علیرضا نوری زاده:
چرا ملت و مسئولین جمهوری اسلامی با اسرائیل دشمنی می‌کنند تا اسرائیل هم مجبور شود صد جور دشمنی علیه ایران انجام بدهد، دانشمندان هسته ای ایران را به قتل برساند و تأسیسات مهم ایران را در معرض تهدید و انفجار قرار بدهد؟
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۱۱۴۱۰
به گزارش گرداب، "علیرضا نوری زاده"، روزنامه نگار و مجری تلویزیون ماهواره ای "کانال یک" (ChannelOne) با ابراز تأسف از اسرائیل ستیزی ملت ایران و مسئولین نظام، مدعی شد: «رژیم صهیونیستی جز خدمت به ملت ایران کاری انجام نداده است!»

نوری زاده در ادامه خوش خدمتی‌های خود به رژیم صهیونیستی مدعی شد: «ما هیچ دشمنی با اسرائیل نداریم. اسرائیل جز خدمت به سرزمین و ملت ایران کاری انجام نداده است[!] چه لزومی دارد این دشمنی وجود داشته باشد؟ همین اسرائیلی‌ها چه خدمات بزرگی در درمان بیماران و توسعه خدمات کشاورزی به ملت ایران انجام دادند، به گفته دوستانم، خدا پدر این اسرائیلی‌ها را بیامرزد[!]»

وی که همکاری خوبی با سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی دارد، با اعتراف به ترور دانشمندان هسته ای ایران به دست تروریسم دولتی اسرائیل گفت: «چرا ملت و مسئولین جمهوری اسلامی با اسرائیل دشمنی می‌کنند تا اسرائیل هم مجبور شود صد جور دشمنی علیه ایران انجام بدهد، دانشمندان هسته ای ایران را به قتل برساند و تأسیسات مهم ایران را در معرض تهدید و انفجار قرار بدهد؟ چرا باید با اسرائیل دشمنی کنیم که آن‌ها هم علیه ما در سازمان‌های بین‌المللی لابی گری بکنند و ضرر برسانند؟»
 


نوری زاده در ادامه بدون اشاره به رابطه خوب رژیم پهلوی با آمریکا که ثمره آن جز وابستگی کشور به استعمارگران و عقب افتادگی ایران در عرصه های سیاسی، اقتصادی، علمی، تکنولوژی، پزشکی، اجتماعی، فرهنگی و... نبوده است، مدعی شد: «ما اصلا نباید با آمریکا دشمنی داشته باشیم. این کشوری است که در جهان حرف اول را می‌زند[!] نباید در مقابلش ایستاد. ای کاش ایران با آمریکا رابطه داشت، آن وقت می‌دیدید که ایران چقدر از نظر اقتصادی و سیاسی و تکنولوژی پیشرفت می‌کرد[!] چه لزومی دارد این دشمنی‌ها ادامه پیدا کند؟[!]»

منبع: جام نیوزنظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
وطن فروش ، جاسوس ، تو ديگه ببند دهن تو
mjr
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
دوستان ناراحت نشید... این مشنگ خیلی وقته ایران نیومده تعریف خدمت و دشمنی رو با هم قاطی کرده .!!
منظورشم از اینکه ما با اسرائیل دشمنی نداریم خودشو بقیه جاسوسارو میگه ...

"این دیونه رو بردند دکتر گفتند مرض پررویی داره ..علاجیم براش نیست "
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
گنده لات بیچاره علیرضا نوری زاده ای هرزه گوی"کانال یک" مدعی شده ای: «رژیم صهیونیستی جز خدمت به ملت ایران کاری انجام نداده است! چند عدد سیگار گرفته ای تا این مطلب را رسانه ای کنی؟؟؟ بیا ما 10 برابر میدهیم !
نوری زاده تو درست میگویی تو هیچ دشمنی با اسرائیل نداری اسرائیل جز خدمت به تو خائن در وطنفروشی معلوم است که کاری نکرده است!!! دعایت هم چه ناز است: خدا پدر این اسرائیلی‌ها را بیامرزد!!! خدا تو را و اسرائیلی ها را لعنت کند!!!

سوال قشنگی پرسیده ای :چرا ملت و مسئولین جمهوری اسلامی با اسرائیل دشمنی می‌کنند تا اسرائیل هم مجبور شود صد جور دشمنی علیه ایران انجام بدهد، دانشمندان هسته ای ایران را به قتل برساند و تأسیسات مهم ایران را در معرض تهدید و انفجار قرار بدهد؟ چرا باید با اسرائیل دشمنی کنیم که آن‌ها هم علیه ما در سازمان‌های بین‌المللی لابی گری بکنند و ضرر برسانند؟
جواب: چون اسرائیل موجودیتش زیر سوال است چون جعلی است!!! مانند خودت!
نوری زاده در باره امریکا هم نظر خوبی داده ای :ما اصلا نباید با آمریکا دشمنی داشته باشیم. این کشوری است که در جهان حرف اول را می‌زند نباید در مقابلش ایستاد. ای کاش ایران با آمریکا رابطه داشت، آن وقت می‌دیدید که ایران چقدر از نظر اقتصادی و سیاسی و تکنولوژی پیشرفت می‌کرد چه لزومی دارد این دشمنی‌ها ادامه پیدا کند؟
ابله جان برای وطنفروش فقط امریکا خوب است که تو هم هستی!!!
نوریزاده کی میشود جواب خیانت هایت را بدهی؟
محمد هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
آدم نا حسابی ملت و دولت ایران با کسی دشمنی ندارد آنها هستند که پاره تن ما را غصب کرده اند اگر راست میگویند بروند و این دولت مجعولشان را در آمریکا درست کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
بهترین خدمتی که اسراییل می تواند به مردم ایران بکند حمله نظامی است .
در اون صورت هم مردم اندکی یاد خدا می کنند و هم مسئولین یادشان می اید ملتی وجود دارد و هم انانکه کشور را با نابودی کشاندند در انی از کشور فرار خواهند کرد .
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد