Gerdab.IR | گرداب

یک منبع آگاه خبر داد:

شناسایی جاسوسان صهیونیست در کمپین‌های فیس‌بوکی

تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۱

دستگاه‌های اطلاعاتی کشور با اشرافی که بر فعالیت‌های سرویس‌های مختلف اطلاعاتی از جمله موساد دارند، تمامی مرتبطین، سرشبکه‌ها و عناصر فعال سایت‌ها و کمپین‌های اخیر را شناسایی کرده‌اند.

به گزارش گرداب، یک منبع مطلع ضمن تایید برخی اخبار منتشر شده درباره جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق فیس بوک، از اشراف دستگاه امنیتی کشور بر اینگونه روش های جذب و استخدام جاسوس خبر داد و جزئیات بیشتری از اقدامات در این زمینه را فاش ساخت.

وی استفاده از کمپین های بشردوستانه و صلح طلبانه مانند " اسرائیل  ایران را دوست دارد" را تنها روش جذب  جاسوس از طریق اینترنت از سوی عوامل رژیم صهیونیستی ندانست و گفت: «این رژیم جنایتکار از محمل های گوناگونی برای فریب جوانان ایران اسلامی استفاده می کند. از جمله روش های جدید استخدام مزدور از سوی موساد می توان به سایتی به نام "تهران – تل آویو"، "سازمان ایران و اسرائیل"، کمپین صهیونیستی "دوستی ایران و اسرائیل  فیس بوک و برخی موارد مشابه  اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، استفاده از اینگونه اقدامات که نشان از استیصال سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دارد در چند ماه اخیر شدت گرفته و این سایت یا کمپین ها با ظاهری شیک و جذاب سعی می کنند خود را حامی صلح و دوستی بین ملت ها نشان دهند، اما واقعیت آن است که همه این ها روش هایی مدرن برای سرقت اطلاعات شخصی شهروندان و کاربران اینترنت، شناسایی و جذب جواسیس و در نهایت تأمین اطلاعات مورد نیاز سرویس های اطلاعاتی از درون جوامع هدف است.

وی در ادامه توضیح داد که پیش از این نیز صهیونیست ها روش های دیگری مانند بنیاد جاسوس "رون آراد"، استفاده از سایت هایی چون سایت "موساد"، سایت وزارت امور خارجه این رژیم و کنسولگری های زیر مجموعه آن، سایت ریاست جمهوری و سایر مبادی رسمی این رژیم را امتحان کرده اند  که با تلاش های نیروهای امنیتی و هوشیاری مردم اقدامات آن ها با بن بست مواجه و به شدت مختل شده است؛ تا آنجا که بسیاری از مراجعه کنندگان به این محل ها به مراجع قضایی معرفی و برخی نیز مورد توجیه و ارشاد قرار گرفته اند.

این منبع مطلع افزود: «دستگاه های اطلاعاتی کشور اکنون با تسلط و اشرافی که بر فعالیت های سرویس های مختلف اطلاعاتی از جمله موساد دارند، تمامی مرتبطین ، سر شبکه ها و عناصر فعال سایت ها و کمپین های اخیر را شناسایی کرده اند که اقدامات لازم پیرامون آن ها صورت خواهد پذیرفت.»

وی در پایان با تاکید بر نقش عوامل داخلی موساد در فعالیت های خرابکارانه علیه ملت ایران از خانواده ها خواست که نسبت به ارتباط فرزندان خود با افراد و مجموعه های مشکوک در فضای مجازی حساس باشند تا شاهد آلودگی جوانان این مرز و بوم  مسائل اینچنینی نباشیم.

منبع: مشرق