Gerdab.IR | گرداب

اختلافات بر سر 22 خرداد بالا گرفت!

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۸۹

مأموریت برخی از اعضای این تشکل برای نشان دادن اتحاد ظاهری سران فتنه به نتیجه نرسیده است.

به گزارش گرداب، در ادامه بروز اختلافات عدیده میان سران فتنه شنیده شده که درآخرین جلسه یک تشکل روحانی تاثیر گذار در جریان اصلاحات رئیس شورای سیاستگذاری این تشکل که پیش ازاین در چرخشی تاکتیکی از دیگر سران فتنه به امید بازگشت مجدد به نظام جدا شده بود خواستار اتخاذ مواضعی آرام و بدور از هرگونه خشونت طلبی در 22 خرداد ماه شد.
 
وی همچنین از عملکرد و برنامه ها و اقدامات صورت گرفته توسط هواداران جریان فتنه در سال گذشته انتقاد کرد و خواستار ارائه راه کارهای جدید برای برون رفت از وضعیت فعلی حاکم بر جریان فتنه گردید.

وی در این جلسه گفت: "نباید در سالگرد 22 خرداد بحثهای بی حاصل انتخابات سال قبل و ادعاهای غیر قابل اثبات مانند تقلب در انتخابات را مطرح و مجدداً فضا را امنیتی و متشنج کرد".

در همین جلسه مرد خاکستری اصلاحات که برخی معتقدند بیشترین تاثیر را در ایجاد برخی تندرویهای سران فتنه داشته است، ضمن مثبت ارزیابی کردن تحرکات جریان فتنه در سال گذشته در موضعی مخالف با رئیس شورای سیاستگذاری این تشکل خواستار شدت بخشیدن و تکرار حوادث ماههای پس از انتخابات گردیده و اعلام داشت که از برخوردها نباید بترسیم و به فضای اعتراض در جامعه باید دامن بزنیم تا نظام وادار به امتیازدهی شود.

گفتنی است تحرکات ضد دینی جنبش سبز در سال گذشته به ویژه اهانت به حضرت امام (ره) و حوادث روز عاشورا باعث بروز اختلاف نظر جدی میان برخی اعضای این تشکل شده و همین عوامل موجب شده که در موضعی انفعالی قرار گرفته و نتواند یک رویه واحد و یک سیاست منطقی و مشخص در پیش بگیرد به گونه ای که مأموریت برخی از اعضای این تشکل برای نشان دادن اتحاد ظاهری سران فتنه به نتیجه نرسیده است.
 
منبع: پایگاه خبری جوان