Gerdab.IR | گرداب

چندرسانه‌ای - کاریکاتور

از عذرخواهی اپل از صهیونیست‌ها تا اخراج کارکنان گوگل | میز کاریکاتور

اپل به خاطر نشان دادن پرچم فلسطین هنگام نوشتن کلمه اورشلیم به انگلیسی (Jerusalem) در سیستم خودکار پیشنهاد کلمات گوشی‌های آیفون از صهیونیست‌ها عذرخواهی کرد.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

موشک‌های ایرانی زائران مسجد الاقصی | میز کاریکاتور

کودکان غزه پس از ۶ ماه برای اولین بار شبی بدون بمباران را تجربه کردند.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳

از حمله رژیم صهیونیستی به فعالان کمک‌های غذایی تا جاسوسی آژانس ضدشنود! | میز کاریکاتور

ارتش اشغالگر صهیونیستی در تازه‌ترین جنایت خود در نوار غزه یک تیم بین‌المللی از سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی را در غرب دیر البلح در مرکز این باریکه هدف قرار داد.
۲۰ فروردين ۱۴۰۳

در حاشیه شیوه عجیب کمک‌رسانی هوایی به غزه | میز کاریکاتور

بر اثر امدادرسانی هوایی غیراصولی به فلسطینیان در نزدیکی برج‌های مسکونی فیروز در غزه و سقوط صندوق‌های کمک‌ها بر سر مردم، 5 فلسطینی به شهادت رسیده و شماری هم زخمی شدند.
۲۳ اسفند ۱۴۰۲

شکست مفتضحانه پروژه تحریم انتخابات | میز کاریکاتور

مشارکت حداکثری مردم ایران در رای‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، نشان‌دهنده ناکامی غرب برای تحریم انتخابات بود. این تلاش‌ها که از مدت‌ها قبل با استفاده از استراتژی‌ها و تاکتیک‌های رسانه‌ای مختلف آغاز شده بود، با حضور پرشور مردم به بن‌بست رسید.
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

رویکرد دوگانه رسانه‌های آمریکایی درباره انتخابات | میز کاریکاتور

رسانه‌های دولتی غرب که مردم کشور‌های خود را به حضور در انتخابات تشویق می‌کنند، وقتی نوبت به ایران می‌رسد دم از تحریم و عدم مشارکت می‌زنند!
۰۹ اسفند ۱۴۰۲

از جولان صهیونیست‌ها در ایکس تا عملیات آستروتورفینگ در خاورمیانه | میز کاریکاتور

آمریکایی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های عظیم هشتگ‌سازی و ترندسازی در پلتفرم‌های جدید درصدد آن هستند تا شبکه‌های اجتماعی را به ابزار‌های جدید تغییرات ژئوپلیتیک در خاورمیانه تبدیل کنند.
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

از حملات مقتدرانه موشکی سپاه تا ماهواره ثریا | میز کاریکاتور

پرتاب موفقیت‌آمیز موشک‌های بالستیک و همچنین پرتاب ماهواره‌هایی مانند "ثریا" به فضا نشان‌دهنده پیشرفت و نمایش مقتدرانه فناوری موشکی و فضایی ایران در عرصه بین‌المللی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۲

از پروژه نیمبوس تا استفاده مجدد از پگاسوس علیه روزنامه‌نگاران در هند/ میز کاریکاتور

رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته قرارداد‌های گران‌قیمتی با گوگل منعقد کرده تا برای افزایش قدرت نظارتی، فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی در اختیار اشغالگران قرار بگیرد.
۲۷ دی ۱۴۰۲

روایت‌سازی دروغین رسانه‌های خارجی فارسی‌زبان درباره حادثه تروریستی کرمان/ میز کاریکاتور

تحلیلگران رسانه‌های معاند فارسی زبان، به شکلی عجیب کوشیدند استدلال‌هایی را فراهم سازند تا اتهام عاملیت وقایع تروریستی گلزار شهدای کرمان را از رژیم صهیونیستی دور کنند.
۲۰ دی ۱۴۰۲