Gerdab.IR | گرداب

رژیم‌صهیونیستی به خاطر پول افراد زیادی را می‌کشد

تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۱

صنایع نظامی اسرائیل و صادرات سلاح، عامل اصلی کشت و کشتار و جنگ ها در سراسر جهان هستند و واقعیت این است که ما به خاطر پول افراد زیادی را به کشتن داده ایم و این مسئله از نظر هیچ دولتی قابل قبول نیست.

به گزارش گرداب به نقل از معاریو، "میخائیل بن آری"، عضو راست‌گرای افراطی پارلمان رژیم صهیونیستی ضمن درخواست از حکومت این رژیم برای تعطیلی صنایع نظامی این رژیم با اذعان اینکه تل آویو در تمامی حوادث مربوط به ترویج کشت و کشتار در سراسر جهان دست دارد، گفت که این اقدامات در جهت تحقق منافع ملی رژیم صهیونیستی صورت می گیرد. این اظهارات بن آری به‌صورت نوار ویدئویی بر روی پایگاه اجتماعی یوتیوب نیز به زبان انگلیسی قرار گرفته است.

"معاریو" با گزارش اینکه اقتصاد رژیم صهیونیستی تا حد زیادی به صادرات و فروش سلاح های کشتار جمعی و تبادل مهارت های نظامی با گروه‌های شورشی آفریقا و دیگر مناطق درگیر جهان وابسته است، چنین اظهاراتی از سوی بن آری را یک اقدام "شوک آور" دانست.

بن آری در اظهارات خود گفته است: «مسئله دردناک برای تل آویو این است که به زرادخانه تسلیحاتی تبدیل شده است.»

وی افزود: «اگر من نخست وزیر دولت بودم، از صادرات سلاح از اسرائیل جلوگیری می کردم و حتی اجازه صادرات یک پوکه فشنگ را هم در جهت اهداف جنگ‌افروزانه و چه در راستای اهداف صلح‌طلبانه نمی دادم.»

این عضو کنیست رژیم صهیونیستی در ادامه تصریح کرد: «صنایع نظامی اسرائیل و صادرات سلاح، عامل اصلی کشت و کشتار و جنگ ها در سراسر جهان هستند و چه بسا مواردی که ما در راستای اهداف صلح‌طلبانه اقدام به صادرات سلاح کرده ایم، اما این اقدام منجر به جنایت و کشتار شده است و حوادث آفریقا از جمله آنهاست. واقعیت این است که ما به خاطر پول افراد زیادی را به کشتن داده ایم و این مسئله از نظر هیچ دولتی قابل قبول نیست.»

بن آری در همین نوار ویدئویی سران و مقامات رژیم صهیونیستی را به دورویی متهم کرد و گفت: «آنها در عین حالی که از صلح و سازش دم می زنند، سعی در توسعه صنایع نظامی را دارند.»

منبع: همراهان نیوز