Gerdab.IR | گرداب

طرح صهیونیستی برای لوگوی "گوگل" + عکس

تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۳۹۱

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی دیداری طرح جدیدی را برای لوگوی گوگل به اشمیت ارائه کرد و آن را طرح پیشنهادی کاربران گوگل در سرزمین‌های اشغالی معرفی کرد.

به گزارش گرداب به نقل از پایگاه خبری Siliconwadi فرانسه، "بنیامین نتانیاهو"، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اواخر هفته گذشته در دفتر کار خود در بیت المقدس با "اریک اشمیت"، مدیرعامل گوگل دیدار کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی این دیدار طرح جدیدی را برای لوگوی گوگل به اشمیت ارائه کرد و آن را طرح پیشنهادی کاربران گوگل در سرزمین‌های اشغالی معرفی کرد.

در طرح لوگوی نتانیاهو، تصویری از کلمه Google دیده می‌شود که در آن نماد پرچم این رژیم، مردی که در نور آفتاب زیر چتری نشسته و همچنین کریستال‌هایی که از سوی "دان شختمن"، پروفسور صهیونیستی برنده امسال جایزه نوبل شیمی کشف شد، دیده می‌شود.

نتانیاهو پس از ارائه این طرح لوگو به اشمیت در اظهاراتی اعلام کرد: «این اسرائیل است؛ علوم، خورشید و گوگل»

اریک اشمیت نیز در پاسخ گفت: «نتانیاهو، نخستین رهبر جهان است که چنین طرحی را برای گوگل ترسیم کرده است.»بر اساس این گزارش، مدیرعامل گوگل نیز طی این دیدار تصویری قاب شده از "طومار یشعیا" به عنوان سمبل و نمادی از طرح پروژه بحرالمیت را که گوگل با همکاری با موزه رژیم صهیونیستی رهبری آن را به‌عهده دارد، به نتانیاهو هدیه داد.

منبع: فارس