Gerdab.IR | گرداب

این ای‌میل را باز نکنید!

تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۱

اگر این نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می‌شود که در آن نوشته شده است که حالا دیگر دیر است. زندگی شما دیگر زیبا نیست.

به گزارش گرداب، بر اساس اخبار رسیده از یک منبع معتبر، در طی دو روز گذشته شکایات بی شماری به پلیس سایبری (فتا) در خصوص تهاجم یک نوع ویروس مخرب که از طریق ایمیل فعال می شود ارسال شده است که لازم دیدیم  نسبت به آن اطلاع رسانی شود.

کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل "یاهو"، "هات میل" و "ای او ال" ممکن است نامه ای "معمولی و به ظاهر بی خطر با موضوع "Here you have it" به ایمیل شما ارسال شده باشد.

اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که در آن نوشته شده است: "حالا دیگر دیر است. زندگی شما دیگر زیبا نیست." البته این متن به انگلیسی و به این صورت ظاهر می شود.

" It's too late now. Your life is no longer beautiful ..."

پس از ملاحظه این پیام تمامی اطلاعات و هر آنچه در کامپیوتر دارید را از بین می رود و فرستنده پس از این به ایمیل و رمز عبور شما دست رسی خواهد داشت! ویروس Here you have it  ویروس جدیدی است که  از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال پرسه زنی  است.

"اسنوپس" و  ای او ال وجود این ویروس را تائید کرده اند و ویروس یاب های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند. این ویروس به وسیله یک هکر که خود را مالک زندگی می نامد ساخته شده است.

منبع: بولتن