قیمت اینترنت که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های دارای مجوز PAP تحویل می شود، برای اینترنت پر سرعت به میزان 20 درصد کاهش می‌یابد.
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۵
کد خبر: ۱۱۲۹۲
به گزارش گرداب، قیمت اینترنت که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت در قالب خط STM1 ‌به شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های دارای مجوز PAP یا همان شرکتهای ندا تحویل می‌شود، صرفا جهت استفاده برای ارائه خدمات ADSL یا اینترنت پرسرعت به میزان 20 درصد کاهش می‌یابد و بدین معنی است که قیمت فروش اینترنت با ظرفیت یک STM1 که در حال حاضر 486 میلیون ریال است به 375100000 ریال کاهش پیدا کرد.

بر همین اساس تعرفه واگذاری اینترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهنای باند و ضریب اشتراک حداکثر 10 تعیین شده است.‌

برای پهنای باند 64 کیلوبیت بر ثانیه 59200 ریال، 128 کیلوبیت بر ثانیه ‌99200 ریال، 256 کیلوبیت بر ثانیه 12560 ریال،‌ 512 کیلوبیت بر ثانیه، 204800 ریال و برای پهنای باند 1024 کیلوبیت بر ثانیه 383200 ریال و پهنای باند 2048 کیلوبیت بر ثانیه 745600 ریال در نظر گرفته شده است.

شرکت مخابرات استان تهران در این باره شرایط و ضوابطی را اعلام کرده است. هزینه مودم و راه‌اندازی آن بر عهده مشترک خواهد بود و بابت راه‌اندازی سرویس نیز نباید هزینه‌ای از مشترکین دریافت شود.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازی تجهیزات در محل مشترک اقدام و پس از تحویل پهنای باند نسبت به تنظیم صورتجلسه اقدام کنند.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات همچنین موظف هستند نرم‌افزار لازم برای اندازه‌گیری لحظه‌ای پهنای باند را روی پایانه کاربر نصب و راهنمایی لازم را انجام دهند.

ضمنا کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات توصیه کرده بود که به منظور گسترش ارائه این خدمات در سطح کشور شرکت مخابرات ایران با مشارکت شرکت‌های PAP و رعایت منافع طرفین، این خدمات را ارائه کند. درصورت نداشتن مشارکت،‌ شرکت‌های PAP می‌توانستند سرویس‌ مربوطه را حداکثر تا سقف 20 درصد بالاتر از این تعرفه‌های مصوب ارائه کنند. همچنین شرکت‌های PAP باید کلیه قراردادهای خود را حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ مصوبه بر اساس تعرفه‌های مصوب فوق اصلاح می کردند.

کلیه مشتریان درصورت داشتن هرگونه شکایت درخصوص تعرفه‌های خارج چارچوب مصوب و یا عدم رعایت کیفیت خدمات، مراتب را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مناطق هفت‌گانه گزارش کنند.

منبع: ایسنا


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
amir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
کی اینارو انجام میده عمو؟؟؟
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
بدون شرح و تفصیل!

1.قابل توجه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت !

2.قابل توجه مهر:

قیمت اینترنت که از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های دارای مجوز PAP تحویل می شود، برای اینترنت پر سرعت به میزان 20 درصد کاهش می‌یابد
http://www.gerdab.ir/fa/news/11292/اعلام-جدیدترین-قیمت‌های-اینترنت-پر-سرعت

3.قابل توجه ایسنا:

نرخ اینترنت در ایران از دیگر کشورهای منطقه ارزان‌تر است و با وجود هزینه‌های بالایی که خرید پهنای باند بین‌الملل به همراه دارد، امسال کاهش نرخ اینترنت را نخواهیم داشت.


http://www.gerdab.ir/fa/news/11268/اینترنت-امسال-ارزان-نمیشود‌.
سرباز ولایت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
با تشکر
تغییری که نکردن تو ایلام دقیقا همین قیمت هاست،بنده خودم یه ساله 256 دارم با همین قیمت
اسماعیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
اینترنت پر سرعت کجا بود بابا-حالا یه اینترنت 256 بخوای بگیری باید کل گواهی معتبر بیاری که اینو بهت بدهند-انگار که چه چیز خطرناکی دریافت میکنیم. واقعا عجیبه خودتون نگاه کنید لینک ذیل رو:
http://80.191.214.90:85/Documents.aspx
مشترکین خانگی

اصل و کپی کارت ملی مالک تلفن
در صورتی که مشترک خانگی پهنای باند بالاتر از 128 نیاز داشت
گواهی معتبر از مراکز علمی ، دانشگاهی و تحقیقاتی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری که در آن موضوع و مدت زمان تحقیق ذکر شده باشد. ارائه کارت دانشجویی ، وکالت و ... مورد قبول نمی باشد.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد