Gerdab.IR | گرداب

وبلاگ "جلبک ستیز"؛

ضدانقلاب، حامی وبلاگهای فیلترشده + سند

تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۱

باید بدانیم شیوه اعتراض با فیلترینگ به چه شکلی باشد؛ باید بدانیم هدف اصل من و شما از وبلاگ نویسی و تولید محتوا در فضای مجازی چیست؟

گرداب- درست است که موضوع فیلترینگ مدتی است به جان وبلاگ نویسان حزب اللهی افتاده و مسئولین قوه قضائیه در این باب کم طاقت تر از قبل شده اند، اما باید بدانیم شیوه اعتراض با فیلترینگ به چه شکلی باشد.

باید بدانیم هدف اصل من و شما از وبلاگ نویسی و تولید محتوا در فضای مجازی چیست؟

دوستان و همسنگرانی که در این مدت مورد لطف قوه قضائیه قرار گرفته ایم و با فیلترینگ مواجه شده ایم، باید بدانیم هدف اصلی ما مبارزه با دشمن است.

دشمن ما نه فیلترینگ است و نه قوه قضائیه و وزارت ارشاد!

دشمن ما همین سایت های ضدانقلابی است که امروز از اعتراض من و شما به بحث فیلترینگ سوء استفاده کرده اند و ما را مقابل نظام قرار داده اند.

سایت ضد انقلاب "دیگربان" در مقاله ای با عنوان "افزایش نارضایتی حزب الله از تشدید فیلترینگ" سعی بر ماهیگیری از آب گل آلود دارد. این سایت ضد انقلاب در ادامه با اشاره به فیلتر شدن وبلاگ های "زهرا اچ بی"، "خیزران" و سایت "تریبون مستضعفین" اشاره می کند و می گوید:

"زهرا اچ بی" از وبلاگ‌نویسان ارزشی که وبلاگ وی برای چندمین بار فیلتر شده است٬ در تازه‌ترین پست وبلاگی‌اش از مسئولان خواسته فکری به حال این‌همه نارضایتی عمومی حتی از جانب ارزشی‌ها به روند سفت و سخت فیلترینگ بکنند. وی نوشته دیگر قصد ندارد برای رفع فیلتر وبلاگش به مسئولان مربوطه تعهد کتبی بدهد و منش و اعتقاداتش را تغییر دهد.

وبلاگ ارزشی "خیزران" نیز با انتقاد از نحوه فیلترینگ سایت‌ها و وبلاگ‌ها نوشته است: قانون فیلترینگ یا قانون جرائم رایانه‌ای، قانون بدی است. این وبلاگ در عین حال افزوده این "قانون بدگ به درستی هم اجرا نمی‌شود و باعث شده که "داد" همه دربیاید.

در ماه‌های اخیر با فیلتر شدن چند سایت و وبلاگ نیرو‌های حزب‌الله٬ گروهی از آنها نیز به صف منتقدان فیلترینگ در ایران پیوسته‌اند.

برخی از آنها همچون سایت تریبون مستضعفین اعلام کرده‌اند از مقام‌های قضائی عذرخواهی نکرده و به فعالیت خود همچنان ادامه خواهند داد.
این مقاله ای گوشه ای از فرصت طلبی ضدانقلاب از کوچکترین سخن من و شما در فضای مجازی است.

ما باید بدانیم فقر و تهی دستی زیر بیرق حسین زمان، بسی بهتر است از سرمایه داری و آرامش ظاهری زیر بیرق یزید و معاویه.

دشمن بداند قبری که بالای سر آن گریه می کند، مرده ای در خود ندارد.

ما وبلاگ‌نویسان حزب اللهی اجازه نخواهیم داد حرف امام خامنه ای زمین بماند و به شما هم توصیه می کنیم به فکر مشکلات و معضلات اجتماعی خود باشید؛ ما از پس مشکلات خود بر می آییم.

جلبک‌ستیز