Gerdab.IR | گرداب

سركرده منافقين دستور بمب‌گذاري در بغداد را صادر کرد

تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۳۹۱

مریم رجوی در پیامی محرمانه از تمامی عوامل این گروهک در عراق خواسته از تمام امکانات خود برای هرگونه خرابکاری و بمب گذاری در عراق خصوصا در بغداد استفاده کنند تا دولت این کشور را به حل و فصل بحرانهای داخلی مشغول سازند.

به گزارش گرداب، سرکرده گروهک منافقین در پیامی به اعضای فرقه خود و عوامل مزد بگیرش در عراق، دستور خرابکاری و بمب گذاری در بغداد را صادر کرد.

منابع خبری در عراق از دستور سرکرده منافقین به عواملش در کشور مبنی بر اقدام به خرابکاری و بمب گذاری در بغداد خبر دادند.

بر پایه این خبر با توجه به انجام سه مرحله از اخراج منافقین تا این لحظه، سرکردگان این گروهک تمام سعی خود را برای جلوگیری از این اقدام به کار بسته اند و بر همین اساس سرکرده منافقین معتقد است مشغول سازی دولت عراق به بحران های داخلی می تواند در روند اخراج خلل ایجاد کند.

مریم رجوی در پیامی محرمانه از تمامی عوامل این گروهک در عراق خواسته از تمام امکانات خود برای هرگونه خرابکاری و بمب گذاری در عراق خصوصا در بغداد استفاده کنند تا از این طریق دولت این کشور را به حل و فصل بحران ها و ناامنی های داخلی مشغول سازند.

لازم به ذکر است تاکنون ۳ گروه از اعضای منافقین به تعدا تقریبا ۱۲۰۰ نفر از پادگان اشرف اخراج شده اند و با توجه به تاکید دولت عراق، تا پایان اردیبهشت ماه مراحل پاک سازی پادگان اشرف به پایان خواهد رسید.

منبع: هابیلیان