Gerdab.IR | گرداب

کاربران ایرانی فیس‌بوک جواب صهیونیست‌ها را دادند

تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۳۹۱

موج پاسخ‌های خلاقانه کاربران ایرانی به این اقدام صهیونیست‌ها و در قبال آن تهدید مسئولان فیس‌بوک به اخراج این کاربران همچنان ادامه دارد.

به گزارش گرداب، هم زمان با فرا رسیدن ایام نوروز و آغاز سال ۱۳۹۱ هجری شمسی برخی رسانه‌های غربی فارسی‌زبان از جمله رسانه دولتی رژیم سلطنتی انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) با همراهی شبکه اجتماعی "فیس‌بوک" اقدام جدیدی را در راستای پیشبرد اهدافشان درباره مناقشه ملت ایران و رژیم غاصب صهیونیستی آغاز کرده‌اند.

این رسانه‌ها و شبکه‌‌های اجتماعی با هدف القای افتراق بین ملت و حکومت جمهوری اسلامی ایران، قصد دارند اینگونه وانمود کنند که مردم! اسرائیل با مردم ایران هیچ مشکلی ندارند و تنها مشکل آنها سیاست‌های دولتمردان جمهوری اسلامی است!

در همین راستا گروهی از صهیونیست ها با حمایت همه‌جانبه مسئولان ارشد شبکه اجتماعی فیس‌بوک و همچنین پوشش گسترده رسانه‌‌های ضدایرانی از جمله بی‌بی‌سی و بالاترین، صفحه‌ای را در فیس‌بوک تحت عنوان "ما مردم ایران را دوست داریم! ما هیچ وقت کشور شما را بمباران نخواهیم کرد!" ایجاد کرده و آن را نیز بمب عشق! مردم اسرائیل نام‌گذاری کرده‌اند.

اما دقایقی پس از ایجاد این صفحه به وسیله صهیونیست‌ها، کاربران ایرانی حاضر در فیس‌بوک پاسخ‌های جالبی به آن ارائه کرده‌اند. این پاسخ‌های افشاگرانه علیه جنایات صهیونیست‌ها موجب شده است که این کاربران ایرانی طی اخطارهای متعدد از سوی مسئولان فیس‌بوک تهدید به اخراج از این شبکه به ظاهر اجتماعی آزاد شوند!

یک کاربر ایرانی با آپلود عکسی از جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در جنوب لبنان که در آن کودکی که بر اثر اصابت بمب جنگنده‌های اسرائیلی سر از بدنش جدا شده، نوشته است: «من این عکس رو گذاشتم تو صفحه مسخره israel loves iran. اول اصلا منکر شدن و گفتن این عکس اصلا کدوم کشوره؟!! اینا کار اسرائیل نیست و... بعد که جوابشونو دادم، این دفعه پلیس فیس بوک برام اخطاریه داد که اگه به فعالیت تو این صفحه israel loves iran همین‌طوری ادامه بدی غیرفعالت می کنیم!

ما در ره عشق نقض پیمان نکینیم، گر جان طلبد دریغ از جان نکنیم، دنیا اگر از یزید لبریز شود، ما پشت به سالار شهیدان نکنیم.

این عکس مربوط به کمپ سازمان ملل متحد نزدیکه روستای قانا در جنوبه لبنانه که در حمله سال 1996 رژیم صهیونیستی بعد از اینکه خیلی از مردم غیر نظامی جنوب لبنان با خیال اینکه چون کمپ سازمان ملل از بمباران رژیم صهیونیستی در امانه به اونجا پناهنده شده بودن اما اسرائیل طبق ذات همیشگیش اونجا رو به شدت بمباران می کنه، طوری که حتی عده ای از سربازای سازمان ملل رو هم علاوه بر غیر نظامی های لبنانی تو اونجا شهید میکنه.یک کاربر دیگر ایرانی نیز با آپلود عکسی از یک جشن صهیونیست‌ها که در آن قتل‌عام 73 هزار ایرانی به وسیله یهودیان جشن گرفته شده، می‌نویسد: اینها همون آدم ها (بخوانید حیوان ها) یی هستند که چند روزه پیج زدن و از علاقه شدیدشون به ایرانیان لب به سخن می آوردند!!!

جشن عید پوریم به مناسبت قتل عام 73 هزار ایرانی...همچنین کاربر دیگری از ایران نیز با طراحی لوگوئی مشابه لوگوی صفحه صهیونیست‌ها در فیس بوک، اما با پیامی متفاوت که در آن تصویری از شهید "داریوش رضایی‌نژاد" به همراه دخترش دیده می‌شود، در متنی انگلیسی خطاب به اوباما نوشته است:

 "Mr. President Obama! If you have chosen for tonight’s story the life of a prince and you are missing some details then you can probably play this Iranian lullaby for "Malia" and "Sasha”, who will probably get know the least sufferings that the politicians of your country have imposed on them since the coup on 1950. Maybe in this way, by the time the night is over and the morning comes, the next generation of the Americans has a more reasonable viewpoint on Iran that only wants to be advanced and religious.

As you kiss your daughters, just remember a girl who is hasn’t kissed her father for 8 moths !because he was martyred by your friends "MOSAD terrorists” !

در این متن به جنایات همیشگی و وحشیانه صهیونیست‌ها اشاره و ترور شهید رضایی نژاد از دانشمندان هسته‌ای کشورمان به وسیله دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به اوباما یادآوری شده است.کاربر دیگری نیز با طراحی تصویری خطاب به ساکنان سرزمین‌های اشغالی نوشته است که: "ما ایرانیان از شما متنفریم"

موج پاسخ‌های خلاقانه کاربران ایرانی به این اقدام صهیونیست‌ها و در قبال آن تهدید مسئولان فیس بوک به اخراج این کاربران همچنان ادامه دارد.

این اقدامات کاربران ایرانی با حمایت برخی کاربران عرب‌زبان همچنان ادامه دارد و اکثر این تصاویر و نوشته‌های ایرانیان با کامنت‌ها و نظرات موافق مردم عرب‌زبان روبرو می‌شود.

یادآور می‌شود، مردم ایران ساکنان سرزمین‌های اشغالی را مردمی غاصب و تروریست می‌دانند که سرزمین فلسطینیان را به زور اشغال کرده و روزانه چندین تن از آنان را به شهادت می ‌رسانند.در ایام حمله رژیم اشغالگر قدس به جنوب لبنان تصاویری از کودکان صهیونیست منتشر شد که بر روی بمب‌های صهیونیستی که در حال شلیک به سمت جنوب لبنان بودند، می‌نوشتند: "هدیه‌ای برای کودکان لبنانی!!!"

منبع: فارس