Gerdab.IR | گرداب

"من و تو":

"قلاده‌های طلا"؛ تخیلی‌ترین فیلم تاریخ سینما!

تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

شبکه من و تو با بیان اینکه ایرانیان با تماشای این فیلم پولشان را دور ریخته اند مدعی شد که این فیلم تخیلی ترین فیلم تاریخ سینما است!

به گزارش گرداب، با وجود اینکه فیلم "قلاده های طلا" با استقبال زیاد از سوی مردم ایران مواجه شده است شبکه من و تو با بیان اینکه ایرانیان با تماشای این فیلم پولشان را دور ریخته اند مدعی شد که این فیلم تخیلی ترین فیلم تاریخ سینما است!

مجری یکی از برنامه های شبکه من و تو با تخیلی خواندن فیلم "قلاده های طلا" (Gold collars) گفت: «متأسفانه یا خوشبختانه الان این فیلم در حال اکران است. خوشبختانه به خاطر اینکه آدم تخیل آدم ها را متوجه می شود و متأسفانه به خاطر کسانی که رفتند این فیلم را دیدند و گفتند پولشان را ریختند دور!»

مجری من و تو که فقط تبلیغات چند ثانیه ای فیلم قلاده های طلا (Gold collars) را دیده است، به نقد و تحلیل فیلم پرداخت و ناراحتی و عصبانیت خود را از فیلمی که ندیده است! اینگونه ابراز داشت: «ما که فقط تیزر این فیلم را تماشا کردیم به یک نتیجه بیشتر نرسیدیم؛ یا قوه تخیل نویسنده خیلی بالا بوده و یا اینکه آن کسانی که دو سال پیش ساعت 9 شب بالای پشت بامشان می رفتند و مثلا الله اکبر می گفتند، خواب نما شده بودند! همه شان اسلحه به دست، بیرون می رفتند و یا آدم می کشتند و یا خراب کاری می کردند و بقیه اش خواب بوده است!»

 البته باید گفت اتفاقا کسانی که توانسته اند فقط با دیدن یک تیزر چند ثانیه ای به نقد و تحلیل یک فیلم 100 دقیقه ای بپردازند، قطعا قوه تخیل بسیار قوی ای دارند!!

خاطرنشان می شود در حالی شبکه من و تو علیه این فیلم سینمایی موضع گیری  کرده و ناراحتی خود را از نمایش آن ابراز می دارد که این شبکه همواره داد تحمل مخالف سر می دهد و از غربی ها به خاطر پذیرش ادیان و فرقه های گوناگون تمجید می کند.

شایان ذکر است، "قلاده های طلا" ساخته ابوالقاسم طالبی به ماجرای عملیات ترور و آشوب عوامل سرویس های جاسوسی غرب به خصوص انگلیس پس از انتخابات 88 در ایران و نفوذ این سرویس ها در وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی می پردازد. این فیلم که عنوان سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به خود اختصاص داده است در سی امین جشنواره فیلم فجر با استقبال مخاطبان مواجه شد و اکنون نیز با گذشت چند روز از شروع اکرانش در سینماهای کشور، فروش آن از مرز 2.5 میلیارد تومان گذشته است.

منبع: جام نیوز