Gerdab.IR | گرداب

رئیس گوگل:

ما عاشق اسرائیل هستیم

تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۳۹۱

رئیس گوگل در سخنرانی خود، از دانش بالای مهندسان رژیم صهیونیستی تمجید کرد و به نمایندگی از مجموعه خود، اعلام کرد که آن‌ها عاشق اسرائیل هستند.

به گزارش گرداب به نقل از هاآرتص، "اریک اشمیت"، رئیس گوگل در سخنرانی خود در کنفرانسی در تل‌آویو، مهندسان رژیم صهیونیستی را ستود و درباره نقش فناوری در تحولات سیاسی منطقه صحبت کرد.

او در این همایش گفت که مراکز توسعه گوگل در رژیم صهیونیستی در رده شرکت‌های کارآمد این مجموعه است و گوگل به صورت مداوم به دنبال گسترش آن‌ها است.

او از "دانش بالای" مهندسان این رژیم گفت و جمله‌ای عنوان کرد که با تشویق حضار مواجه شد. رئیس گوگل گفت: «ما عاشق "اسرائیل" هستیم.»

اریک اشمیت در ادامه با سخنرانی درباره تحولات سیاسی منطقه گفت: «گوگل ضد سانسور است. دیکتاتورهای دنیای عرب همه چیز به‌ جز اینترنت را سانسور می‌کردند. آن‌ها بسیار پیر بودند و چیزی درباره اینترنت نمی‌دانستند.»

او گفت: «هیچ شرکت فناوری نبود که "بهار عربی" را شکل و انجام دهد. اما مردم از فناوری برای مقابله با دیکتاتورها استفاده کردند.»

رئیس گوگل افزود: «شما به عنوان یک کاربر حق دارید که همه اطلاعات موجود را دریافت کنید و در بلند مدت، کشورهایی که اطلاعات را مسدود می‌کنند، از رقابت حذف خواهند شد.»

اشمیت گفت: «اگر دولتی اینترنت را مسدود کند، نشانه‌ای است که آن دولت ترسیده است.»

این در حالی است که رئیس گوگل هیچ حرفی از تظاهرات‌های اخیر در تل‌آویو به خصوص تظاهرات نوامبر ۲۰۱۱ نزده است.

در نوامبر ۲۰۱۱ (آبان‌ماه۹۰) خبرگزاری فرانسه از تل‌آویو گزارش داد که نزدیک به ۱۰۰نفر از ستاره‌های رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی با برپایی تظاهراتی به سانسور مطبوعات و نبود آزادی بیان در این کشور اعتراض کردند که به زعم مسئولان رژیم صهیونیستی این تظاهرات در تاریخ کوتاه این کشور بی‌سابقه بوده است.

منبع: وبلاگ نیوز