چندی پیش رضا پهلوی میراث خوار کروبی و موسوی شده و مدعی شد: «چون جنبش سبز رهبر ندارد، مردم از من خواسته‌اند، رهبری آن را برعهده بگیرم.»
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
کد خبر: ۱۱۲۲۲
به گزارش گرداب، رضا ربع پهلوی بعد از فتنه دست ساز اپوزیسیون خارج نشین برای ایران از پیله خود خارج شده و هر روز و به هر مناسبتی تلاش دارد تا خود را فردی آزادی طلب و عدالتخواه و همراه مردم نشان بدهد فارغ از اینکه دست خاندان پهلوی دیگر برای مردم رو شده است.

وی که حسرت حکومت دیکتاتورانه بر مردم ایران را همواره همراه خود دارد در وب سایت شخصی اش در مطلبی سومین سالگرد تولد! جنبش مرده لجنی را به پیروان این جنبش تبریک گفت.

ربع پهلوی که خود سر برآورده از یک خانواده دیکتاتور است، با مطرح کردن چند باره دروغ بزرگ تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی، تنها هدف فتنه در ایران را مبارزه با محوریت حاکمیت صندوق رای دانست.

فرزند شاه مخلوع موسوی و کروبی را دو نامزد شجاع! برگزیده شورای نگهبان نامید و به بازگویی سناریوی دروغین دست نوشته ضد انقلاب برای آن روزهای جمهوری اسلامی ایران پرداخت.

وی در این پیام خود را یک آزادیخواه و مدافع حقوق بشر دانسته و اعلام کرد: «تا آخرین نفس برای آزادی بی قید و شرط در ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.»

 وی که ادعای روشنفکری اش گوش فلک را کر کرده است در پایان پیام مذکور بدونه توجه به از بین رفتن حقوق حقه مردم ایران، برای ادامه حیات جنبش سبز نسخه نافرمانی مدنی پیچیده است!

لازم به ذکر است که چندی پیش رضا پهلوی میراث خوار کروبی و موسوی شده و مدعی شد: «چون جنبش سبز رهبر ندارد، مردم از من خواسته‌اند، رهبری آن را برعهده بگیرم!»

منبع: صراط نیوز


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۷
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
وای گلد فیش نازنین باز هم تو؟؟؟ من ممنون گرداب هستم که گاهی اوقات تصمیم میگیرد ما را بخنداند. شیطان نکند تو هم مثل من تریبون مفت پیدا کرده ای؟؟؟ ولی این تریبون برای تو همانقدر خوب است که یک اتومبیل خوب برای یک ماهی سفید!!!( یا گلد فیش) آه از دست تو چکار کنیم؟ چرا دواهایت را سر وقت نمیخوری؟؟ چرا توجه نکرده ای که سران فتنه سبز لجنی سالهاست خودشان را سوزانده اند و خاکسترشان را ملت ایران از فراز برج آزادی به باد داده است؟؟؟ میخواهی چون جنبش( کرم خاکی هم میجنبد- اینکه نشد جنبش!!!) سری ندارد رهبر ان شوی و مردم!!! را هدایت کنی تا ایران را آزاد!!! کنند؟ چقدر تو نادان هستی؟؟؟ اگر جنبشی وجود داشت که چشمدارها نمیگذاشتند به تو برسد.

توصیه پزشکی: دواهایت را سر وقت بخور

توصیه مامان به بچه: خیلی توی مجالسی که میروی نوشیدنی!!! نخور!!!

درخواست مجدد: گذرنامه ما چی شد؟؟؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
کاش اینجا می بودی و اون موقع ارزوت بود " آخرین نفست " رو زودتر بگیرند !!

اون سر دنیا نشسته فکر می کنم مردم با نون 1500 تومانی منتظر ظهور ایشان هستند !!
کریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۸
جناب رضا بهتره خودت رو کمتر آتیش بزنی. پهلوی کجا و جنبش سبز کجا؟ سبز لجنی هم خودش یک رنگه ولی امثال شما چی درونتون از لجن واقعی پر شده.
کسی جنبش سبز رو با پهلوی ها مقایسه نمی کنه. کاری به موسوی و کروبی مفت خور هم نداریم. ولی جنبش سبزهایی هستند که هدفشون اعتلا و آزادی مردم مهمه و دلشون برای وطن و ملیت ایرانی می تپه نه سیاست بازی ها و حزب بازی ها و استفاده از دین برای قدرت و...
پاسخ ها
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
دوست گرامی اگر منظورت از رضا نویسنده پست قبل است باید خدمتت عرض کنم که هر چه من میگویم نص صریح قران است البته اگر قران را قبول نداری مسئله ای نیست. ولی به من بگو آیا موضع شما این است که فتنه سالهای اخیر که مملکت را از ابادانی بازداشت و دل رهبری مقتدر را به درد اورد و ملت را دلخون کرد نامش جنبش سبز بود؟ ایا منظور انهایی که صورتشان را میپوشاندند و اموال بیت المال را اتش میزدند و غارت میکردند اعتلای ایران و ازادی مردم بود؟ اصلا منظورت کدام مردم است؟ والله مردم که ما میبینیم بعد از سخنرانی فصل الخطاب اقا طومار اشوب طلبان را در هم پیچیدند.
ممکن است از همین هایی که دلشان برای ازادی و وطن و ملیت ایرانی میتپد یک نمونه مثال بیاوری؟ تو برادر جنبش سبز را برداشته ای و رضا پهلوی را از ان جدا کرده ای و به مو سوی و کروبی هم میگویی مفتخور دیگر کسی نمیماند که داعیه رهبری جنبش را داشته باشد. از من دلگیر شده ای که چرا به سران فتنه اینطور گفتم؟ نص قران اشداء علی الکفار نیست؟
به من تهمت زده ای که سیاست بازی و حزب بازی و استفاده از دین برای قدرت را منظور دارم برادر من از حق خودم میگذرم ولی ایا فریاد در مقابل منکر (فقط فریاد و نه اقدامی دیگر!!!) اینقدر برای تو و امثال تو درد اور است که به کسی که نمیشناسی تهمت بزنی؟
ایا میتوانی یک مصداق از نظرات من پیدا کنی که به نحوی فریاد در مقابل منکر و قدر دانی از معروفی نباشد؟ تو اسم اصل مترقی امر به معروف و نهی از منکر را سیاست بازی و حزب بازی و استفاده از دین برای قدرت میگذاری؟؟؟

به من میگویی درون ما از لجن (واقعی!!!) پر شده. دستت درد نکند. ما همه حرفمان در این پست تذکر و تنبیه رضا پهلوی بوده و فقط گفته ایم که جنبش وجود ندارد. که دروغ هم نگفته ایم. انوقت شما این قدر عصبانی میشوی که سه تهمت بزرگ به ما میبندی؟؟؟

کریم عزیز:
منبعد یادت باشد اسیبهای دوران کودکی را نگذاری در دوران بزرگسالی بروز کند که نتیجه اش اظهار نظر های اینچنین میشود و دوم اینکه اندکی با خودت خلوت کن و به درگاه خدا استغفار کن.

شوخی با کریم:
نکند قالتاق خودت رهبر جنبش سبزی که اینقدر ناراحت شده ای؟ اگر اینطور است دعوتنامه بفرست بیاییم انجا قدرت و سیاست بازی و حزب بازی بیشتر است !!!

کریم عزیز اگر منظورت از نظر در مورد من نبود و در مورد رضا پهلوی بود از تو غذز میخواهم و موافقتان هستم. چون هر چه گفته ای متناسب با رضا ربع پهلوی است.


گرداب سرت درد امد مرا ببخش!
ناشناس
|
INDIA
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
بیچاره کهروبی و موسوی که اینچنین جانشین دریوزه ای دارند
قاسم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
خانواده پهلوی یک عضو سالم ندارد . اعضای این خانواذه یا خودکشی کردند و یا سر از تیمارستان دراورند. به این بچه پهلوی هم تنها یک جمله بیشتر نمیتوان گفت و ان هم این است : لطفا خفه !!!!!!
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
آخه پدرت چه غلطی کرد که حالا تو ادعای رهبری می کنی؟ هیچ رهبری یه مجموعه چند نفره رو بعهده گرفتی ببینی از پسش بر میای یا نه؟ بعد بیای ادعای رهبری جنبش کوفت و زهرمار رو تا رسیدن به آزادی ایران بکنی؟ مردک تو که بچگیت تو ایران بودی و تو فرنگ به بلوغ رسیدی غلط می کنی یه همچین ادعایی می کنی؟ چه شناختی از ایران و ایرانی داری جز دور و بری های وطن فروشت؟ به جای این رویا پردازی ها برو زندگیتو بکن. بیت المالو که بردی بشین کوفت کن که حالا حالا ها داری بخوری. پس خفه شو و به زندگی سگیت ادامه بده
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد