنده است يك جمله معروف است كه مي‌گويد بزرگترين دشمن مديريت يك سازمان موفقيت‌ها آن مدير است. چرا كه موفقيت ها كاستي ها را پوشانده و باعث مغفول ماندن آن‌ها خواهد بود. حال چه بايد كرد. تصور اين كه با دستگيري اين افراد اين جريان متوقف خواهد شد كمي ساده انگارانه است. تصور اين كه گردانندگان اصلي اين پروژه سازمان يافته مثل گوگل و... به اين زودي از ميدان به در خواهند رفت هم كمي ساده انگارانه است. حالا با موج بعدي كه قطعا با مشاوره‌هاي قوي‌تر ايادي استكبار و مروجين فرهنگ غربي پيش خواهند آمد چه بايد كرد؟ به نظر من در كنار تلاش‌هاي اينچنيني كه خود به نوعي نشان از برتري سربازان گمنام امام زمان نسب به اين افراد در تسلط بر ابزارهاي اينترنتي است بايد پروژه هاي موازي براي از بين بردن زمينه و تمايل براي مراجعه به چنين سايت هايي تعريف شود . هر چندكه شايد چنين عنوان شود كه از ريشه كندن اين تمايل امري غيرممكن است اما بايد خاطر نشان ساخت كه حداقل كردن اين تمايل امري دور از ذهن نيست. با آمارهاي ارائه شده در متن خبر مي توان تصور نمود كه اين سايتها حتما مراجعه كنندگان زيادي داشته اند كه شركت هاي تبليغاتي اينترنتي اسپانسر آن‌ها بوده‌اند. پس در اين حالت پروژه‌هاي موازي در حقيقت بايد محتواي فرهنگ غني ايراني اسلامي ما را توليد كرده و به صورت نظام يافته در مواجهه با حمله و تهاجم فرهنگي غربي ها به كار گرفته بگيرند. شايد تصور شود كه اين مهم خيلي در دسترس نيست. اما براي مثال من به دو مورد موفق در زمينه هاي مشابه اشاره مي كنم. براي مثال با ترويج موسيقي پاپ منطبق با عرف و شرع كم كم در سال‌هاي اخير مشاهده ميكنيم كه جوانان ايراني كمتر از گذشته به موسيقي‌هاي لس آنجلسي گرايش نشان مي‌دهند. مثلا خود بنده تا وقتي موسيقي غني احسان خواجه اميري، دكتر محمد اصفهاني، رضا صادقي، عليرضا عصار و خيلي از خواننده هاي جوان اين مملكت هستند ديگر نه تنها احتياجي براي شنيدن موسيقي خواننده هاي لس آنجلسي ندارم بلكه ديگر با شنيدن آن آهنگ ها و مقايسه با كارهاي جوان هاي همين مملكت در مي يابم كه چقدر كارهاي آن ور آبي ها سطح پايين و بي كيفيت است. پس نتيجه منطقي اين است كه ديگر به دنبال موسقي لس آنجلسي نخواهم بود و بالتبع آن زحمت بخش‌هاي امنيتي و پليسي هم كمتر خواهد شد و ديگر نيازي براي مقابله با شبكه سي دي فروش‌ها و... نخواهند داشت. پس اگر فقط به دنبال دستگيري باشيم چنين موفقيتي حاصل نخواهد شد. تجربه دوم را امسال در مسافرت‌ها نوروزي مشاهده كردم. بحثي كه معاونت اجتماعي ناجا تحت عنوان هميار پليس اجرا كرد. اين طرح باعث شده كه خانواده از درون خود كنترل شود. فرزند به پدر خود تذكر مي‌دهد كه سرعت مجاز را رعايت كند و ... حالا چرا نمي شود كه از همين ايده براي مقابله با مروجين فساد اينترنتي استفاده نمود. فكر مي‌كنم كه اين ايده قابل پردازش است. البته حتما مسئولين امر و كساني كه با اين درجه از پختگي وارد حوزه جرائم اينترنتي مي‌شوند به اين مسائل توجه داشته اند اما با مشاهده اين وب سايت بر خود ديدم كه چنين بحثي را مطرح كنم. در نهايت بنده با طرح اين بحث يك هدف كلي داشتم و آن هم اين است كه بايد رويكردمان را نسبت به مسائل فرهنگي تغيير بدهيم. براي مثال در همين سايت يك فروم ايجاد كنيم كه چيزي شبيه به اتاق فكر باشد. كاربران بيايند و نظرات خود را براي مقابله با جرائم اينترنتي بدهند تا تصميم‌گيران آن‌ها را بررسي كرده و موارد حائز اهيمت را به بحث مجدد بگذارند تا يك ايده پخته از آن خارج شود. وگرنه پيشنهاد كشتن و... كه دردي را دوا نخواهد كرد. بلكه اين نظرات و ايده هاي افراد براي فرهنگ سازي و جلويگري از رشد تمايل براي مراجعه به سايت‌هاي اينچنيني است كه گرهي از مشكلات باز خواهد كرد. به اميد اين‌كه روزي غربي ها حربه هاي تهاجم فرهنگي خودشان را در برابر ما بي اثر ببينند چرا كه فرزند ايراني آنقدر متكي به نفس و اسلامي بار آمده كه اصلا نسبت به اين چرنديات تمايلي نداشته باشد. و من الله التوفيق
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام من یک جوان متهل و 29 ساله هستم صادقانه باید بگو یم مدت زیادی به علت مشکلات روحی که داشتم به این سایتها سر زدم و واقعاً از لحاظ روحی تحت تاثیر بسیار زیادی قرار گرفته و وضع روحیم روز از روز بدتر می شد تا اینکه خداوند مرا هدایت نمو د ودست از این کار کشیدم ای افرین بر شما دست مریزاد خداوند جزای این کار خیر را به صد برابر به شما باز گرداند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
دست شما درد نکند خدا عمرتون بده
فقط اگر میشه یک مرکز مشاوره در رابطه با این چیزا کامل روشن بشیم و خدایی نکرده گول اینا رونخوریم زاه بندازید یا اگه هست بگید کجاست ما بریم یه چیزایی یاد بگیریم . خدا عزت و سربلندی بهتون بده .
(( مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل ))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
ای کاش بعد این کارا یه کار دیگه هم میکردین که جوون هایی که به این مسائل معتاد شدن چه طور این کثافت کاری هارو ترک کنن مثلا خودم تا به حال از دست اینها خیلی ضرر دیدم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ترکشون کنم حتی بعضی اوقات هست که 1 ماه هم سراغشون رو نمیگیرم ولی بعدش تا 10 روز یعنی بعد اون یه ماه روزی 3 ساعت این جور چیزا رو سرف میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
مرسی اگه میشه فیلم کاملی که از شبکه 3 پخش شد را واسه دانلود بذارین
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
دل آوران خسته نباشيد حقلا رو سفيد شديم
ناشناس
|
-
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
سلام
گسترش داستانهای قبیح اینترنتی بدن هر بچه مسلمانی را به لرزه در آورده بود. تا حدی که در موبایلها هم این آثار دست به بدست می شد. حتی انهایی که با اینترنت آشنایی چندانی داشتند این داستانها بدستشان رسیده بود. شنیده بودم کسانی که تا حالا یک ورق کتاب هم نخوانده اند جذب این داستانها شده و مرتب می خوانند.
تمام وجودم از این گسترش به لرزه افتاده بود. اثرات این داستانها را بسیار ناگوار و جبران ناپذیر می دانم. حتی بسیار بدتر از تصاویر مستهجن.
اثرات این داستانها را می توانم به تفکیک ذکر کنم:
1- اولین اثر این داستانها بر قشر جوان و نوجوان که هدف اصلی طراحان این جریان است می باشد. گسترش مفاهیم جنسی باعث برانگیختگی زودرس مسائل جنسی و طغیان ان در سنین پایینتر خواهد شد. به خاطر داشتم که در زمانی که ما تحصیل می کردیم تا سنین بالا هیچگونه به اینصورت مضامین جنسی در دسترس نبود و این خود باعث برانگیختگی دیررس بود که خود باعث می شد که تمرکز بر درس بیشتر باشد.
2- داستان دارای مقدمه، متن اصلی و مؤخره می باشد که این ترکیب ذهن را به ارامی درگیر خود می کند و به مرور در متن داستان غرق می کند و با شخصیت همزاد شده و تا آخر داستان ذهن خواننده تحت کنترل نویسنده بر امواج نیت نویسنده بدون هیچگونه کنترلی به دنبال نویسنده می رود. هنر یک نویسنده ماهر این است که منظور خود را به طور ناخواداگاه و در لفافه داستان در ذهن ناخوداگاه خواننده جای می دهد. البته میزان این تأثیر به نوع خواننده نیز بستگی دارد. هر چه خواننده ناآگاه تر و کم مطالعه تر باشد نویسنده بیشتر بر ذهن او مسلط خواهد شد.
3- روایتی ظاهرا از مولا علی(ع) بدین مضمون است که بیان گناه خود بدتر از انجام ان گناه است. گناهی که در خفا انجام می شود ضرر آن متوجه خود شخص است و گناه بین او و خدای اوست که با توبه می تواند بازگشت کند. ولی بیان همان گناه نزد بنده ای دیگر باعث از بین رفتن قبح آن گناه نزد وی است. از دیدگاه روانشناسی اگر شخصی عمل خلافی در خفا انجام دهد ندامت بر وجودش سایه می افکند و خود را گناهکار تر از دیگران می پندارد. وقتی که شخصی دیگر نیز مرتکب چنین گناهی شده باشد و آن را برای وی نقل کند آن شخص چون می بیند بقیه هم مرتکب چنین گناهی هستند قبح آن از بین رفته و با وجدان راحت تری آن عمل را تکرار خواهد کرد.
4- یکی از خصوصیات ذهن انسان جذابیت امور غیر طبیعی برای اوست. وقتی که دانستن روابط جنسی معمول برای او عادی گردد در پی تنوع در دانستن است و این باعث جذب شدن به داستانهای غیر طبیعی مانند داستانهای همجنس بازی و روابط نامشروع با محارم است. اگر چه وجود هیچ انسان واقعی انجام چنین اموری را دوست ندارد. جوانی که در اوج شدیدترین فشارهای جنسی قرار دارد و از طرفی هم راهی برای تخلیه این نیرو نمی داند مانند یک حیوان وحشی خواهد شد ولی این حیوان هر قدر هم گرسنه باشد فرزند و خانواده خود را نخواهد خورد چون ذات و طبیعت و غریزه بر آن حکم نمی کند. هیچکدام از فرزندان ما که با صدای اذان به دنیا می آیند و از بچگی با صدای قرآن آشنا می شن هیچ وقت به ذهنشون هم چنین چیزایی خطور نمی کند. کاری به دین هم ندارم هر انسانی در هر گوشه هستی بطور ذاتی از چنین انحرافاتی متنفر است. اما...
5- امای کار در این است که .... وقتی جوانی یک بار چنین داستانی را خواند ابتدا تعجب و تنفر وجودش را فرا می گیرد. ولی بار دیگر کنجکاور تاو را به مطالعه مجدد وا می دارد و کم کم این گناهان بزرگ برایش عادی خواهند شد و به اصطلاح دینی قبح معصیت از بین خواهد رفت و با رسوخ این صحنه های نوشتاری بصورت تصویر در ذهن ناخوداگاه شخص را به گردابی خواهد برد که هستیش را برباد خواهد داد.

مطالب بیشتری در ذهن دارم که بنویسم ولی فرصت اجازه نمی دهد.
کاری که انجام دادید خیلی زودتر باید انجام می شد ولی الحق که خدمتی بزرگ به جوانان این مملکت و صاحب الی این جوانان مولا صاحب الزمان کردید. امید است که کنترلتان هر روز بهترشود. البته فیلتریگ اینترنت هم گاهی غیر تخصصی انجام می شود و دسترسی به سایتهایی که مضامین غیر اخلاقی و سیاسی ندارند مشکل می شود. می دانم که این کار کار بسیار مشکلی است ولی دقت بیشتر صواب است.
امید است که مشکل ازدواج جوانان که هر روز بر سن ازدواج می افزاید حل شود تا از شر تیرهای زهر آلود دشمنان اسلام مصون بمایم:

رب اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک و بفضلک عن من سواک برحمتک یا ارحم الراحمین

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
بابا ایول لا دمتون گرم خداحفظتون کنه وسایه تون روی سر ما ملت باشه .خدا خیرتون بده ان شاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
علی یارتون
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
بسم رب الشهدا و الصديقين
ان ا... يحب التوابين

خداوند تمام انسانها را به راه راست هدايت بفرمايد و مسلمين را از لوث وجود مشركين و كفار مصون بدارد. اميد كه ساير مجرمين قبل از دستگيري توبه و به آغوش باز اسلام بازگردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
عالی بود. از جنجال و هوچیگری شبکه های ماهواره ای فارسی زبان نسبت به اقدام شما میتوان به شدت عصبانیت آنها و اهمیت کار شما پی برد.
موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
عالی بود. از جنجال و هوچیگری شبکه های ماهواره ای فارسی زبان نسبت به اقدام شما میتوان به شدت عصبانیت آنها و اهمیت کار شما پی برد.
موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
دستتون درد نکند من اواخر دولت آقای خاتمی دو روز قبل عید وقتی در اینترنت دنبال مطلبی می گشتم با مورد وحشتناکی روبرو شدم که تا آنروز ندیده بودم و آن تجاوز سه نفر به زور به یک دختر بود بطوری که عکسهای این عمل کریه خودشان را نیز گذاشته بودند برای من این عمل خیلی سنگین آمد بطوری که سه روز همواره اشک می ریختم و آه از اینکه جوان ما امروز به کجا کشیده شده همان وقت نامه ای به جناب آقای خاتمی نوشتم و با فایلهای مربوطه بر روی اینترنت به ایشان ایمیل کردم و رونوشت آنرا به رهبری و پلیس 110 نیز ارسال کردم و از رئیس جمهور وقت خواستم جلو این سایت ها زا بگیرد متاسفانه اینطور نشد ولی خدا را شکر که امروز بدست سربازان گمنام امام زمان این مشکل تا اندازه ای برطرف شده امیدوارم در سایه حضرت حق سالم باشید و خدا از شما راضی باشد راستش را بخواهید من خیلی از این وضع که هر کلمه ای را در اینترنت سرچ میکنی در کنارش مسائل ضد اخلاقی هم می آید نگران هستم بلاخره بچه ها دانسته و ندانسته این سایت ها را که آمده می زنند و با مسائلی روبرو می شوند که برای آنها خیلی زود است گذشته از گناهی که نا خود آگاه صورت می گیرد برای همین من موقعی که بچه ام می خواهد به اینترنت برود محسوس مراقب هستم و این مستلزم کنار گذاشتن کارهای دیگرم است امروز می توانم چنین کاری بکنم فردا چه کنم از شما خواهش دارم این مسئله حیاتی را نیز حل کنید که وقتی مطلبی را سرچ می کنی که حتی ربطی به مسائل مستحجن ندارد در کنارش انتخابهای مستحجن نیاید که نا خواسته افراد را به گرداب آنها ببرد باز دستتان را می بوسم و توفیق تان را از خداوند منان می خواهم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
سلام و خسته نباشيد!
عزيزان من!
چرا نقطه چين؟!
چرا اسم مستعار؟!
تا كي ميخوايم به همه و هويتشون احترام بذاريم؟
مگه اينا به شرف و هويت جوان ايراني احترام گذاشتند؟
چي ميشه اگه مردم، اسم واقعي اينا رو بدونن؟
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
آقا من خودم یک بار مشکوک شده بودم که چرا برادر کوچک 12 ساله اممدام به یکی از این سایت ها ی نام برده می رود ، مجبور شدم خود دست به اقدام بزنم وقتی متوجه محتوای اطلاعات داخلی این سایت ها شدم ، یک شک بزرگ بر من وارد شد ، بعد از پخش برنامه در تلویزیون بسیار خوشحال شدم و خدا را شکر کردم .
ناشناس
|
-
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
بسمه تعالی
با تشکر از فرزندان غیور این مرز و بوم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
در خواست من از شما این است که عکس و نام این محاربان را به طور کامل انتشار داده تا دیگر در ذهن مردم غیور ایران نام نیکی از این جانوران به جا نماند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
بابا به این کارتون ایول داره دمه همتون گرم.خدا قوت امیدوارم همشون نیست و نابود شن.انشاالله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
خدا اينهارو لعنت كنه ، كارهايي كه اينها انجام دادن هيچ كسي تا بحال انجام نداده ، اينها رو اعدامشون كنيد ، كثافتها رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
با سلام خسته نباشید به امید روزی که اینترنت اری از هرگونه برنامه های مستحجن و زد دینی و اخلاقی بشه انشالله
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۶
گرچه با فحشا مخالفم اما اگر این افراد به خمینی و خامنه ای توهین نکرده بودن بازم این کارارو میکرین؟مطمئنم که نمی کردین در ضمن می دونم که خیلی از چیزایی که نوشتین دروغ با این حال امیدوارم یه دادگاه عادل این افراد رو به خاطر کارهای زد اخلاقی محاکمه کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
دستتون درد نکنه
خدا پشتیبان شماست دراین شک نکنید.
((مرگ بر ضد ولایت فقیه))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
اجرتون با امام حسین.
میدونید با شاهکارتون مشت محکمی زدید بر دهن همه دشمنا.
خیلی احساساتی شدم
دست تک تکونو میبوسم.تورو خدا یه راهی برای مبارزه با ماهواره پیداکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
دست همه ی شماها درد نکنه.
انشاءالله روزی برسد که هیچ کس جرأت نکند که ایرانی رو به فساد بکشونه و منزوی کنه
دستتون درد نکنه
البته هنوز سایت هایی هستند که به طور جدی این قضیه رو دنبال می کنند که به امید خدا جوانان ایرانی همه ی اونا رو ریشه کن می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
یاشاسین ایران سربازلاری
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
سلام سلام
سلام خدمت تمام دست اندركاران سايت گرداب...
واقعا كار خوبي را برنامه ريزي كرده ايد
من با اغلب اين سايتهايي كه شما با آنها برخورد كرده ايد ناخود آگاه برخورد كرده ام
مثلا تو تبليغات شبكه نت...
اما حالا خيلي خوشحالم كه شما برادران با غيرت آمده ايد و داريد با اين اتفاقاتي كه در سطح نت ميافته مبارزه ميكنيد
اميدوارم كه در اين راه موفق باشيد

سال خوب و خوشي را براي شما آرزومندم
دوستدار شما
آتش خفته
آقاامير و سحرخانم
وب قطار عشق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
خیلی خوب بود.
اسامی سایتهای مورد نظر را اعلام کنید.
اما اینها از جایی دیگر سر در می آورندودوباره روز از نو بیاییم با کمک همه از داخل درست شویم تا این مطالب خریداری نداشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
سلام .
با سپاس از خداوندو یاری پروردگار و همچنین یاری برادران سپاه پاسدارن این بار هم مسلمانان توانستند مشت محکمی به دوشمنان بزنن و باعث سر بلندی ایران و ایرانی باشند و اینو مدئیون کسانی هستیم که در زمینه دستگیری مجرمین سعی و تلاش شبانه روز کردند و باعث شادابیه ایرانی و ایران شدند با تشکر از سپاه پاسدارن ایران که مشت محکمی به دهن اینا کوباند ..... سروش 20 از شیراز
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
برادران و خواهران دلسوز وطن
گل کاشتید و خدا یاورتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
سلام
اینکار خیلی ارزشمنده واقعا،اما اکه مسئله کار و ازدواج پسرا و دخترا حل بشه اونوقت......
بقیه اش با انصاف خودتون!


ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۷
]چرا همه نظرات اینجا مثبته!!!؟؟؟؟
مگه شما هایی که نظر دادین همون هایی نیستین که این سایت ها رو چک میکردین!!؟؟؟
نگین نه که باورم نمیشه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
سلام
من یکی دو تا از این سایت ها رو دیده بودم
و متاسفانه مطالبی که در قالب داشتان و خاطره به خورد مردم میدادن بسیار مخرب و وحشتناک بود
فکر نمیکردم که همچین کار بزرگی انجام بشه هنگامی که برنامه شوک رو دیدم بسیار خوشحال شدم
همچنین از دیدن این سایت
امیدوارم فکری هم به حال چت روم های مستهجن یاهو بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
اولين حركت مهمي بود كه تو اين زمينه ديدم. اميدوارم اين حركت ريشه اي ادامه داشته باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
يكي از صفات خداوند حكمت اوست. در جامعه امروز كه جوانان حتي توان رفع و فتخ امور شخصي خود را با نبود كار ندارند، و سن ازدواج به شدت بالا رفته، اين توصيف كه پاك بودن در جواني شيوه پيغمبر است هم براي دوره ما مصداق نخواهد داشت، چون اولاً در زمان گذشته تلوزيون، ماهواره، پيامك، بلوتوث، اينترنت و از همه مهمتر زنها و دختران با اين ريخت خود را در جامعه نمايان نمي كردند. ضمناً اين همه آلات لهو و لعب و بي آبرويي هم باب نبود(مي بينيم كه در عين بي حيايي لوازم تقويت جنسي و ... تبليغ مي شود) پس نمي توان جامعه امروز را با حتي 100 سال پيش مقايسه كرد. گيريم جلوي تعداد محدودي از اين سايتها گرفته شود!!! بقيه چي ؟ اصلاً اين همه سايت زشت كه در اينترنت پراكنده هستند چه ؟ با موتورهاي رودررو مانند ‌Torrent و Emule و ... چه مي توان كرد. پس بايد قبول داشت كه همه دست اندر كاران بايد سعي در حل مشكل داشته باشند نه پاك كردن صورت مسئله...

بازهم از زحمات شما عزيزان متشكر و از صميم قلب براي شما آرزوي موفقيت دارم.
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
با سلام و عرض تبريك سال جديد
يه خسته نباشيد به تمام بچه هاي دست اندركار اين پروژه بزرگ

خدا قوت
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
از طرفی گفته اید اینها از سوی آمریکا حمایت مالی می شده اند (از سوی سایت گوگل !!!! یعنی کسی که این روا نوشته اصلاً می دونسته گوگل چیه ؟) از طرف دیگه میگید از طریق تبادل لینک کسب درآمد داشته اند. خب اگه آمریکا حمایتشون میکنه دیگه چه نیازی به کسب درآمد از تبادل لینک یا گلد کوئست دارند ؟
فکر میکنم اگه واقعاً تصور میکنید این یک توطئه برنامه ریزی شده است هم باید با دلایل مستند آن را اثبات کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
دست شما درد نکنه واقعا که چند تا سایت مزخرف اینترنت و تکنولوژی روز را مسخره خود کرده و کاری کرده است که خانواده های ایرانی هنگام استفاده از اینترنت نگران فرزندان خود هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
باسلام
به شما من خيلي دوست داشتم جزء يكي از سربازان امام زمان (عج) باشم اما لياقت نداشتم من تشكر ميكنم از همه دوستان كه در اين زمينه فعاليت ميكنند و جلوي اينگونه سايتها را ميگيرند.
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
وقتش نرسیده که به جوونامون سرگرمی های خوب سالم بدیم؟ من خودم یه جوونم و دوس دارم سرگرمی داشته باشم اما کجاس؟ چرا ما نمی بینیم ؟ به غیر از اینترنت و این همه دام چی برامون گذاشته شده؟ تو رو خدا به فکر جوونا و راه حل درست باشین . من آرزومه که یه جوون سالم باشم ولی خودتون بگین واسمون چی کار کردین؟
ممنونم اگه نظرمو نشون بدین!!!
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
ایول واقعا ایول ادامه بدید حال این عوضیها رو بگیرید.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
شما را همیشه باید نظر خوب راجبتون داد ولی تا 70% کارتون خوب بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
salam khaste nabshid agr mishe tasavir kamel anha pakhsh beshavd ta mardom nag jame ra beshnasand sarbazan gomnam emame zaman khoda govat fagat az ma hamin gadr dani bart miyad agar enshala khoda ajre shoma bedahad
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
به جای حل مساله صورت مساله را پاک نکنید..فکر می کنید با این کار دیگه اونایی که دنبالش باشند دیگه راهی ندارند؟سایتهای خارجی را می خواهید چی کار کنید؟
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
ين آرزوي من است که در ايران مثل اکثر کشور هاي جهان اين حق به ما داده شود که آزادانه با همجنس خودمان ازدواج کنيم و لذت ببريم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۸
با سلام
خسته نباشد. کار بزرگی صورت گرفته است اما متاسفانه این تازه قدم اول است . جای هیچ شکی نیست که داستانهای سکسی بسیار مخربتر از تصاویر سکسی است و به شکل هدفمند افراد ( مخصوصا کودکان و نوجوانان ) را به سوی جریان ذهنی منحرف و مخرب راهنمایی می کند اما آثار تخریبی اتاق های چت برای کودکان و نوجوانان بسیار بیشتر از سایت های پورنو است .

http://pezeshkan.org/?p=4966
http://www.pezeshk.us/?p=7559

لطفا برای اتاق های چت نیز فکری بکنید . که اتاق های چت به تعداد بسیار زیاد و بدون فیلتر در دسترس کودکان و نوجوانان قرار دارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
ضمن تشکر از زحمات عزیزان سپاه
همانطور که به دستور اربابانشان قصد نابودی خانواده های ایرانی رو داشتن
باید همه شونو نابود کردو کوچکترین رحمی بهشون نکنید
اجرتون با امام زمان
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
با سلام
با تشکر از شما و امید به اینکه کارتون ادامه دار باشه واقعا خالی شدن انسان از دین این موجود دو پا را به پست ترین موجودات پایین می برد
ای کاش همه معنی واقعی خدا را درک می کردند خدایا خودت بندهایت را به حال خودشان وا مگذار
ناشناس
|
-
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
خداوند شما را در مبارزه با هرگونه فساد که پایه های اخلاقی جامعه را به ویرانی سوق میدهد یاری نماید. اجرکم عنداله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۹
سلام دست مریزاد و خدا قوت امنیت ایران دست سپاهه و برو بچه های اطلاعات تو رو خدا یه فکری هم به حال مفاسد اجتماعی از قبیل معتادهای خیابانی و مزاحمین نوامیس بکنین این نیرو انتظامی فقط نمایش بلده کاش همه چیز به سپاه واگذار میشد . اجرتون با امام زمان (عج)
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
این اولین خبر خوب 88 بود که شنیدم اولین بار تلوزیون دیدم شوک 3 که با پیگیری که کردم به سایت شما آمدم ...
فقط باید بگم دمتون گرم !!!
خدا همه را به راه راست هدایت کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
وای خدایه من
قیافه هایه اینا 100تومنم نمی ارزه
چطور این همه آدم به خاطر اینا گناه کردن
وحشتناکه
جای تاسف داره
کاش این مغز تو راهه درست به کار برده میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
ببینید ولی یه کم واقع بین باشیم بد نیست، من جوونی که از خانواده چیزی در این زمینه ها نشنیدم کجا باید مسایل جنسی رو آموزش ببینم. اگه جمهوری اسلامی ادعاش رو داره، خوب خودش سعی کنه یه جا برای پرسش و پاسخ درست کنه که سیاسی هم نباشه و البته فریبنده جوانها.
در ضمن برای من واقعا سواله که فعالیت این سایت ها چه ربطی داره به آمریکا، من نمی دونم ما واسه آمریکا چقدر می تونیم مشکل دار باشیم که این همه داره واسه ما سرمایه گذاری می کنه. الکی همه چیز رو ربط ندیم به استکبار و این جور چیزها.
و یک چیزه دیگه، من به شدت از اینکه اونها عکس دخترها رو تو این سایتها میزاشتن (مطمئنا بدون اجازه اونها) ناراحت میشدم چون ممکنه یک زندگی رو از هم بپاشه ولی درک نمی کنم پخش محتوای سکسی چه جرمیه؟! مگه ما عقل و شعور نداریم، اگه ناراحتیم نمیریم تو این سایت ها. مگه تو آمریکا که اینجوریه چنین مشکلی هست؟!
--------------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز در کشور آمریکا هم پخش محتوای شخصی بدون کسب اجازه جرم محسوب میشه
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۵:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
vaghean khaste nabashid. daste goleton dard nakone
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
با سلام و تبريك به مناسبت اين موفقيت بزرگ به شما سربازان امام زمان(عج) ، من واقعا نميدانم خوشحالي خودم را چگونه ابراز كنم فقط اين را بگويم كه از اينكه ميديدم در اين سايتها به اعتقادات و ارزشهاي ديني ، ملي و انقلابي ما توهين مي شود بسيار ناراحت مي شدم. بي صبرانه منتظر اخبار جديد از جبهه هاي جنگ سايبري هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
ذستتون درد نکنه. در عین حال توجه داشته باشید که این اقدام را بیش از حد بزرگ جلوه ندهید که شائبه ی تبلیغاتی بودن پیش آید. در همین لحظه صدها و شاید هزاران سایت آنچنانی ، هر چند غیر فارسی زبان ، در اینترنت هست. با یک گل بهار نمیشه. اما بازم تشکر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
خسته نباشيد . اگه كمك خواستيد ما هم به عنوان عضوي از اين جامعه اسلامي با تمام توان حاضر به كمك رساني هستيم .
يا علي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۰
نباید صداش در میومد اینطوری بقیه یه کسایی که شرو میکنن به این سادگی دم به تله نمیدن
باید اینو دونست که نمیشه جلویه همرو گرفت تو نت این چیزا پره باید فرهنگسازی کرد امیدوارم که عدل در مورده اونا انجام بشه نه کمتر نه بیشتر
کردار نیک گفتار نیک پندار نیک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
اینا یک مشت ادم های بی ناموس بی شرفی هستند تبریک میگم به کسایی که این ارو گرفتند اینا بنیان خانواده ها رو میخواهن خراب کنند
کلیه قیافه ها رو نگاه کنید اونم بدون دیده شدن چشم معلوم چه ادم های کثیفی هستند شما برید ببید بعضی ها هزینه میکنن سایت اموزشی در زمینه های علمی میزنند اینا دست به چه کاری میزنند انشالله نسل هر چی ادم کثیف که واقعا هم ایرانی اصیل نیستند از بین بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
ایوللل دمتون گرم.ولی اگه مشکل ازدواج جوانان حل بشه مشکل اصلی حل شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
سلام خیلی ممنون از اینکه این شبکه اینترنتی مهم رو از بین بردین.
می خواستم بدونم که کجا می شه لیست سایت های فیلتر نشده رو بزاریم که فیلتر بشه.ممنون میشم.
خسته نباشید.
سال نو مبارک.
مدیر پایگاه به نام خدا
ضمن تبریک سال نو و تشکر از جنابعالی به اطلاع می‌رساند جهت گزارش سایت‌های متخلف می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه فرمایید:
www.gerdab.ir/fa/report
www.filter@dci.ir

مؤید باشید
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
من نمیدونم این همه مخالف که نظر دادند چطور دسترسی به این سایت داشتند ظاهرا هنوز علنی نشده با این حساب تمام این جانماز آبکشان مشتریان این سایت ها بوده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
از اينكه خبر دستگيري رو دير شنيدم متاسفم ولي خوشحالم كه بالاخره انجام شد. خسته نباشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
به نام خدا
با سلام
خدا خیرتون بده واقعا دستتون درد نکنه دشمن ائمه رو نابود کنید.
دعاتون می کنم
اگه قابل باشم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
قطعاً كاري كه انجام شده قابل پذيرش و شايد به عنوان يك اقدام كوتاه مدت قابل اعتناست ولي چند تا نكته مورد غفلت واقع شده:
1. اينكه ما هر چيزي رو به عنوان يك اقدام سازمان يافته و با به كاربردن كلمات عجيب و غريب بزرگنمايي مي كنيم چيز جالبي نيست و ما رو از توجه به برخي واقعيات دور مي كنه. من دور و برم تو دانشگاه تو محيط كار و ... خيلي از آدمهايي رو مي بينم كه خودشون يه هممچين وبلاگها يا سايتهايي رو راه انداختن يا براشون مطالب مي نويسن يا از اونا بازديد ميكنن و يه نظراتي ميدن ولي هيچ مقصودي به اين مفهومي كه شما بيان ميكنيد ندارن. صرفاً يكسري عقده گشايي براي نيازهايي است كه ما به جاي هدايت و كنترل اونها توي جامعه مرتب سركوبشون كرديم.
2.هر روز هزاران نفر به علت حوادث رانندگي در دنيا ميميرن. چاره اش چيه؟ قطعاً اين نيست كه كل ماشينا رو از روي كره زمين جمع آوري كنن! هست؟ شما با اين نوع رفتار دارين فقط صورا مساله رو پاك مي كنين.
-------------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،با وجود انتقاد شما باید مجدد اعلام کنیم که اقدامات مسئولان اصلی این سایت ها کاملا سازمان یافته بوده و حمایت هایی هم از آنها صورت می گرفته است.در ضمن به هر حال هر فرد یا نهادی وظیفه خاص خود را دارد امیدواریم همه به وظایفشان عمل کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
با تشکر از زحمات شبانه روزی همه عزیزان که در چنین مواردی اقدام مینمایند.
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
اينجا جاي خوبيه كه نصيحت هم بشنويم چون 90 در صد عزيزان به طمع اين سايتهاي ضاله اومده بوديم كه به اينجا رسيديم. و مبارك باد ها مي گيم.
من خودمم اسير اين منجلاب لجن و كثافتم ولي خوب نيست دوستان اينجا در لباس فرشته بال بال بزنند. و بعدش برن ذنبال يه سايت جديد تر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
سلام و خسته نباشيد و خدا قوت
البته كاملا با اين روشها موافق نيستم چون مشكل در بستن و فيلتر كردن نيست و مشكلات ريشه اي تر از اينكه با گرفتن و بستن حل بشه ولي اين كار يه حسن بزرگ داره
خيلي از بچه مذهبيها چه دختر و چه پسر براحتي ميتونستن از رويه كنجكاوي و به عبارتي تحريك شيطان وارد اين سايتها بشن و ديگه بيرون اومدنشون از اين سايتا خيلي خيلي سخته
من خودم صرفا از رويه تجربه و كنجكاوي وارد اين سايتا شدم تا ببينم وضعه پنهانه جامعه در چه وضعيه
چون اين سايتا يه پيام بزرگ برا مسئولان داشتن و اون اينكه زنگ خطر بزرگي به صدا دراومده كه شايد بعد از مدتي ديگه نشه با فيلتر و بستن و گرفتن بشه بابهاش مقابله كرد
شما به خوبي تكليفه خودتونو انجام دادين ولي من فكر ميكنم بايد يه پروژه ديگرو هم شروع كنيد و بتونيد احكام ديني مخصوصا اون احكامي كه اين سايتها با تبليغاتشون قبحشو شكسته بودنو (مثل زنا و زنا با محارم) رو روش تبليغات كنيد و يه خرده فضايي كه اين نامردا از خودشون باقي گذاشتنو كمرنگ كنيد
به نظرم با تاكيد بر احكام و آثار اين گناهان و تبليغ زياد اونها ميتونيد كمي مردمو بترسونيد تا قبحه مسأله از بين نره
به نظره من همزمان با اين طرح گرداب كه واقعا خيلي خوب بود بايد يه طرح و پروژه نجات و سعادت رو هم انجام بديد تا خيليهائيكه تو اين گرداب افتاده بودنو نجات بدين

در هر صورت همين پروژه گرداب بايد با تيزهوشي ادامه پيدا كنه، چون اونها بيكار نخواهند نشست و سايتهايه ديگريرو طراحي خواهند كرد
ولي همينكه تونستيد اينقدر عالي و هوشمندانه جلويه اين سايتهارو بگيريد واقعا خداقوت

يا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
سلام و خسته نباشيد و خدا قوت
البته كاملا با اين روشها موافق نيستم چون مشكل در بستن و فيلتر كردن نيست و مشكلات ريشه اي تر از اينكه با گرفتن و بستن حل بشه ولي اين كار يه حسن بزرگ داره
خيلي از بچه مذهبيها چه دختر و چه پسر براحتي ميتونستن از رويه كنجكاوي و به عبارتي تحريك شيطان وارد اين سايتها بشن و ديگه بيرون اومدنشون از اين سايتا خيلي خيلي سخته
من خودم صرفا از رويه تجربه و كنجكاوي وارد اين سايتا شدم تا ببينم وضعه پنهانه جامعه در چه وضعيه
چون اين سايتا يه پيام بزرگ برا مسئولان داشتن و اون اينكه زنگ خطر بزرگي به صدا دراومده كه شايد بعد از مدتي ديگه نشه با فيلتر و بستن و گرفتن بشه بابهاش مقابله كرد
شما به خوبي تكليفه خودتونو انجام دادين ولي من فكر ميكنم بايد يه پروژه ديگرو هم شروع كنيد و بتونيد احكام ديني مخصوصا اون احكامي كه اين سايتها با تبليغاتشون قبحشو شكسته بودنو (مثل زنا و زنا با محارم) رو روش تبليغات كنيد و يه خرده فضايي كه اين نامردا از خودشون باقي گذاشتنو كمرنگ كنيد
به نظرم با تاكيد بر احكام و آثار اين گناهان و تبليغ زياد اونها ميتونيد كمي مردمو بترسونيد تا قبحه مسأله از بين نره
به نظره من همزمان با اين طرح گرداب كه واقعا خيلي خوب بود بايد يه طرح و پروژه نجات و سعادت رو هم انجام بديد تا خيليهائيكه تو اين گرداب افتاده بودنو نجات بدين

در هر صورت همين پروژه گرداب بايد با تيزهوشي ادامه پيدا كنه، چون اونها بيكار نخواهند نشست و سايتهايه ديگريرو طراحي خواهند كرد
ولي همينكه تونستيد اينقدر عالي و هوشمندانه جلويه اين سايتهارو بگيريد واقعا خداقوت

يا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
آفرين شبكه هاي عربي رو هم فيلتر كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
chand soal
1 :hame in asami ke gozashtid bazdasht shodan manzooram modirane site hastan
2:man natoonestam in barname ro az tv bebinam dobare in barname pakhsh mishe?
3 age ina baz dasht shodan che balai sareshooon miyad yani edam mishan? ya bad az teye chand mar hale bazdasht va eteraf be eshtebah va sharm sari bakhshesh mikhoran?
in aghai ke shoma migin dar amrica bazdasht shode ma ke ravabee khobi ba in keshvar nadarim pas chetor tonestim in karo bokonim?
---------------------------------------------
پاسخ:1-افراد نامبرده در بازداشت هستن و سایر محکومین نیز برودی معرفی می شوند.
2-بله بزودی از سیما پخش خواهد شد و لینک دانلود نیز در گرداب قرار خواهد گرفت.
3-میزان محکومیت با دستگاه قضایی است
و مکرو مکرالله والله خیر الماکرین
ناشناس
|
Portugal
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
خیلی از شما ممنونم واقعا از خواب بیدارشدم
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
لعنت خدا بر این کثافتا.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
خداوکیلی از ذوق گریم گرفت.
ای کاش از 5 سال پیش شروع میکردین که انقدر گسترده نمیشد
ناشناس
|
Afghanistan
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
از اقدام عالی شما قدردانی می کنم

افتخار به شما

خوشحال شدم که این اراذل را بازداشت نمودید

خواهش می کنم همچو سایت های نابکار را ریشه کن نمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
سلام
من هم سرباز سپاه پاسداران هستم
تازه وارد شدم اما قول ميدم تمام تلاشم رو به كار بگيرم تا جلوي اين نامردهاي پست و از خدا بي خبر رو بگيرم
دست برادرهامون درد نكنه خدا يار و نگهدارشون باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
سلام واقعا خسته نباشید
فقط این روند و ادامه بدید هون جنایت کارا از خصومت با انسانیت دست بردار نیستن
والسام علی من التبع الهدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
خواهش می کنم انقدر این موارد را در رسانه ها پخش کنید تا مردم به عنوان یک موضوع و معزل خیلی مهم راجبش فکر کنند و بچه هاشونو آگاه کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
از شما به خاطر این کار مهم تشکر می کنم.داشته هایمان زیاد است ولی فقط یک مورد از نداشته های زیادترمان را گوشزد می کنم که انشاءالله پیگیری بفرمایید
این اقدامها نه تنها در بخش اینترنتی که در سطح جامعه، سی دی فروشیها ، آهنگ ها و ... با سرعت بالاتر پیگیری شود و تولیدات فرهنگی خوب در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب توسط مراکز تولیدی ، تولید شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
سلام-توهین به مقدسات غیر قابل تحمل و پذیرش است -من با سایت های توهین کننده برخورد نداشته ام- خوشحالم در کشورم با توهین کنندگان به مقدسات برخورد پیامبر گونه شود-ولی برای گمراهان وسیله هدایت باز باشد-باید بدانیم قران و اسلام نیاز به دفاع ما ندارد چرا که 1400 سال بدون ما مانده است و خواهد ماند و این مائیم که باید با منطق و قدرت و صبر نوکر قران باشیم و در جهت اصلاح قدم برداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۲
با سلام
من فکر نمیکنم هیچ ایده ای بهتر از این باشد که برای والدین فرهنگسازی شود که طوری کودکان خود را جوان کنند که در سن 20 سالگی امادگی تشکیل خانواده را داشته باشند.و جوانان در پناه خداوند یکتا و بنا به فرمایش رسول الله زمانی که نمیتوانند گناه نکنند ازدواج کنند.
به نظر من این گناهان کبیره جز ازدواج برای ما راهی ندارد.چون ایمانمان قوی نیست.چون شیطان در کمین ماست.
از شر شیطان به خدای یگانه پناه میبریم.و تنها از او یاری میجوییم.
خدایا بر گناهانم لباس زیبای بخشش بپوشان و مرا یاری کن تا از گناه کاران نباشم.
خدایا به ما کمک کن تا بتوانیم زیبا زندگی کنیم که تو بهترین یاری دهندگانی.
در انتها از بین بردن زمینه گناه در اینترنت کشورمان را به نوجوانان و جوانان ایران زمین تبریک میگویم و از خداوند هستی بخش توفیق روز افزون و سر بلندی در دنیا و اخرت را برایتان ارزو میکنم.

با تشکر رامین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
با سلام و خدا قوت
دست تك تك سبز پوشان سپاه پاسداران ، اين فرزندان خلف خميني كبير و رزمندگان جان بركف خامنه اي عزيز را مي بوسيم و افتخار مي كنيم كه با چنين مردان بزرگي هم عصر هستيم.
ناشناس
|
-
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
با سلام خیلی خوشحالم که کاری اینچنین آغاز شده ولی ای کاش خیلی زودتر از اینها این کار آغاز م شد تا ریشه های فساد در جامعه مون قوی نمی شدن...
ولی باز هم دیر نیست میگن :جلو ضرر رو هر وقت بگیره نفع کردی...
تشکر میکنم از کارتون و براتون ارزوی موفقیت میکنم...
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
واقعا دستتون درد نکنه خدا عمرتون بده و پدر مادرتون رو بيامرزه! واقعا جاي اين جور گروه و عملي براي پاکسازي محيط جامعه مجازي لازم و نياز بود به نظر من از نون شب هم واجتر بود دير اومدين اما خوش اومدين
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
......... های دروغ گو.چهارتا اسکل و گذاشتین جلو دوربین.باورمون بشه که شما نگران بچه ها بودید یه وقت چیزای بد بد یاد نگیرن
-------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،به کار بردن چنین کلمات رکیکی که ما را مجبور به حذف آن کرد در شان یک ایرانی با هر نوع طرز فکری نیست
در ضمن افرادی که با محکومین آشنایی دارند خودشان متوجه امر خواهند شد و نیازی به تایید شخص خاصی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۴
سلام و خسته نباشيد
عذر مي خوام چون سرور همه اين تشكيلات تو آمريكا بوده آيا ميشه گفت آمريكا هم مقصر هست؟
چون گوگل پشتيبان فني سرورها بوده ميشه گفت گوگل هم مقصره؟؟؟؟
ببينيد كه خودتون براي خودتون دشمن تراشي مي كنيد. اين ديگه چه كينه ايه كه سي سال به دل گرفتيد؟ سي ساله داريم علم رو از آمريكا تو مدارس و دانشگاه ها تزريق مي كنيم حالا هي ...

يكي گفته بود نكنه اينها سياسي باشن و اين بهونه اي براي گرفتنشون باشه. نه دوست عزيز اگه سياسي بودند خيلي راحت بدون سروصدا ميشد به اوين بردشون و كارشونو يك سره كرد. اين فقط براي اين بود كه سپاه بعد از مدتي يه خودي نشون داده باشه. بعد از اون همه كثافت كاري كه گندش بالا امد.
مي دونم كه نظرمو نشون نميديد اما همينو بدونيد كه خيلي ها نمي خوان سر به تن جمهوري اسلامي باشه چون فقط اسمش جمهوري اسلامي هست.

راستي مي بينم كه چقدر بعضي ها كامنت گذاشتند كه ما هم هميشه به اون سايت ها مي رفتيم، نگو لينك اينجا رو تو اون سايت ها ديدند و حالا ميان اينجا و ميگن اجرتون با آقا
-------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،سرور مربوطه به سایت های پورنو و سایت هایی که به نوعی بر علیه کشور های جهان سوم فعالین می کنند تخفیف های قابل توجهی می داده و می دهد.
خیلی ساده لوحانه است اگر فکر کنیم دشمن کاری به ما نخواهد داشت اگر ما کاری نداشته باشیم.نمونه بارز این قضیه هم حمایت از این سایت ها بود.