Gerdab.IR | گرداب

چندرسانه‌ای - کاریکاتور

رویکرد دوگانه رسانه‌های آمریکایی درباره انتخابات | میز کاریکاتور

رسانه‌های دولتی غرب که مردم کشور‌های خود را به حضور در انتخابات تشویق می‌کنند، وقتی نوبت به ایران می‌رسد دم از تحریم و عدم مشارکت می‌زنند!
۰۹ اسفند ۱۴۰۲

از جولان صهیونیست‌ها در ایکس تا عملیات آستروتورفینگ در خاورمیانه | میز کاریکاتور

آمریکایی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های عظیم هشتگ‌سازی و ترندسازی در پلتفرم‌های جدید درصدد آن هستند تا شبکه‌های اجتماعی را به ابزار‌های جدید تغییرات ژئوپلیتیک در خاورمیانه تبدیل کنند.
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

از حملات مقتدرانه موشکی سپاه تا ماهواره ثریا | میز کاریکاتور

پرتاب موفقیت‌آمیز موشک‌های بالستیک و همچنین پرتاب ماهواره‌هایی مانند "ثریا" به فضا نشان‌دهنده پیشرفت و نمایش مقتدرانه فناوری موشکی و فضایی ایران در عرصه بین‌المللی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۲

از پروژه نیمبوس تا استفاده مجدد از پگاسوس علیه روزنامه‌نگاران در هند/ میز کاریکاتور

رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته قرارداد‌های گران‌قیمتی با گوگل منعقد کرده تا برای افزایش قدرت نظارتی، فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی در اختیار اشغالگران قرار بگیرد.
۲۷ دی ۱۴۰۲

روایت‌سازی دروغین رسانه‌های خارجی فارسی‌زبان درباره حادثه تروریستی کرمان/ میز کاریکاتور

تحلیلگران رسانه‌های معاند فارسی زبان، به شکلی عجیب کوشیدند استدلال‌هایی را فراهم سازند تا اتهام عاملیت وقایع تروریستی گلزار شهدای کرمان را از رژیم صهیونیستی دور کنند.
۲۰ دی ۱۴۰۲

اختیارات جدید دولت آمریکا برای جاسوسی سایبری/ میز کاریکاتور

کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان ایالات آمریکا در تلاشی یازده ساعته لایحه‌ای را ارائه کرد که هدف اصلی آن حفظ و گسترش اختیارات نظارتی فعلی دولت و عدم نیاز به اخذ مجوز است.
۱۸ دی ۱۴۰۲

طبل تو خالی رژیم کودک‌کش/ کاریکاتور

رژیم صهیونیستی تلاش دارد ناکامی‌های میدانی خود در مقابل رزمندگان شجاع مقاومت را با نمایش‌های رسانه‌ای جبران کند؛ نمایش‌هایی که به مضحکه‌ی کاربران فضای مجازی در نقاط مختلف جهان تبدیل شده است.
۰۳ دی ۱۴۰۲

حمله سایبری به تلفن همراه مقامات صهیونیستی/ میز کاریکاتور

رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که اعضای کابینه رژیم صهیونیستی و سخنگویان احزاب این رژیم کودک‌کش هدف حملات گسترده هکر‌ها قرار گرفتند. دریافت هزاران پیام باعث شده که تلفن‌های همراه آن‌ها قابل استفاده نباشد. 
۲۲ آذر ۱۴۰۲

موفقیت ایران در پرتاب موشک ماهواره‌بر سلمان/ میز کاریکاتور

تخصصان صنعت فضایی کشورمان به‌رغم مخالفت‌های دولت‌های غربی این صنعت حساس و حیاتی را به پیش می‌برند. آخرین نمونه از پیشرفت‌های آن‌ها پرتاب کاوشگر زیستی بومی با پرتاب‌گر بومی سلمان بود.
۲۱ آذر ۱۴۰۲

هشدار هند به فیسبوک و یوتیوب / میز کاریکاتور

دولت هند به پلتفرم‌های اینترنتی هشدار داد که تخطی کاربران آن‌ها از قوانین هند و انتشار مطالب توهین‌آمیز و نادرست موجب پیگرد قضایی خواهد شد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲