Gerdab.IR | گرداب

رئیس سابق اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی:

موشک‌های تهران در 7 دقیقه به تل آویو می‌رسند

تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱

زمان مورد نیاز برای رسیدن موشک از تهران به تل‌آویو تنها 7 دقیقه است؛ پس اگر شما واقعا خواستار آن هستید که تمامی گزینه‌ها بر روی میز باشد، باید درباره گزینه نظامی بسیار جدی باشید.

به گزارش گرداب، روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" (Haaretz) شنبه 16 اردیبهشت (May.05) در پایگاه اینترنتی خود نوشت: "عاموس یادلین" رئیس سابق اطلاعات ارتش اسرائیل معتقد است که دستیابی ایران به فناوری هسته‌ای، بسیار خطرناکتر از درگیری نظامی با این کشور است.

به نوشته این روزنامه، یادلین که در کنفرانسی در آمریکا سخنرانی می‌کرد، عنوان داشت: «ایران با یک استراتژی پیچیده به دنبال دستیابی به تسلیحات اتمی بوده و این استراتژی متأسفانه کارآ بوده است.»!!

وی افزود: «من طرفدار استفاده از تمامی گزینه‌ها از جمله حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران هستم. وقتی که ایران بدون سلاح اتمی را نمی‌توان احاطه کرد، پس چگونه می‌توان زمانی که آن ها به سلاح دست یافتند این کار را انجام داد؟ مطمئن هستم که آن ها زمانی که به بمب برسند، به ما حمله اتمی نخواهند کرد، اما همین احتمال که آن ها قادر به حمله هسته‌ای هستند، چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.»

بر پایه گزارش فوق، "عاموس یادلین" اضافه کرد: «زمان مورد نیاز برای رسیدن موشک از تهران به تل‌آویو تنها 7 دقیقه است؛ پس اگر شما واقعا خواستار آن هستید که تمامی گزینه‌ها بر روی میز باشد، باید درباره گزینه نظامی بسیار جدی باشید.»

منبع: جام نیوز