Gerdab.IR | گرداب

پرز عنوان کرد:

جایگاه ما در جهان به شدت متزلزل است

تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۸۹

یک رسانه چاپ مناطق اشغالی از وحشت و نگرانی شدید شیمون پرز درباره آینده نامعلوم رژیم نامشروع صهیونیستی به سبب وخامت اوضاع سیاسی و متزلزل شدن جایگاه آن در سطح جهانی پرده برداشت.

به گزارش گرداب به نقل از شبکه المنار، منابع نزدیک به رئیس رژیم اشغالگر قدس فاش کردند شیمون پرز از آینده نامعلوم اسرائیل نگران و مضطرب است.

این منابع اعلام کردند: شیمون پرز اخیرا از آینده اسرائیل به سبب بحران اوضاع سیاسی داخلی و متزلزل شدن موقعیت آن در جامعه جهانی به شدت احساس خطر کرده است.

این منابع افزودند: پرز همچنین نگران تبدیل شدن تحریم خودجوش اسرائیل به تحریم سازمان یافته اقتصادی است و به همین علت سعی دارد که حزب مخالف کادیما به رهبری زیپی لیونی را برای رهایی از بحران سیاسی کنونی در این رژیم برای پیوستن به دولت این رژیم متقاعد کند.

روزنامه اسرائیلی معاریو از افسردگی شدید رئیس رژیم صهیونیستی به علت متزلزل شدن جایگاه این رژیم در جهان خبر داد.

به گزارش این روزنامه، پرز به شدت از تحرکات سیاسی به سبب اینکه می داند گفتگوهای صلح واقعی و طرح سیاسی جدی وجود ندارد، انتقاد کرده است و این اوضاع را عامل تخریب وجهه اسرائیل در سطح دنیا می داند.

خاطر نشان می شود رژیم صهیونیستی که با دخالتها و حمایتهای غربی ها به زور بر ملت بی دفاع فلسطین تحمیل شد و سرزمین آنها به اشغال این رژیم در آمد، به سبب ارتکاب جنایات بی شمار بر ضد ملت فلسطین و همچنین به راه انداختن جنگهای ویرانگر و خونین بر ضد برخی از کشورهای منطقه و تداوم ماجراجویی های خطرناک با تکیه بر زرادخانه هسته ای مخوف خود و حمایتهای نامحدود آمریکا و همپیمانان غربی اش با موج نفرت و انزجار جامعه جهانی روبرو شده است که این روند از جنگ 33 روزه سال 2006 و پس از آن جنگ 22 روزه علیه غزه و جنایت خونین اخیر در حمله وحشیانه به کاروان آزادی به اوج خود رسیده است تا جایی که علاوه بر بسیاری از شخصیتهای سیاسی و مذهبی جهان، برخی شخصیتهای صهیونیست درباره زوال رژیم اشغالگر قدس هشدار داده اند.

منبع: خبرگزاری مهر