Gerdab.IR | گرداب

چندرسانه‌ای - خبرنما

خبرنما/ دسترسی کامل شاباک و موساد به پایگاه زیست‌سنجشی صهیونیست‌ها و دوربین‌های مداربسته

آژانس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی به بهانه عملیات طوفان الاقصی دسترسی کاملی به پایگاه داده زیست‌سنجشی این رژیم و همه دوربین‌های مداربسته خواهند داشت.
۰۸ آذر ۱۴۰۲

روایت‌سازی به سبک رژیم صهیونیستی / خبرنما

نقش رسانه در جنگ‌های ترکیبی عصر حاضر به اندازه نیرو‌های نظامی و بلکه بیشتر اهمیت دارد. ایجاد تفرقه میان گروه‌های مقاومت، یکی دیگر از تکنیک‌های جنگ روانی صهیونیست‌ها است. رژیم اشغالگر قدس در این راستا بار‌ها تلاش کرده تا میان مسلمانان اختلاف بیندازد.
۲۸ آبان ۱۴۰۲

رسوایی جنرال موتورز؛ خودروهای خودران کروز کودکان را تشخیص نمی‌دهد / خبرنما

برطبق اسناد داخلی شرکت جنرال موتورز، خودروهای خودران این شرکت دارای نواقص متعددی هستند. خودروهای خودران کروز دارای دو ایراد اصلی است: عدم تشخیص صحیح چاله‌های بزرگ در جاده‌ها و مشکل در تشخیص کودکان و خطر زیر گرفتن آنها.
۲۴ آبان ۱۴۰۲

تلاش شرکت سازنده پگاسوس برای خروج از لیست سیاه آمریکا / خبرنما

شرکت صهیونیستی NSO از سال ۲۰۲۱ به دنبال افشای عملکرد جاسوس‌افزار پگاسوس در لیست سیاه آمریکا قرار گرفته است. اما این شرکت با تاکید بر تهدیدهای کنونی گروه مقاومت اسلامی حماس علیه رژیم صهیونیستی می‌خواهد آمریکایی‌ها را نسبت به خارج کردن این شرکت از فهرست سیاه متقاعد سازد.
۲۳ آبان ۱۴۰۲

سانسور ماهواره‌ای؛ توقف دسترسی خبرگزاری‌ها به تصاویر ماهواره‌ای غزه / خبرنما

شرکت پلنت لبز، ارائه‌دهنده تصاویر ماهواره‌ای به خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها، تصاویر هوایی غزه را از برنامه خود حذف کرده است.
۲۱ آبان ۱۴۰۲

دختر فلسطینی که دلتنگی دیگران را مداوا می‌کرد / خبرنما

هبه ابو نداء نویسنده و شاعر اهل غزه بود. هبه ابو نداء فردای آغاز عملیات طوفان‌الاقصی در توییتر خود نوشت: شهر در شب تاریک است به جز درخشش موشک‌ها، صدایی نیست جز غریو انفجار بمب‌ها، ترسناک است جز برای آرامش عبادت خدا، سیاه است به جز نور شهدا.
۱۶ آبان ۱۴۰۲

مخترعی که زندگی‌اش را فدای کودکان کرد / خبرنما

نادیا ماهر الرئیس مهندس جوانی و مخترعی در غزه بود. او نخستین پله برقی مخصوص معلولان را در غزه تحت محاصره ساخت، اما مشکلات زیاد باعث شد که او تصمیم بگیرد زندگی‌اش را فدای کودکان کند.
۱۵ آبان ۱۴۰۲

سرنوشت غم‌انگیز شاعر ۲۰ ساله فلسطینی / خبرنما

یوسف دواس نویسنده، شاعر و عکاس اهل غزه بود. در روز ۱۴ اکتبر یوسف دواس به همراه تمام اعضای خانواده‌اش در طی بمباران ظالمانه صهیونیست‌ها جان باختند. امروز تنها چیزی که از او به جا مانده، نوشته‌ها و تصاویری است که او از غزه گرفته است.
۱۴ آبان ۱۴۰۲