رئیس سابق مجلس آمریکا خطاب به منافقین:
گروهک تروريستي منافقین با هزینه های چند میلیون دلاری هر از چند گاهی برخی از بازنشستگان سیاسی غربی و عربی را به دور خود جمع می کند.
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۵
کد خبر: ۱۱۳۴۶
به گزارش گرداب به نقل از پایگاه خبری نیوز وایر، رئیس اسبق مجلس آمریکا در جمع اندک هواداران آواره گروهک منافقین سعی در دلداری دادن به آن‌ها کرد.

"نیوت گینگریج" که نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز بود، دو روز پیش با اصرار سر دسته گروهک تروريستي منافقین به پاریس آمد.

بر اساس این گزارش، گینگریچ در سخنانی نمادین و صرفا برای دلداری منافقین گفت: «تا زمانی که حکومت جمهوری اسلامی در قدرت است نباید دلخوش به موفقیت بود. البته این وظیفه شما (خطاب به منافقین) است تا کار این حکومت را یکسره کنید!»

گینگریچ در جایی دیگر گفت: «آمریکا مسئول نگهداری شما و حمایت از ساکنان کمپ اشرف و لیبرتی است.»

این گزارش حاکی است، گینگیریج در ادامه خواهان تغییر نظام جمهوری اسلامی شده و آنچه که وی از آن به عنوان بازگشت دموکراسی به ایران بود را چند بار مورد تاکید قرار داد.

لازم به ذکر است گروهک تروريستي منافقین با هزینه های چند میلیون دلاری هر از چند گاهی برخی از بازنشستگان سیاسی غربی و عربی را به دور خود جمع می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
گینگریچ خودت را کی و چی حساب کرده ای؟؟؟ چقدر پول گرفته ای تا اعتبارت را برای منافقین که حتی دولت تروریستی امریکا انها را در لیست سیاه قرار داده است!!! خرج کنی؟ بیا ما دو برابر میدهیم!!!میگویی: تا زمانی که حکومت جمهوری اسلامی در قدرت است نباید دلخوش به موفقیت بود. البته این وظیفه شما (خطاب به منافقین) است تا کار این حکومت را یکسره کنید!!!
اخر دیوانه اگر انها میتوانستند کار حکومت را یکسره کنند که کارناوال راه نمیانداختند و ابلهی مانند تو را برای دلگرمی دادن دعوت نمیکردند که!!!

گینگریچ جان ولی این تیکه را خوب امده ای!!! آمریکا مسئول نگهداری شما و حمایت از ساکنان کمپ اشرف و لیبرتی است. بله امریکا باید این فضولات خوکدانی اشرف را خارج کند!!! کس دیگر نمیتواند!!!

گینگیریج اخرش هذیان گفته ای و خواهان تغییر نظام جمهوری اسلامی شده ای و خواهان بازگشت دموکراسی!!!! به ایران شده ای.
ممنون از اینکه باعث انبساط خاطر ملت شریف ایران شدی!!!
سرباز گوش به فرمان آقا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
جمهوری اسلامی ایران مصداق "نوری به چشم دوستان،خاری به چشم دشمنان" است
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
گروهی که اسمش منافقین باشه یعنی یک بار خیانت کرده وکسی که یک بار خیانت کنه بازهم خیانت میکنه
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد