Gerdab.IR | گرداب

مردخاکستری اصلاحات:

الان متوجه شدیم چه ضربه ای از ولایت فقیه خورده ایم

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۸۹

بعد از پرده برداری مصطفی تاج زاده عضود دوزیست سازمان مجاهدین انقلاب و حزب مشارکت از نفاق خود نوبت به مرد خاکستری اصلاحات رسید تا در جلسه ای با حضور برخی ازنزدیکان سیاسی اش پرده 30 ساله از نفاق خود بردارد.

پس از انتشار نامه محسن کدیور به نوه امام خمینی(ره) مبنی ابطال نظریه ولایت فقیه، ابعاد جدیدی از این ماجرا فاش شد.

به گزارش گرداب به نقل از جوان آنلاین، چند روز قبل از انتشار نامه کدیور به سید حسن جلسه ای در یکی از تشکلهای روحانی نمای جریان اصلاحات برگزار گردید که درآن مرد خاکستری اصلاحات با عصبانیت شدید ناشی از شکستهای پی در پی جریان فتنه در کف خیابان ضمن حمله شدید به ارکان نظام و نظریه ولایت فقیه با گفتن اینکه "ما فعلا در اینجا نمی توانیم راجع به این مطالب (ولایت فقیه) آشکارا حرف بزنیم و مخالفت کنیم این حرفها را باید کسان دیگری و به نحو دیگری بزنند" تاکید کرد : "از کانال آقای ...... به آقامحسن (کدیور) پیغام بدهید که الان وقتشه با یک متن قوی پنبه ولایت را بزنی".
 
در این جلسه مرد خاکستری اصلاحات سخنانی به زبان راند که نفاق وی و دوستانش را بیش از پیش مشخص کرد.
وی گفت: "امام یک موضوعی به نام ولایت فقیه را مطرح کرد که خودش هم متوجه نبود چه کاری انجام می دهد. دوغ و دوشاب را قاطی کرد. ما هم جرات نکردیم حرف بزنیم. الان در این موقعیت ما متوجه می شویم که چه ضربه ای از این ناحیه خورده ایم."

مرد خاکستری اصلاحات در ادامه پرده برداری از نفاق خود اظهار داشت:" ولایت فقیه را در انقلاب امام جا انداخت الان هم باید بیت امام ولایت فقیه را از انقلاب جدا کند."
وی همچنین در ادامه افزود: "سید حسن و بیت امام یک فرصت استراتژیک و راهبردی برای ما هستند. به هیچ وجه نباید اجازه دهیم بیت امام و سید حسن با نظام گره بخورند. ما الان در زیر سایه این چتر به فعالیت مشغولیم. اگر این چتر کنار برود کار ما نیز تمام است".

گفتنی است اظهارات مرد خاکستری اصلاحات در این جلسه برخی از حاضرین و دوستان وی را به تعجب واداشت.